[Czarownica] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
A skąd mogła wiedzieć, że on po prostu tych skrzydeł nie spalił, hm? Wierzyła, że utraciła je na zawsze.

Długo ociągałem się z seansem tego filmu, ale nie żałuję, że w końcu się za niego zabrałem. Magiczny - to najlepsze słowo, jakim można go określić. Angelina wzniosła się na wyżyny swojego talentu i powala nie tylko urodą, ale również wyśmienitą grą aktorską. Także i mnie spodobał się bardzo Diaval - idealne dopełnienie Diaboliny.

Jedyny mój zarzut, to długość filmu - wszystko działo się odrobinę za szybko i można było całość wydłużyć o jakieś 15-20 minut.

Niemniej jednak jest to doskonałe widowisko audiowizualne

8/10
Holden,
hmm powiem szczerze - ten film jest bez sensu xD Niech chce tutaj spojlerować ale czemu główna bohaterka zaraz po tym jak została 'okradziona', nie udało się po prostu do zamku i nie zabrała swojej własności? Oszczędziło by to jej 16 lat depresji w lesie...

I ten temat w sumie można drążyć dalej, bo skoro jej zgubę można było po prostu jej zwrócić, czemu Stefan nie zrobił tego zaraz po koronacji? Na jaką cholerę to trzymał przez 16 lat, w szczególności ze 'zguba' miała zdolność powrotu do właściciela
Ati,
"Oz..." był strasznie zły. Tyle na jego temat.

A "Czarownica" jeeest...



... cudowna. Chociaż połowę przegadałam to momenty, w których była Maleficent naprawdę mnie chwyciły za serce. Z resztą - to moja bohaterka z dzieciństwa.
krzyslewy,
"Kraina lodu" to rzeczywiście rewelacyjny film (miałem przyjemność wczoraj oglądać, planowałem tylko słuchać jednym uchem, ucząc się do polskiego, ale ostatecznie całkowicie poświęciłem swoją uwagę produkcji Disneya - i było warto, bo siedziałem jak zaczarowany), ale co do "Czarownicy"... Mnie jakoś ona nie ujęła. Owszem, niezła, efekty dobre, Angelina Jolie w swojej roli wiarygodna i przyciągająca wzrok... Ale nie ma w tej produkcji nic godnego zapamiętania, historia jest oklepana, dobrze znana i przewidywalna. Myślałem, że bardziej oderwie się od oryginału. Wolę jednak animacje Disneya, a z ostatnich baśniowych filmów lepszy moim zdaniem był "Oz: Wielki i Potężny"

6/10
Wolvertino,
Rzecz gustu
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Czarownica"!

Nowe produkcje studia Walt Disney Pictures są dla mnie zawsze wielkim wydarzeniem. Dopiero co miałem okazję obejrzeć dosyć głośną "Krainę Lodu", po której natychmiast pojawił się żal w sercu, że zrobiłem to tak późno, a tu nagle pojawia się kolejny tytuł: "Czarownica". Tym razem postanowiłem nie zwlekać aż tak długo i przy pierwszej możliwej okazji wybrałem się do kina, by przyjrzeć się Diabolinie, złej wróżce znanej z baśni o Śpiącej królewnie. Widzimy ją jednak oczami reżysera filmu, Roberta Stromberga, a obraz jest nadzwyczaj piękny...... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...