Kronika wykrakanej śmierci na Game Exe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krzyslewy,

Zapraszam Was do przeczytania recenzji szóstej już części "Kronik Żelaznego Druida", których twórcą jest Kevin Hearne. Zatytułowany Kronika wykrakanej śmierci, bogaty w bonusowe opowiadanie "Dwa kruki i (jedna) wrona)" z pewnością kusi zawartością. Jeśli jednak zastanawiacie się jeszcze nad kupnem bądź macie ochotę porównywać z kimś swoją opinię, odsyłam Was do mojego tekstu rozpoczynającego się od... zachwalania Z Archiwum X.

kronika wykrakanej śmierci

Pamiętacie serial „Z Archiwum X”? Produkcja opowiadająca o intrygujących śledztwach agentów Mulder i Scully, dotyczących paranormalnych zdarzeń, wyrosła na hit lat '90. Do dziś ma miliony wielbicieli na całym świecie, a ja sam stosunkowo niedawno postanowiłem sobie ją odświeżyć. Impulsem do tego okazał się nowy tom „Kronik Żelaznego Druida” zatytułowany „Kronika wykrakanej śmierci”. Jedna z kolejnych interesujących myśli bohatera dotyczyła właśnie „Z Archiwum X”. Tak mnie ujęła, że zapragnąłem znów zobaczyć Duchovnego, szukającego prawdy „ukrytej gdzieś tam”. A przede wszystkim znowu obejrzeć niesamowicie klimatyczne intro.

Czytaj dalej...

Wczytywanie...