Parę pytań odnośnie Planescape :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wolvertino,
settokaiba - widocznie niedokładnie czytałeś. Gwarantuje ci, że w solucji to jest - nawet pofatygowałem się i poszukałem

Cytat

wiesz, był zagorzałym fanem i szukał wszystkiego piksel po pikselu.


Ewentualnie po prostu grał tak jak w grę powinno się grać. W sensie czytał dialogi, notatki i te wszystkie inne niepotrzebne pierdoły.
Jezid,
Za dużo czytania.
settokaiba,
no jakoś nie znalazłem tego.
Medivh,
Wszystko jest opisane w solucji.
settokaiba,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia środa, 12 marca 2014, 12:28 napisał

Aż dziw bierze, jak szanownemu twórcy poradnika się udało dostać do tego skarbca, co?

wiesz, był zagorzałym fanem i szukał wszystkiego piksel po pikselu.
mnie tam się nie chce

[Dodano po 6 dniach]

jak zdjąc klątwę ze śmierdziwiatra?
bo widzę że mam nie ukończone zadanie a jestem już w dzielnicy urzedników
Wolvertino,
Aż dziw bierze, jak szanownemu twórcy poradnika się udało dostać do tego skarbca, co?
settokaiba,
wiem i pewnie znajde go na ytb zanim zawalcze

[Dodano po 18 godzinach]

o właśnie, i po to poradnik jest potrzebny.
iż nie dostałbym się po smierci do jego skarbca,
a jeśli już to ani oka ani kolczyka w życiu bym nie znalazł,
a pozatym dzięki cudownym radom Grissa spędził bym 50 jakże mnie irytujących godzin na szukaniu jego skrytki, którą w sumie już dawno splądrowałem jako schowek z naszyjnikiem a nie "skrytka grissa"
także poradnik twoim nieodłącznym przyjacielem podróży


Język. I jak już jesteśmy przy zwracaniu uwagi, to zdania zaczynamy od wielkiej litery.
Jezid,
Myślę, że filmik byłby lepszy
Wiktul,
Jeśli chcesz, prześlę Ci moje zapisy z finałowej walki, żebyś nie musiał mordować się z tym wszystkim
settokaiba,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia wtorek, 11 marca 2014, 08:52 napisał

settokaiba Ignusa można przyłączyć na późnym etapie gry, dopiero gdy zdobędziesz karafkę gdzieś w Katakumbach Łkających Kamieni.

Cholera, naprawdę zastanawiam się jaką przyjemność czerpiesz z tej gry No nic...

mam karafkę i już jestem z anną za malowanymi drzwiami
zabili już Faroda.
więc można już?
czy kiedy
Wolvertino,
settokaiba Ignusa można przyłączyć na późnym etapie gry, dopiero gdy zdobędziesz karafkę gdzieś w Katakumbach Łkających Kamieni.

Cholera, naprawdę zastanawiam się jaką przyjemność czerpiesz z tej gry No nic...
Jezid,
Akurat ta gra zdecydowanie nie jest dla niecierpliwych. Przyłączysz go pewnie później. Skąd mam wiedzieć na jakim etapie jesteś?
settokaiba,
hmm jakims cudem się udało i dakkon zaczął czarować
dobra małe pytanko,
ten płonący gościu z karczmy , Ignus? mniejsza.
jak go uratować? wiem że karafką polać, ale jakieś zaklęcie. tylko jakie?
on do przyłączenia jest już możliwy, czy trzeba czekać na dalszy rozwój akcji?
Jezid,
Wybacz, że jestem uprzejmy

Wybrałeś w swojej księdze czary do zapamiętania?

Druga możliwość (Dakkona się nie tyczy): jaką inteligencję ma Twoja postać?
settokaiba,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia poniedziałek, 10 marca 2014, 18:57 napisał

Jeżeli posiadasz czar identyfikacji, który zapamiętałeś i wrzuciłeś do aktywnego okna w księdze zaklęć, to po odpoczynku klikasz na opis przedmiotu i tam pokazuje się opcja "identyfikuj", która w innym wypadku (brak znajomości zaklęcia, brak zwoju z zaklęciem) jest wyświetlona na szaro.

nie wiem zaraz spróbuje. ja wlasnie ciągle mam ją na szaro.
pomimo że
a: nauczylem się identyfikacji
b: mam ją w księdze
c: do dupy to
Wiktul,
Jeżeli posiadasz czar identyfikacji, który zapamiętałeś i wrzuciłeś do aktywnego okna w księdze zaklęć, to po odpoczynku klikasz na opis przedmiotu i tam pokazuje się opcja "identyfikuj", która w innym wypadku (brak znajomości zaklęcia, brak zwoju z zaklęciem) jest wyświetlona na szaro.
Wolvertino,
Kurcze, grałem w Tormenta jakoś z pół roku temu - z tego co pamiętam to klikało się prawym na przedmiot, który chcesz zidentyfikować i o ile da się to zrobić (tzn. jest niezidentyfikowany) oraz masz zaklęcie w księdze, to po prostu masz tam opcje identyfikacji.

Ew. druga myśl jaka mi przychodzi do głowy, to wybrać z okrągłego menu postaci czar identyfikacji i na przedmiot nim kliknąć.

Tak czy siak jakoś musi się dać.
settokaiba,
no tak, ktoś wspominał wyżej.
no ale mimo że spałem już, nawet po świeżo nauczoym spellu to ja nadal nie wiem jak to rzucić
w ksiedze jest, w podrecznym ekwipunku czarow nie. ani w te ani we wte
Wolvertino,
Ale słyszałeś o opcji spania, która odnawia czary w księdze? :-)
settokaiba,
mam w swoim ekwipunku pazur.
pisze że to jakiś pazur od ptaka czy coś.
jak to zidentyfikować?
bo ani mebbet, ani gosciu na targu nie mogą.

a mój ukochany dakkon dalej nie potrafi identyfikowac. choć zrobiłem już postępy.
w księdze kliknąłem na czar "identyfikacja" i przeniosło mi go na lewą cz. księgi do jednego z 5 wolnych miejsc.
chociaż dalej nie potrafię rzucić tego czaru. nie wiem jak.
naciskam zidentyfikuj to:
zwój/czar z księgi. i obydwie opcje na szaro zaznaczone. nic się kliknąć nie da.
Wczytywanie...