Wampir - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Drakhesh,
To co? Szykujemy wolty, reanimujemy pacjenta?
Ielenia,
Interes podupadł z wielu różnych powodów Ale odnowić zawsze można. Tylko Tig i Maliwa chyba średnio.
Wiktul,
I czy można interes odnowić
Drakhesh,
A ja tak spytam - dołączyć się można, czy brak miejsc/interes upadł?
Ielenia,
Miejsce się znajdzie, kartę zrób wyślij i gramy
Ven'Diego,
Mam taką nadzieję
Kota,
Znajdzie się jeszcze miejsce dla zagubionej duszyczki? Ewentualnie z odroczonym terminem przystąpienia na zrobienie karty?
Wiktul,
W PBFie jest ten komfort, że można kogoś dokooptować Jedźmy z tym wtedy, kiedy Ci będzie wygodnie.
Noire Panthere,
Mreow. Masz mój ogon Myślę, że zdążę do 2 stycznia jakoś ogarnąć ten setting.
Ielenia,
Mówisz, że taka despotyczna mam być? No dooobrze. Myślę, że zaraz po sylwestrze będzie najlepszą datą, bo każdy zdąży otrzeźwieć i wrócić do żywych. To co, zaczynamy 2 stycznia.
Ven'Diego,
Myślę że nie musisz się pytać każdego o zdanie, po prostu zrób jak uważasz Jestem pewien że tamtym to jedno ;p
Ielenia,
Wiktul, Tig co wy na to?
Ven'Diego,
Za a nawet i przeciw. Myślę że dodanie gracza po czasie to żaden problem.
Ielenia,
Cisza jakaś taka Kubski miał kartę wysłać, mówi że chory, nie wysłał. Nie wiem, czy czekamy na niego grzecznie, czy dołączy do nas jak będzie mógł i wprowadzę go w scenariusz najwyżej później? Jak myślicie Panowie i Pani?
Ven'Diego,
Urwali od internetu? ;p
Tig,
Też spróbuję się jeszcze załapać Dawno nie grałem w Wampira, mam nadzieję, że nie sprawię problemu. Najwyżej się mnie utłucze
Ven'Diego,
Jeśli to nie problem, to mogę zagrać. Podstawy settingu znam
Wiktul,
Informacje o settingu / zasadach / kreacji postaci / itd / itp teraz czy potem?
Ielenia,


Good.

Myślę, że zaczniemy w okolicach czwartku, gdyby ktoś jeszcze się chciał zgłosić, będzie miał chwilę na zastanowienie się.
Wiktul,
Chętny numer trzy...

Wczytywanie...