"Nie dla singli" w Radio Żak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
No dobre były, nie słuchałem tej z U2 do końca, bo musiałem przerwać i zapomniałem, kiedyś dokończe .
To co, kiedy zajmujesz miejsce prowadzącego ?
Wiktul,
To podeślij adres mailowy (najwygodniej gmailowy )
Audrey,
Ja też chcę
Wiktul,
Wysłałem, daruj opóźnienie

[Dodano po 9 dniach]

Daleju, czy dotarło? Czy się podobało?
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Już przesłany.
Wiktul,
Ok, podaj mi tylko jeszcze raz swój mail, bo gdzieś mi zaginął.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Jak można to chce U2 i Marylin Manson.
Wiktul,
W ubiegłą sobotę miałem przyjemność po raz kolejny wymądrzać się na antenie, tym razem o U2. Jeśli ktoś chętny do podesłania tej lub wcześniejszych (Jackson, Niemen) audycji, proszę o mail

A już niebawem kolejny odcinek - tym razem o wszystkim, czego nie wiecie o Marylinie Mansonie

[Dodano po 22 dniach]

I jako słowo się rzekło - w najbliższą sobotę o godzinie 20 na częstotliwości 88,8 Mhz dowiedzieć będziecie się mogli tego i owego o zespole Marylin Manson, a może nawet (taki miałem cel) przekonacie się, że jednak warto się czegoś o nich dowiedzieć.

Jak zawsze chętnym służę też nagraniami audycji w mp3, czy to najnowszej, czy wcześniejszych - o U2, Niemenie lub Jacksonie.
Ven'Diego,
Gief mi ploxx.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Ładny sprawunek.
Wiktul,
Przesłane
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Okjej, wyśle do Ciebie.
Wiktul,
To podawać maile
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Ja chce na mail zapis audycji!
Wiktul,
Mecz jest o 20:40, w publicznej, więc można zdążyć. Z resztą - kto chcialby to oglądać?
Charon,
Przecież w sobotę o 20 to już trzeba w barze siedzieć i czekać na finał Ligi Mistrzów, Wiciu
Wiktul,
Mogę podesłać na mail zapis audycji dla zainteresowanych
Niblla,
Niestety sobotę, z większym wyprzedzeniem, zaklepała sobie koleżanka, kto by pomyślał by 18 urodziny organizować w dzień audycji twojej ale z chęcią posłucham o ile będzie gdzieś powtórka.
Wiktul,
Kiedy / jeśli tam mnie znowu zaproszą Dam znać.

[Dodano po 7 miesiącach]

Stało się, więc daję znać

W najbliższą sobotę, to jest 24 maja o godzinie 20 w łódzkim Radiu Żak (88,8 Mhz) swoim aksamitnym głosem opowiadać będę o bardzo nieznanej i bardzo wybitnej twórczości Czesława Niemena. Mnóstwo bluesa, jazzu, trochę elektroniki i parę innych, dość ciekawych rzeczy
Dalejdoichgardelwyrzanacic,

Cytat

Godzina anetnowa A powtórkę - owszem, planuję

Kiedy?
Wczytywanie...