Problem z Gothic 1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Burn*,
Idało mi sie go odpalić dzięki za pomoc
Kubski,
Oczywiście, że na Windows 7 pograsz w Gothica, tak samo jak w KOTORa i wiele innych starych gier Wymaga to oczywiście trochę kombinowania, ale dla chcącego nic trudnego. Z samą instalacją tej gry na nowym systemie nie miałem problemów, gorzej z uruchomieniem.

Wracając do problemu... Poszperałem trochę w internetach i komunikat, który Ci się wyświetla często jest spowodowany zadrapaniem płyty bądź problemem z Directem, który polecam przeinstalować. Możesz spróbować uruchomić instalator w trybie zgodności z Windows XP (Service Pack 3), a przede wszystkim jako administrator. O ile problemem nie jest wada techniczna płyty, to takie rozwiązanie może zadziałać.
Qwan,
Na nowym Windowie, w Gothica nie pograsz
Na starym komputerze radzę próbować, o ile taki masz.
Jeśli zaś nie masz, ciężko mi będzie służyć ci radą
Wówczas do mądrzejszych ode mnie zgłoś się z tą wadą

Przy okazji, do moderacji
Temat ten znajduje się w nieodpowiednim dziale
Przenieście go do właściwego działu swej racji
Aż szkoda, że takie rzeczy dzieją się tu stale
Charon,
I co ty na to, Tamc ?
Gość_Burn*,
Tak mam
Tamc.,
Masz Windows 7?
Gość_Burn*,
A możesz podać stronę bo męczy mnie to a chce sobie pograc
Withord,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Charon dnia środa, 27 listopada 2013, 16:24 napisał

Sądzę, iż nie posiadasz oryginalnej wersji gry. Zgadłem?

To zabawne. Mi pirat zainstalował się bez jakichkolwiek problemów
Gość_Burn*,
Gre dokładnie mam z CD Action więc nie jest ona raczej orginalna.Kiedyś kiedy ją zainstalowałem takie coś sie nie wyświetlało nie wiem co robić
Charon,
Sądzę, iż nie posiadasz oryginalnej wersji gry. Zgadłem?
Gość_Burn*,
Mam problem z Gothiciem 1.Gdy włączyłem instalowanie gry nic sie nie działo było cały czas 0% a po jakimś czasie wyskoczył mi błąd

An Error occurred during the move data process:- 106
component Program Files
file group Program Files

Nie wiem co robić prosze o pomoc ponieważ mam cheć na pogranie sobie w niego
Wczytywanie...