Diablo – Archwium #1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Jak znam życie, to "Królestwo Cienia" i "Pajęczy Księżyc"
Pussik,
A dobra, wdzię: "Archiwum" to reedycja dwóch świetnie znanych fanom gry powieści: "Dziedzictwa Krwi" Richarda A. Knaaka oraz "Czarnej Drogi" Ale dziwnie to tak. 2 z 3 książek trylogii umieścili w jednym archiwum. Ciekawe co będzie w drugim.
Pussik,
To jest zupełnie nowa książka czy remake już istniejącej? Jeżeli remake to książki o jakim tytule? Dziedzictwo krwii?
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Diablo Archwium ks. I"!

Powroty do lektur, które przed laty stanowiły dla nas coś wyjątkowego i dobrego na miarę naszych ówczesnych standardów, to zawsze rzecz ryzykowna. Pisał o tym Medivh w recenzji "Dnia smoka", ja powtarzam teraz, przy ocenie kolejnej książki spod znaku Blizzarda. Jednak nie Azeroth, a znacznie bliższe mi Sanktuarium jest sceną wydarzeń z "Diablo – Archiwum #1". Tu muszę przyznać otwarcie, że nie odrobiłem lekcji. Widząc nazwisko Knaak oraz nowe, opasłe tomiszcze z wizerunkiem Pana Grozy na okładce, byłem pewien, że czeka mnie zupełnie nowa opowieść. Błąd.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...