FPP czy TPP? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FurryThales,
Lubię tak samo gry TPP jak FPP jednak jeśli już miałbym wybierać to chyba TPP. Max payne, enter the matrix, gothic, gta i wiele innych tytułów które mi się spodobały
Kaliousehio,
Mi-FPP, ale w niektórych RPG sobie ustawiem TPP i widzę jak coś do mnie biegnie dużo wcześniej niż zawsze.
zbyl2,
po prostu TPP nie wiem czemu po prostu lepiej mi się gra
Quarmug,
Jedyne gry jakie kojarzę z takim zamienianiem FPP/TPP to Morrowind, Operation FLashpoint i Codename:Outbrake. W Morrowindze preferowałem widok z 3 osoby, gdy gdzieś łaziłem, a w czasie walki zmieniałem na FPP. Flashpoint to głównie FPP (no bo w końcu jak tu strzelać), ale TPP używałem, gdy jechałem czołgiem lub leciałem samolotem, a także gdy sprawdzałem czy jestem dobrze ukryty.
Ranger,

Użytkownik Jakób dnia Sun, 06 May 2007 - 16:03 napisał

FPP... bardziej się wczuwa w odgrywaną postać .

[post="62831"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Szczególnie jak się nie widzi swoich nóg
Dany,
Tylko was sprawdzałem Przydatna rzecz była
VL,

Użytkownik Ekhtelion dnia Sun, 06 May 2007 - 18:01 napisał

To w UT w ogóle można taki widok ustawić?! Człowiek uczy sie przez całe życie.

[post="62810"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A no można. Czasem włączałem dla zabawy. Ale bardzo sporadycznie. Trudno było grać.

Dany - wiemy. jedną z podstawowych rzeczy, które robi porządny gracz to zmienia komendę FOV z domyślnych 90 na 120 aby właśnie mieć większy kąt widzenia i dla rakietnic ;]
Dany,
Wiedzieliście, że w UT 1 można było zmienić zniekształcenie obrazu, dzięki czemu widać było większy obszar terenu (i rakietnice latały wolniej optycznie ).
Jakób,
FPP... bardziej się wczuwa w odgrywaną postać .
Verthogh,

Użytkownik VL dnia Sun, 06 May 2007 - 15:42 napisał

Ktoś zapomniał dodać opcję "obojętne", którą ja bym wybrał...

[post="62765"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie zapomniałem, chciałem dodać, ale większość użytkowników zaznaczyłaby tę właśnie opcję. I by się nie rozstrzygnęło
Ekhtelion,
To w UT w ogóle można taki widok ustawić?! Człowiek uczy sie przez całe życie.
VL,
Zagraj w Q3 lub UT z TPP i zobaczymy czy dalej taki pewny będziesz ;]
Tril Khaerin,
U mnie też zdecydowanie TPP przeważa. Po prostu jestem leniem i obibokiem - łatwiej się gra
Ranger,
Zdecydowane TPP Max Payne, Gothic, GTA czy Morrowind. Obojętne. FPP tylko sporadycznie w CS .
VL,
Ktoś zapomniał dodać opcję "obojętne", którą ja bym wybrał...
Mogę grać zarówno TPP jak i FPP z tą różnicą jednak, że zależy to od gry. Jeśli to fantasty to jednak preferuję TPP natomiast współczesne czasy czy fantastyka to jednak FPP.
Diego158,

Użytkownik Verthogh dnia May 2 2007, 08:59 AM napisał

Heh A co bardziej?

[post="61174"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Raczej FPP Lecz na nic nie oddałem głosu
Verthogh,
Heh A co bardziej?
Diego158,
W grach typu: GTA SA, Scarface, Godfather, Totaloverdose dobrze jest pograć sobie TPP bo jeździsz autami, łodziami.

Natomiast w gry typu: Half-Life 2, Doom 3, UT, Call of Duty dobrze jest grać FPP bo tylko strzelasz i nic innego nie robisz, no w przypadku Half-Life 2 jeszcze kierujesz pojazdami.

Czyli i TPP mi pasuje i FPP też
Dasaka,
Jeżeli ja mam w grze możliwość wyboru między TPP i FPP, to najczęściej w trzeciej perspektywie rozglądam się po terenie i lokalizuję wrogów (czasem także planuję akcje), natomiast w pierwszej perspektywie wykonuję akcje (czyli m.in. strzelam). Np. w takiej serii Conflict (np. Desert Storm) właśnie tak robiłem.
Verthogh,

Użytkownik Dany dnia May 1 2007, 05:54 PM napisał

No dobra, to teraz pytanie - a o jakie gry ci chodzi?

[post="60826"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie ma znaczenia, jakie gry, po prostu - z jakim widokiem wygodniej ci się gra. Np. jak w jakiejś grze masz do wyboru - FPP czy TPP, to jaki widok najczęściej wybierasz.
Wczytywanie...