[The Elder Scrolls V: Skyrim] The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_kori*,
ktoś wie jak pozbyć się prastarych zwojów z ekwipunku?
Gość_Gleborn*,
Ja mam problem bo nie mogę wlać do misy wody pomoże ktoś
Gość_Gabryel*,
mam problem prosze o szybką pomoc a mianowicie po odmowie zostania wampiram gdy wracam do Twierdzy Switu nic sie nie dzieje po prostu ten quest tak sobi8e sie skończył i juz go nie ma prosze o pamoc, dodam ze wampiry które powinny walczyć pod twierdzą ich tez nei ma.
Gość_Yoda Master*,
Mam problem z tym wątkiem. Co prawda udało mi się dostać do Twierdzy Świtu i porozmawiać z Przywódca Obrońców; ale zarówno Agmer jak i dwóch strażników przed Twierdzą chciało mnie ukatrupić.

Dlaczego ?
Gość_Rozek*,
Witam! Wie ktoś może jak naprawić buga? Kapłan już przyszedł do twierdzy lecz nie mam opcji żeby odczytał zwój. Z góry dzięki za pomoc.
Gość_Kazire*,
Mam problem, po pokonaniu strażników Matka Serany nie chce mnie zaprowadzić do zwoju. Nie mogę kontynuować przez to fabuły. Prosze pomóżcie
Gość_calvadzio*,
Bamejo ma dokładnie ten sam problem,czy udało Ci się to jakiś wyjaśnić?
Gość_Persh13*,
Bamejo mam ten sam problem jeśli udało ci się go rozwiązać daj znać
jonek,
Mam mały problem otóż gdy spotkałem Agmaera to sie na mnie rzucił z pięściami no to go uspokoiłem (padł) i czy jest jakaś możliwość rozpoczęcia zadania w inny sposób? Bo nie wiem czy postać dalej rozwijać czy na nowo robić.
thx za jakiekolwiek info
Bamejo,
Mam pewien problem z tym zadaniem mianowicie strażnik Zamku Volkihar mówi żebym sobie szedł itp. a Serana nie zatrzymała mnie przed zamkiem jak było napisane za pomoc z góry thx
Spok,
Witam !
Mam problem nie mogę dostać się do zamku Volkihar ponieważ wymaga ode mnie klucz do drzwi (po lewej od łodzi) i nie wiem co zrobić... Proszę o pomoc nie wie ktoś gdzie znajduję się klucz ?!
TheR3load,
a z drugą opcją jest problem bo przy ten jaskini ma pokazaci się jakiś gościu którego mamy zwerbować czekam czekam i nic ;(

i co mam zrobić jak on się nie pokazuje co??

i jeszcze 1 info używając mocy jasnowidzenie która pokazuje gdzie jest aktualny cel misji miejąc zaznaczoną tylko tę 1 misje zaprowadziło mnie to maksymalnie na północ mapy do wody

Udało mi się jeśli ktoś to czyta... To znaczy że tez nie mógł znalezić tego gościa tam gdzie jest powyżej napisane.. jak niema go tam gdzie napisał Autor to znaczy że jest na tej misji z dlc dragonborn solsveyn chyba i będzie na osobnej małej wysepce.
Courun Yauntyrr,
Zresetowania nie ma. Nie wyklucza to możliwości przeobrażenia się w wampira, bowiem podczas próby przekroczenia portalu w poszukiwaniu żony Harkona musimy zapłacić cenę lub zgodzić się na przemianę w krwiopijcę.... czyli zgodzić się na to, na czym nam tak naprawdę zależy.
TheR3load,
Mam Małe Pytanie Czy jest Możliwośc gdy jusz zaczeło się tę misje z obrońcami świtu.zrestetować by było wszystko od początku ponieważ można tam zostać wampirem początkowo odówiłem i po tym wbiłem kilka poziomów itp. lecz patrząc na yt co może zrobici taki wampir chciałbym nim zostać proszę pomocy ;(
Wczytywanie...