Sapkowski powraca z nowym Wiedźminem! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Trzeci Kur,
A do mnie przyszedł komiks "Ostatni żubr" *_*
Vitanee,
Dziś przyszła!
Matthias Circello,
My tu gadu gadu, a ja po cichu liczę, że kurier dziś lub jutro mi dostarczy książkę...
Wiktul,
Ja staram się kupować taki papier toaletowy, żeby nie rozpadał się w rękach, if you know what I mean

Dalej - nie znajdziesz na polskim rynku powieści drukowanej w większej ilości wydawnictw, reedycji i przedruków, niż "Wiedźmin". Nie pomylę się chyba mocno twierdząc, że w tej materii bije go jedynie Tolkien z "Władcą Pierścieni", także owszem, można trafić na świetne, elegancko oprawione, ładnie ilustrowane egzemplarze, które właśnie po to wychodzą rok do roku jako reprint znowu tego samego, by zarabiać na samym wydawnictwie. Niemniej nie zawsze tak było, a i dziś nie zawsze tak jest, więc i doodbytnicze jakościowo wydania, o których wspomina Med, zdarzają się i też znam takie.
Ven'Diego,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia niedziela, 27 października 2013, 20:33 napisał

"Żmija" była wydrukowana na najgorszej jakości papierze, jaki kiedykolwiek widziałem w książkach. A "Coś się kończy, coś się zaczyna" po kilku latach zwyczajnie mi się rozpadło.


Może zabrakło im papieru do druku i użyli toaletowego? ;p
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
To może ci się jakieś zło trafiło, ze wszystkich widzianych z tego wydawnicstwa, nic się nie rozpadło.
Medivh,
"Żmija" była wydrukowana na najgorszej jakości papierze, jaki kiedykolwiek widziałem w książkach. A "Coś się kończy, coś się zaczyna" po kilku latach zwyczajnie mi się rozpadło.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Nie zgadzam się z tobą, Med. Nie są takie złe.
Medivh,
Szkoda tylko, że znowu w superNowej, większość ich wydań woła o pomstę do nieba.
Tamc.,
Już można znaleźć cynk u nich na stronie.
Ven'Diego,
Mam mieszane uczucia co do tego, ale mam skrytą nadzieję ze będzie gut
Ati,
Ja mam wrażenie, że to będzie strzał w kolano. Albo jeden wielki Easter Egg. Szczególnie, że nawet na stronie wydawnictwa NIC o tym nie ma.
Trzeci Kur,
Pana Tadeusza czytałeś, a Wiedźmina nie? Wstyd.
Lionel,
Nie czytam, bo nie mam czasu... Taki kierat zrobiliście w redakcji. Poza tym to takie mainstreamowe czytać Andrzeja. ;P
Sosna,
Kupię na pewno w końcu Wiedźmin
Wiktul,
No właśnie Lio. Jakbyś czytał, to byś wiedział, że Geralt już zginął... UPS!
Matthias Circello,
Szczerze mówiąc, to nie ma co się chwalić tym, że się Sapka nie czytało. ;p Jaki by nie był, to jedna z ważniejszych postaci polskiej sceny książek fantastycznych (i gier również). ;p
Lionel,
Czy tylko ja nie czytałem jeszcze tej sagi? Okładka mi się nie podoba. Z resztą sam nie wiem, o czym to dokładnie jest, ale żeby tak od razu spoilerem rzucać, krzyslewy ;D. Teraz już wiem, że Biały zginie.
Trzeci Kur,
Pierwszy rozdział uważam za średni - nie wiem gdzie tam to całe "trzęsienie ziemi". Boję się o pozostałe
Żeby nie było, że tylko zrzędzę. Fabularnie średni, ale językowo nawet niezły. Jedno słowo aż sobie dopisałem do słowniczka.
Wiktul,
Uuu.... No nie wierzę po prostu. Ostatnia szansa Sapkowskiego na pokazanie, że wciąż jest pisarzem. I faktycznie największy suicide mission
Wczytywanie...