Power Rangers powrócą po raz dwudziesty drugi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Nolife ;p.
Arcodes,
Panowie Panowie już śpieszę wyjaśnić jako, że takich rzeczy się nie zapomina!!!
1. Jak to zielony stał się białym
Czarownica Rita (ta zła z księżyca) spaliła świecę mocy zielonego rangersa i stracił on swą moc (i flet!). Jednak dzięki Zordonowi (ta w głowa w srebrnej tubie) odzyskał moc i stał się białym rangersem z gadającym fletem-sztyletem-joystickiem (sterował nim swojego kota ) o imieniu Saba!

2. Jak zielony stał się tym dobrym
Przecież to oczywiste, w końcu to amerykańska produkcja. Zielony spotkał blond piękność w różowym stroju rangersa i w ostatecznym rozrachunku wygrała miłość nad klątwą Rity Odrazy

3. Jak to flet stał się sztyletem
Zielony ranger miał tylko flet (bez żadnego upgrade'u - lvl1), którym sterował swego smoka za pomocą dźwięków (wydaje mi się że zawsze to była ta sama melodia). Natomiast po awansie na białego rangersa flet awansował na sztylet z głową kota, kóry gadał i miał na imię Saba - służył również za pilota do białego tygrysa.

Swoją drogą nie wiedziałem, że to już 22 sezon ciekawe co się przez nie wszystko działo chyba sprawdzę w wiki
Rtęciooki,
Eric, ale to już z Time Force.
Salem,
Może po prostu wyprał kostium w nowym Vizirze?
Trzeci Kur,
Ale potem - też już nie pamiętam w jakich okolicznościach - zielony ranger mógł się stawać białym rangerem. Miał chyba jeszcze większy flet. W ogóle to zawsze było mi szkoda kitowców.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Ehh, zapomniało mi się, ale zwykle lubiłem czerwonego i czarnego (z tego co pamiętam) jeśli byli...
Salem,
To właśnie mistrz f(i)letu ;p
Maxosh,
Dawno... dawno temu... już nie pamiętam imienia... pierwszy (chyba) w historii zielony ranger. Ten, który na początku był "po ciemnej stronie mocy"
Lionel,
Szczerze mówiąc, to sam nie pamiętam, jak to wyjaśniono, że zmieniano obsadę. Musiałbym znów to obejrzeć.
Salem,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia niedziela, 16 lutego 2014, 13:28 napisał

FLET W SZTYLECIE!!!


Przeczytałem "filet" i długo się zastanawiałem, o co mogło chodzić.

Pamiętam, że nie-tak-okrutnie-dawno (czyt. lat temu więcej-niż-kilka) leciały jakieś nowsze serie na FoxKids czy innych Dżetiksach i też zdarzało mi się obejrzeć.
Trzeci Kur,
Ja lubiłem czarnego Rangera z mastodontem. Jako jedyny czarny w historii nigdy nie ginął. Ani jako pierwszy, ani w ogóle.
Trzeci Kur,
Powinni zrobić jakiś pełnometrażowy, wysokobudżetowy film. Poszedłbym ;D
Wiktul,
FLET W SZTYLECIE!!!
Lionel,
Trini, bo miała zajebistego tygrysa szablozębnego.
Salem,
Triceratops!

Billy, drużynowy mózgator
krzyslewy,

Power Rangers powracają. Już w 2015 roku na kanale Nickelodeon wystartuje nowy, dwudziesty drugi sezon zatytułowany Power Rangers Dino Charge!

Serial nawiąże do swoich korzeni, czyli opowie o odmianie Rangersów związanych z dinozaurami. Całość zaczyna się iście epickim prologiem, przenoszącym widzów do czasów prehistorycznych. Kosmita ląduje na Ziemi, daje mądrym i silnym dinozaurom potężne artefakty. Niestety, w Ziemię trafia asteroida, dinozaury giną, a artefakty przepadają.

Teraźniejszość: międzygalaktyczny łowca nagród przybywa na Ziemię w poszukiwaniu artefaktów w celu zasilenia mieczy, blasterów, zordów i megazordów, potrzebnych do ratowania świata.

power rangers

W między czasie, 15 lutego 2014 roku, wystartuje sezon dwudziesty pierwszy, w którym powróci największy Ranger świata – Tommy Oliver, którego zagra legendarny Jason David Frank. W obsadzie znajdą się również inni aktorzy znani z pierwszych serii niezwykle popularnej produkcji.

To teraz się przyznawać – kto z Was w dzieciństwie namiętnie oglądał "Power Rangers"? Który Ranger był Waszym ulubionym?

Wczytywanie...