Czy warto zostać łowcą smoków? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_migacz1987*,
Jeżeli dobrze pamiętam to Bosper ma nieograniczoną ilość strzał i bełtów. Wystarczy kupić wszystkie strzały, znowu z nim pogadać , a on znowu ma 100 sztuk
douglas 87,
Uważam że warto zostać łowcą smoków. Jak dla mnie to najlepsza postać
Gość_Miłosz*,
Najlepiej zostać łowcą smoków,expić w siłę i w zręczność i zakupić kuszę łowcy smoków. Wtedy żaden smok nie będzie dla nas problemem
FilipSid-Archer,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Maślan dnia czwartek, 25 września 2014, 07:24 napisał

W G2 da się nosić na raz 2 miecze? :O


Chyba mial na mysli nyeri bron 2 reczna.
Maślan,
W G2 da się nosić na raz 2 miecze? :O
nyeri,
Najemnik jest najciekawszy Moim zdaniem. Możliwośc noszenia 2 mieczy i zbroi z dużą ilością obdony w późniejszym etapie gry sprawia że jest dobrym tankiem i dd.
Gość_Filip*,
Najemnik w nocy kruka to najciekawsza i najbardziej klimatyczna decyzja kusze i miecze jedno/dwureczne ja wolę jedno kasę łatwo zdobyć nawet bez bugu z benetem a jak damy janowi w 4rozdziale kasę za zbroje
to przeciez można go zbić ja uwielbiam grać łowcą
Redhorn Steelaxe,
W podstawowym gothic 2 opłaca się znaczni mniej niż w takiej NK gdzie jest to zdecydowanie najlepszy wojownik.
W podstawce ma słabszy pancerz od paladyna, płaci za te pancerze i nie ma magii run. Jedynymi plusami są klimat i lepsza broń.
Za to w NK jest już lepszy od paladyna o całą długość (zwłaszcza na początku). Może nauczyć się szybciej walki bronią 2ręczną, ma lepszy klimatycznie obóz (choć to rzecz gustu) i dodatkowo zbiera pkt siły z gulaszu. W NK i tak całość ładuje się w jeden typ walki + siła bądź zręczność a wydawanie pkt na runy tylko postać osłabia.
Osobiście zawsze nim grałem ze względu na cudne pancerze i fabularne miejsce najemników w świecie gry.
Gość_seba*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kubas123 dnia sobota, 8 marca 2008, 22:20 napisał

Według mnie trochę się opłaca a trochę nie.Nie opłaca się dlatego ponieważ: nie masz żadnych run,najlepszą zbroją w grze jest cięzki pancerz paladyna.Opłaca się dlatego ponieważ:Łowca smoków ma fajnie wyglądającą zbroję,ma swój klimat,Bennet może cie nauczyć robienia wspaniałych mieczy np:ciężkie ostrze na smoki.
Tamc.,
W takich grach przede wszystkim liczy się klimat i odgrywanie postaci. Jeśli Ty z natury jesteś dobrym chłopcem i grając masz zamiar wszystkim pomagać, nie brać nagrody za wykonane zadania etc, to wybierz Paladyna - typowego świętoszka. Jeśli jednak lubisz psocić, chcesz poobijać kilka karków dla przyjemności, zarabiać ile się da każdą możliwą metodą etc, zostań draniem = łowcą smoków. Bo pod technicznym względem to każda postać ma plusy i minusy.
Gość_michal0503*,
jak myslicie lepszy jest paladyn czy łowca smoków ? ja gram i niewiem czy zostać paladynem czy łowcą ????????? proszę o odp
Kiyuku,

Cytat

A mag? gra nim jest niezbyt ciekawa. rzucimy raz zaklecię to zaraz chmara potworów biegnie w naszą stronę i trzeba uciekać i po czarowaniu więc tutaj magia odpada


Od tego właśnie mamy czary obszarowe i zaklęcia przywołania
Fodro,
Dużo osób narzeka na kupno każdego pancerza a kasy macie jak lodu więc nie wiem czemu tak narzekacie Zbroja łowcy smoków jest najbardziej "ładna" ze wszystkich. Dużo ciekawych komponentów, różno kolorowa nie jak paladyna tylko szara i jak wcześniej wspomniano można sobie wykuć super miecz zależnie czy ma być dwu czy jednoręczny. A mag? Gra nim jest niezbyt ciekawa. Rzucimy raz zaklecię to zaraz chmara potworów biegnie w naszą stronę i trzeba uciekać i po czarowaniu więc tutaj magia odpada Najemnik i łowca są najlepsi.

