Dyskusja o zwierzętach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FilipSid-Archer,
Ja lubie wilki bo sa wyzwaniem tak samo szakale itp. A i nosorozce tak srednio lubie. Nienawidze...potem edytuje dajcie mi chwile do namyslu czego nienawidze. O chociaz wiem! Szamanow goblinow i orkow ale tylko na otwartej przestrzeni i zamknietej. Latwo w lesie z nimi czy na takich terenach bo jest za czym sie schowac.
Wartin,
Ja lubie Gargulce i Nasorożce.
lukis2012,
Heh... Ja też lubię mumie, ale zombie są cool. Frajdę mi sprawia nasyłanie zombie na Ben Sale, biorę sobie ok. 5 zombiali do miasta i walka... Szkoda, że Daro spokojnie pokona zombie
diego19,
Ja tam najbardziej lubię (co prawda nie jest to zwierze ) mumię bo zanim one podlezą do gracza to już 10 razy poczują smak ognia z mojej ognistej kuli a nienawidzę krwiopijców...
Piotreq,
Osobiście nie znoszę dzików oraz wilków. Wydaja sie słabe, ale... ;s A lubię za to trolle ;d
Lenwe,
Niemile zaskoczył mnie lew na pustyni. Myślę sobie"ot taki kotek. Pewnie padnie po trzech ciosach jak reszta tej zwierzęcej menażerii". I co? Miecza nie wyjąłem...
Javier,
Ja nienawidzę wilków gdy ja wale mieczem a one się odsuwają a ja przestanę to we mnie pakują
addriann,
Mnie najczęściej do białej gorączki doprowadzają orkowie szamani, szczególnie gdy wykonuje się questa z jakimś npc i ten nie może zginąć a najczęściej dostanie dwa razy kulą ognia od szamana i po zadaniu
lukis2012,
Dziki nie są dobre pomimo, że dodają więcej doświadczenia niż wilk. Osobiście widziałem walkę wilka z dzikiem i wilk wygrał. Dlaczego? Ponieważ wilk jest inteligentniejszy i używa szybszych ciosów.

Najfajniejsze zwierzę to Ścierwojad :Daje aż 50 doświadczenia. Chcecie walkę z wilkami, Napitymi dziećmi(Goblinami), Pudzianem(Trollem), przyjacielem Pudziana(Ogr), przerośniętymi jaszczurami(Mrocznymi Zębaczami), Nakoksowanymi krowami(Bizonami) i inni Ten film jest na YouTube.com, a tytuł to "Spam jest Zły".Polecam!
Heliocentryk,
No oczywiście, że wilki, dziki i krwiopijcy są najgorsi. Każde z nich najlepiej szlachtować szybkimi ciosami bądź łukiem lub z pomocą magii. A najfajniejsze są oczywiście rozkoszne gobliny no i może jeszcze pełzacze.
SaintMaster,
Także nie lubię wilków, ponieważ ciężko im uciec na początku. Bardzo długo biegną one za graczem... . Za to lubię trolle i topielce.
Wasabi,
Czy u was też tak jest że najbardziej uciążliwym przeciwnikiem jest zabugowany zwykly wilk? Sposobem na "rębajłę" radzę sobie ze stadem lodowych wilków, jednak jak zwykły wilk z myrtany jak raz mnie dorwie to nie odpuszcza az nie zostawi ci 1/5 hp nie dając szansy na wycofanie się lub kontrę (gryzie potfornie szybko {bug?}). Nawet zbroja palanta nie wiele daje jedyny sposob to crossbow...

Dziwne w tej częsci są trolle... ongiś musiałeś znaleźć sposób na tego bydlaka, a tutaj działa nawet prostacki "tank rush"... napieramy jak radziecki czolg machając cały czas, a ten wór mięcha nie za bardzo będzie wiedział co się w ogóle dzieje :\ że tak powiem - rozczarowanie

[Dodano po chwili]

@ dylanjuh

Wiem, patyk rządzi

Także wielką frajdą jest odbijanie miasta spod jarzma orków gołymi piąchami (mając ponad 300 str i "orc slayera" zabić tego jakże mało sympatycznego delikwenta problem żaden :] )
(trzeba sie narobic, ale satysfakcja murowana ;D)
(eternal) Dylanjuh,
łee tam ja nie lubię cieniostworów bo nie lubię walczyc z pochodnią w jednej ręce (Uwaga w ruinach Montery znalazłem super broń ,,PATYK'' . Powaga znalazłem podniosłem i chciałem dzięki niemu odbic myrtane ale nie było go w ekwipunku widac PB nie chce aż takich uproszczeń )
Jeździec Apokalipsy,
Ja tam najbardziej lubię cieniostwory.
Morra,
Ja zawsze lubilem gargulce.Uwielbiam smoki a owe istoty sa takimi jakby"mini smoczkami".A jaskinia obok montery jest nimi zapelniona.Pozatym zawsze jest cos ciekawego do zabrania.
Omernon,
Hmm.... Króliki bo szybko giną ......

A tak bez jaja, to lubię Trolle....
Dark,
Według mnie temat trochę bez sensu. Ale niech ci będzie, lubię hmm...nie lubię żadnej (jak ty to nazwałeś) istotki
diego19,
Lubię szablozęby nigdy ich nie zabijam póki one mnie nie będą atakować , ładnie wyglądają i są przytulne.
Pasoro,
Lubię-wilki-bo są fajne nie za duże, i w ogóle takie ładne
Topielec-No, bo fajnie wygląda.

Opowiem wam jeszcze moją przykrą historię....:
Pewnego razu przechadzałem się po Varancie zwiedzając różne rzeczy. Gdy tak sobie szedłem po owej miejscowości, nagle mnie brat zawołał. 2 brat mi głośniki na maksa pogłośnił...... Ja tego nie zauważyłem....Zeszedłem na niższy poziom wzniesień piaskowych i tak sobie maszeruję.....idę....idę...idę i nagle taki pełzacz mi wyskoczył i jak on taki dziwny dźwięk wydaje takie "ćwiiiićiiii" to ja myślałem, że zawału dostanę...... I właśnie dla tego pełzaczy nie znoszę....
-gobliny- niby to proste, ale ile razy zostałem uwalony przez szamana-goblinów....chyba z 20.... nienawidzę ich....!!

Dobra koniec wierszy, mówcie o waszych ulubionych istotach......
Omernon,

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 21 2007, 02:18 PM napisał

Poza wilkami wkurzają smoki(bo są tragicznie słabe)
a ciężko się walczy też ze stadem nosorożców bez dobrej zbroi i z szablozębami.

[post="55172"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Smoki to nie zwierzaki..... też najbardziej nie lubie szablozębnych... no cóż jeśli zaliczasz smoki do zwierzaków a nie do stworów to ja dodam że nie lubię trolli... bez łuku lepiej nie podchodzić, w dodatku jak podejdziesz to Cię często wyrzucają w powietrze... ile razy mi się zdarzyło, że podchodzę do trolla a troll mnie wyrzuca że skalpy i lecę na głowę 50 metrów w dół... chociaż nie wszystkie trolle są w górach....



.....aha bym zapomniał nie nawadze dzików bo często mnie od tyłu zachodzą oraz nie lubię zębaczy bo są bardzo szybkie i stapiają się kolorami z terenem więc z oddali ich nie widać... Dziki są słabe ale czasami są tak szybkie że nie potrafię wyciągnąć broni przez 5 sec... Cieniostwory w jaskiniach, też ich nienawidzę ponieważ w jaskiniach przy cieniostworach jest tak ciemno, że nic się nie widzi...
Wczytywanie...