Komixy!!!! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Finkregh,
Fajne screeny
Jak coś fajnego znajdę to wam dam
VL,

Użytkownik Joana dnia Apr 24 2005, 05:17 PM napisał

V.L., dlaczego zawsze mówisz, że coś jest wyrąbiste, super itp. To raczej nie buduje autora. Musisz wytykac błędy.

[post="22561"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A jakie tu są błedy, Joanno?? Że screeny długo się wczytują? Trudno to nazwać wadą. Screeny są śmieszne i fajne co w tym złego? A jeśli chdzo błędy lub jeśli nie podoba mi sie np. jakieś opowiadanie nie piszę na jego temat i już...
Atis,
Po nicku Olo, po nicku.
olo,
Chyba wiem co masz na myśli Ekhtelion

P.S to jak mamy ci nazywać Joanno
Atis,
Jeszcze raz ktoś na tym forum nazwie mnie Joanną to urwę mu łeb!

V.L., dlaczego zawsze mówisz, że coś jest wyrąbiste, super itp. To raczej nie buduje autora. Musisz wytykac błędy.
VL,
Te screeny Joanno są super-wyrąbiste! I ja czekam na więcej! A co do moim komisków to nie czytam ich dużo. Chciałbym wieć jakiekolwiek wydanie "Aliens vs Predator" narazie czytałem tylko jeden komiks, ale to napewno nie zaspokoiło mojego komiksowego głodu.
Ola,
to Dante w pierwszej czesci byl taaaki brzydki?
Medivh,
Ekhtelion przesadzasz :wink: Konfrontacja pomiędzy Dantem (jak to odmienić :?: ) i Lady jest fajna A tak wogóle to co to za gość przypominający Śmierć. Ma kosę, wygląda jak wypłosz - nadałby się na tą rolę
Ola,
Bez przesady Ekhtelion, komiksy sa bardzo fajne...
Atis,
Tzn.? O co ci chodzi?
Ekhtelion,
Chyba moje poczucie humoru ma wakacje ostatnio...
Atis,
Byliście grzeczni więc dam wam nowe komixy.































(nie mogłam się powstrzymać gdy zobaczyłam tego shota. WYBACZ MI VERGIL!!)












Medivh,
Nieee. Najlepsze jest podrzucanie . Chcemy więcej, chcemy więcej
Atis,
Głownie to zasługa fajnych shotów. Jak będzie więcej to dam więcej.
Deunan,
No nieeeee, to jest boooskieeeeee... "Szybka narada.." to rządziiiii....
Ola,
i znowu bardzo fajne obrazki Rozwalił mnie ten zboczeniec^^
Atis,
A teraz nowa porcja komixów, tym razem są też z MGS'a!

























Deunan,
Atis, robota pro! My chcemy więcej LO_OL
Vorador,
Dla mnie komiksy Marvella zawsze robiły dobre wrażenie, Spiderman w komiksie to zupełnie inna postać niz ta w filmach co zrobili no i pocieli masę wątków jak tylko się da. Ale i tak wracam do komiksów Marvella. Oczywiscie nie dla wersji dla dzieci. Nigdy nie pociągała mnie Manga ale szanuję tych co ją lubią. Jeśli ktoś jest fanem komiksów Marvel to chętnie z nim sobie pogadam gg 5266793.
Wczytywanie...