Zdania rozpoczynamy wielką literą - Kiy
Gość_Gość*,
1. Zbroja Łowcy/Paladyna w nejlepszej wersji jest taka sama pod kątem statystyk.
2. Najlepsza broń jednoręczna i dwuręczna to ostrza na smoki dostępne jedynie w drodze najemnika/łowcy smoków.
3. Najlepsza wg mnie taktyka to gra magiem na zręczność - 60 zrecznosci - miecz mistrzowski, 120 czy 110 zręcznosci to mamy miecz "Betty" z obrażeniami 130 (do zdobycia w nowym świecie u bandytow), a przy okazji mamy konkretny łuk dzięki czemu spokojnie możemy poczekać na najlepsze czary od IV-kręgu w górę. Potrzebne nam jest jedynie 150 many na deszcz ognia/falę śmierci co da się bez problemów pogodzić z w/w ilością zręczności oraz umiejętnością po 60% walki mieczem i strzelaniem z łuku. Do tego dochodzi niesamowicie dużo kasy i doświadczenia z kradzieży kieszonkowej. Lepszej taktyki nie widzę. Ewentualnie Łowca smoków robiony na siłę i dwuręczne bronie + kusza Łowcy Smoków.
Ulu-Mulu,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Diego158 dnia wtorek, 20 marca 2007, 18:11 napisał

Najłatwiej i najlepiej zostać najemnikiem. Obóz jest mały i wszystko jest pod ręką. Po zdobyciu oka innosa i uwolnieniu Benetta zostaje się łowcą smoków. To chyba łatwiej niż palladynem czy magiem ognia.



Daj spokój magiem ognia jest łatwiej zostać niż najemnikiem A i jeśli chcecie mieć najlepszą ekscytacje z gry zagrajcie Magiem Ognia Ja 2 dni temu przeszedłem Gothic 2 NK Magiem Ognia na 35 lvl
Mortton,
opłaca się opłaca a święty kat to nie jest najlepsza broń w grze najlepsze jest ciężkie ostrze łowcy smoków pozatym najemnicy nie są w aż tak słabiej sytuacji jak paladyni ( chodzi mi o brak pożywienia)
sebix,
Najemnik jest pod każdym względem gorszy od palka, przynajmniej w gothic 2 bo :
-gorsza zbroja
-dużo kasy trza wydać (rekompensuje to pewien bug)
-w mieście nas nie lubią (baltram nam nic nie sprzeda)
-brak run (są naprawdę przydatne)
-mniejsze bonusy z kapliczek
Jednak czas też na zalety :
-gulasz tekli
-klimat (na to składa się wiele rzeczy)
-bug z busterem
-dobre swordy

Ale i tak mag jest najlepszy Łowca jest dla tych, którzy przywiązali się do postaci z poprzednich części i nie pasuję im bycie wojownikiem innosa.

@Blockers

Akurat to nieprawda bo kusze ładuje się praktycznie tak samo szybko (no może troszeczkę wolniej) a różnica siły jest wielka.
Blockers,
no tak ale Także jako łowca smokow mozesz niezla kaske zarabiac i najlepiej isc w luk bo kusze sie za dlugo laduje.
Ravenica Darial,
Cóż według mnie najemnik jest do wali na odległość (Diego np.), a palladyn to taki tank. Najemnik ma więcej expa i zadań ,a wojownik po prostu ma lepsze uzbrojenie i itp.
Fodro,
Panowie panowie panowie. Widzę że niektórzy wolą grać żeby ją przejść a nie się dobrze bawić. Ja nigdy paladynem nie chciałem mieć run. Broń cię panie Boże. Wtedy za łatwo się gra. Np mamy tą świętą strzałę czy coś takiego. I wystarczy odpowiednio daleko stanąć i lać potwory z tego i nie ma żadnej zabawy. Zawsze jest warto się pomęczyć w Gothica żeby rozwalić wszystkie orki wokół zamku. Niezła przy tym zabawa jak się ucieka gdy goni cie tuzin orków

Wracając do tematu to powiem szczerze że najemnik ma dobre strony. Fajne są z nim misję związane, ładnie wyglądające pancerzyki, i widzimy starych znajomych. A dzięki temu milej się gra. Jakoś on mi przypada do gustu. Po za tym można właśnie sprzedawać wykute miecze magiczne jak i zwykłe. I jak coś to można je sprzedać żeby zarobić na zbroje. więc kupno zbroi nie jest takie wcale drogie. Trzeba tylko się postarać. Najemnik rządzi światem
Wczytywanie...