sejmitar drizzta

chcę zdobyć sejmitar drizzta, mam kradzieży 65, imoen ma kradzieży 75 Zrobiłam około 70 podejść i nic. Jestem leniwa i nie wiem, jak długo mam się starać, ile mniej więcej tych prób ma być, sejmitar jest podobno bardzo dobry

ktoś go zdobył? i po ilu próbach z jakim poziomem umiejętności kradzieży?
Odpowiedz
Chyba da się go zdobyć tylko zabijając Drizzta i jego drużynę. Ale i tak stracisz wszystko co zdobyłaś bo jeden gość Ci to weźmie. Jakiś mod do tego był ale nie pamiętam o co chodziło.
Odpowiedz
Sejmitary możesz faktycznie zdobyć zabijając Drizzta. Nie da się ich ukraść. Po jakimś czasie przyjdzie do Ciebie Malchor Harpell i zabierze ci sprzęt. Można to ominąć używając moda Ease of Use. Usuwa on w/w postać :-) ot cała historyja :-)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wolvertino dnia niedziela, 17 listopada 2013, 11:08 napisał

Sejmitary możesz faktycznie zdobyć zabijając Drizzta. Nie da się ich ukraść. Po jakimś czasie przyjdzie do Ciebie Malchor Harpell i zabierze ci sprzęt. Można to ominąć używając moda Ease of Use. Usuwa on w/w postać :-) ot cała historyja :-)

Ukradłam te sejmitary, ale kosztowało mnie to dociągnięcie Imoen do 100 kradzieży, teraz włazimy we wszystkie pułapki, bo z pułapek ma tylko 35. Sejmitary dobre, ale żaden cud. Może z czasem się poprawi, na razie na szóstym poziomie jest tak sobie.
Odpowiedz
O, to musiałaś mieć wielkiego farta. Nie słyszałem jeszcze, żeby komuś się udało to ukraść Gratki więc
Odpowiedz
← Baldur's Gate

sejmitar drizzta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...