Shivering Isles - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Dalerius*,
Ach,dodatek był świetny a szczególnie misja w której mogliśmy doprowadzić tych poszukiwaczy przygód do szaleństwa albo ich zabić. To mi się najbardziej podobało w tym dodatku ale reszta też.
Jeździec Apokalipsy,
SI to bardzo dobry dodatek.Misje są znacznie lepiej zrobione niż w podstawce.Jedyne złe jest to,że nie wszystko przemyśleli bo np. zostajemy Madgodem Sheogratha nie ma a w Oblivionie można wypełnić dla niego misje.Troche to dziwne sami sobie dajemy zadanie?
Luyanki Werpolterop,
Przyznam racje Mivedzie, że ten świat jest pusty w porównaniu do Cyrodil, ale to jest tylko dodatek więc czego się więcej spodziewać, chociaż sam dodatek wyszedł twórcom nieźle.
Miveda,
Ukończyłam i muszę przyznać, że kawał dobrej roboty. Zadanie na początku z męczeniem podróżników dość ciekawe, choć może ciut za proste. Potem ta broń - nie używam już innej

Ogólnie szkoda, że świat taki troszkę pusty - widać to zwłaszcza po pałacu (pałacach) - troszkę za skromne.
Messenger of death,
Fajny ten dodatek i wreszcie są misje w których się wybiera drogę (po części). Szkoda że MQ dość szybko się kończy ale nadrabia to fabuła. Oferuje troche misji ale ta z samobójcą wymiata. Czy ktoś już to przeszedł? Jeśli tak to jak go zabiliście??
Jeździec Apokalipsy,
Super giera i przynajmniej jakiś boss dobry a nie jak w innych częściach.Ja z muzyke z gry bym dał note 10/10.Najlepsze bronie według mnie to Nervesnater,Sword of Jyggalag i Dawnfang.Dodatek podoba mi się,że jest dużo rozwiązań dla jednego zadania.Najlepsza misja to odbudowa Gatekeepera bo można dobierać części samemu.
Cielson,
no ja właśnie zacząłem grac w to. Jeśli się kontunuuje własciwego Obliviona, to wyskakuje nowy quest,
że jakieś dziwne drzwi się otworzyły, wbiłem tam a przy drzwiach się okazało, że kto wejdzie i wróci
już nie bedzie miał takiego samego mózgu i bedzie nadawał się do Oblivionowego Lubiąża...
Przeszedłem przez te drzwi, a tam niczym recepcjonista typek jakiś siedzi przy biurku w iście
klaustrofobicznym pokoiku i każe mi siadac... Dalej nie zdradze, nie będe psuł Wam zabawy...;]

Powiem Wam, że jak dla mnie to się niezawiodłem, raczej nie ma typowego odcinania kuponów,
i dla fanów serii to obowiązkowa pozycja...
Gość_Khanjjit*,
ja w wyspy Shaffer islands nie grałem ale na AW było wszystko pokazane dwa nowe zbroje lekka i ciężka lekka to zbroje bursztynowa a ciężka szaleszna no jakoś na kształt szalonej a wyspa czyli te 25% będzie się dzielić na dwa części manie i demencje mania będzie piękna i bajkowa a demencja koszmarna podobnie z potworami ją zamieszkujące a potworów nowych będzie wiele a najbardziej podoba mi się nowy agorach no ten od żywiołów będzie to agorach światła no i powrócą złote święto i będziemy musieli opowiedzieć się po jednej ze dwóch stron złotych św. i mrocznych uwodzicieli no i jak wierzysz np.szate nekromanty to z daleka nekromanci nie blendom cie atakować a jak podejdziesz to zaatakują nawet jak będziesz miał włorzonom szatę nekromanty
Cielson,
uuuu ja się dopiero dwa dni temu dowiedziałem, że takie coś jest...Z tego co wyczytałem to będzie
można albo kontynuować grę swoim bohaterem z właściwego Oblivionika lub kompletnie zacząć od
nowa. Podobno będzie 40 h zabawy a wielkość to 25% właściwego obszaru Cyrodil. Jak dla mnie bomba!
No i nie zapominajmy o nowych zbrojach, mieczach, hełmach, czarach, dziąsłach oraz gałkach ocznych.

Jak ktoś to już ma to niech podzieli się wrażeniami, proszę ;]

Pozdro i do zobaczyska na plantacji Bloodgrasów...
Wczytywanie...