Nowa "Godzilla" doczekała się pełnego zwiastuna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Wygląda super, oby tylko nie był to kolejny The Dumbest Awesome Movie Ever Made, jak choćby "Pacific Rim"
Trzeci Kur,
I ten gówniarz od Kick-Assa. Już się boję, co z tego wyjdzie
Dla mnie to odgrzewany kotlet, ale pewnie pójdę na to do kina, bo to akurat film w sam raz do kina.

Swoją drogą - jak dla mnie już za dużo tego Cranstona wszędzie. Będą go teraz eksploatować, aż się wszystkim znudzi, a przecież nie zasłużył na to:(
Niblla,
Powiem tak, obejrzałem wszystkie poprzednie części na tą też pójdę! >
Vitanee,
O, Walter. xD A tak na serio to ciekawa obsada, jednak już po samym zwiastunie widać przesycenie efektami specjalnymi.
Tokar,

Kiedy widzę jak Jankesi biorą się za przerabianie na własną modłę perełek azjatyckiej kultury, od razu w ramach gestu solidarności ze zgwałconymi Japończykami mam ochotę postawić zapaloną świeczkę w oknie. Historia pokazuje, że ten mariaż cywilizacyjny zawsze kończył się katastrofą, a dobitnym przykładem potwierdzającym tę regułę jest "Godzilla" z 1998 roku. Od tamtego czasu, gdy tylko zobaczę twarz Matthew Brodericka, szybko lecę po coś mocniejszego i z dużą ilością procentów (może być nawet woda kolońska, jak nic nie ma w pobliżu), aby tylko czymś zagłuszyć ostry ból głowy.

godzilla

Minęło szesnaście lat i Hollywood ponownie doszło do wniosku, że warto zbudzić azjatyckie monstrum z letargu. Ech... oczekiwałem tego, więc teraz pozostaje mi tylko trzymać kciuki, aby tego kameralnie nie spieprzyli. Jedyna nadzieja w Bryanie Cranstonie i specjalistach od efektów specjalnych, którzy mogą uratować ten film.

Zwiastun, całkiem klimatyczny, przyznam. Sęk tym, żeby utrzymać taką atmosferę przez cały seans, przy okazji unikając monstrualnych głupotek, drewnianego aktorstwa i dziur scenariuszowych. Niestety, odpowiedź na to, czy ta sztuka się udała, dostaniemy dopiero w dniu premiery produkcji. Póki co, pozostaje sceptyczny. Jeden zwiastun wiosny nie czyni.

Opis: Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli — postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

Film trafi na ekrany kin 16 maja 2014 roku. W rolach głównych zobaczymy Bryana Cranstona, Aarona Taylora-Johnsona, Kena Watanabe i Juliette Binoche. Reżyseruje Gareth Edwards.

Wczytywanie...