Dreszcz 2: Facet w czerni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

mat632,
Książki jeszcze nie czytałem i w najbliższym czasie, ze względu na ograniczony budżet, nie przeczytam, niemniej lektura wędruje na moją listę 'must have', bo: pierwsza część była przezabawna. Wspaniałe połączenie fantastyki z moim ukochanym AC/DC.

Odnośnie kontynuacji, wrażenia mieszane - okładka jest naprawdę słaba. Jakże inna od tej wykonanej przez Piotra Cieślińskiego. Uważam, że w ogóle nie pasuje do charakterem do pierwowzoru. Cieszy fakt, że nad ilustracjami wewnątrz lektury wciąż pracuje Iwo Strzelecki.

Kolejnym, niewątpliwym minusem jest objętość książki w stosunku do ceny jaką wydawca sobie za nią rości. Uważam, że 30 zł, za historię, którą można 'połknąć' w jedno popołudnie to zbyt wygórowana cena.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Dreszcz 2: Facet w czerni"!

Niesamowicie podoba mi się różnorodność dzisiejszej fantastyki. Od brutalnego i krwawego fantasy, po powieści sławiące heroiczne czyny młodych bohaterów. Od science fiction, której najchętniej by się nie czytało, ale jak się przeczyta, to jest się zadowolonym, po trochę lżejszą space operę z rozbudowanym światem. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać – przecież są jeszcze moje ulubione fantastyczne kryminały oraz wiele, wiele więcej. Każdy znajdzie coś dla siebie. W tym wszystkim jednak wyróżnia się jeden człowiek, jeden pisarz, którego poczynania twórcze śledzę ze szczególnym zainteresowaniem. Jakub Ćwiek.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...