sejmitar drizzta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wolvertino,
O, to musiałaś mieć wielkiego farta. Nie słyszałem jeszcze, żeby komuś się udało to ukraść Gratki więc
Gość_ewa*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia niedziela, 17 listopada 2013, 11:08 napisał

Sejmitary możesz faktycznie zdobyć zabijając Drizzta. Nie da się ich ukraść. Po jakimś czasie przyjdzie do Ciebie Malchor Harpell i zabierze ci sprzęt. Można to ominąć używając moda Ease of Use. Usuwa on w/w postać :-) ot cała historyja :-)

Ukradłam te sejmitary, ale kosztowało mnie to dociągnięcie Imoen do 100 kradzieży, teraz włazimy we wszystkie pułapki, bo z pułapek ma tylko 35. Sejmitary dobre, ale żaden cud. Może z czasem się poprawi, na razie na szóstym poziomie jest tak sobie.
Wolvertino,
Sejmitary możesz faktycznie zdobyć zabijając Drizzta. Nie da się ich ukraść. Po jakimś czasie przyjdzie do Ciebie Malchor Harpell i zabierze ci sprzęt. Można to ominąć używając moda Ease of Use. Usuwa on w/w postać :-) ot cała historyja :-)
Favandrel,
Chyba da się go zdobyć tylko zabijając Drizzta i jego drużynę. Ale i tak stracisz wszystko co zdobyłaś bo jeden gość Ci to weźmie. Jakiś mod do tego był ale nie pamiętam o co chodziło.
Gość_ewa*,
chcę zdobyć sejmitar drizzta, mam kradzieży 65, imoen ma kradzieży 75 Zrobiłam około 70 podejść i nic. Jestem leniwa i nie wiem, jak długo mam się starać, ile mniej więcej tych prób ma być, sejmitar jest podobno bardzo dobry

ktoś go zdobył? i po ilu próbach z jakim poziomem umiejętności kradzieży?
Wczytywanie...