Sztaba czystej magicznej rudy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_milten*,
mi udało sie znalećś sztabe czystej rudy w silden w skrzyni umbraka za 1 razem
Gość_Zabeq*,
Witam!!!
Znam 2 sposoby na znalezienie "czystej magicznej rudy"
1 Za oswobodzenie Nordmaru trzeba zniszczyć 5-6 obozów orków.Po wykonaniu zadania trzeba iść do Kertha z klanu ognia i od niego dostaniemy rude.
2 Znalezć w skrzyni.Graniczy to z cudem ja mam własny sposób.Idziemy do Ben Sali do domu Julio są tam 3 skrzynie zapisujemy sie przed otwarciem.Otwieramy 3 skrzynie jeśli w żadnej nie będzie rudy wczytujemy i sprawdzamy jeszcze raz robimy tak aż znajdziemy rude.Mi udało sie chyba za 10 razem.
jacksonheyes,
Up

No cóż różne bugi się trafiają zwłaszcza w trzeciej części gry. Nawet niektórzy pisali o błędach z pucharami.
bezio,
nie wiem czy to prawda ale kolega mi powiedział,że jak już wybił wszystkich orków w nordmarze to zanim wybrał nagrode (w postaci rudy) to własnie pobił tego gostka (Kertha czy jak on tam ma) i łącznie miał od niego aż 2 sztabki CZYSTEJ magicznej rudy ale to tylko podejrzenia a ja nie sprawdzałem mam nadzieje,że wam pomogłem pozdro ;)
jacksonheyes,
Można znaleźć 3 sztabki czystej magicznej rudy. Pierwsza jest w solidnej metalowej skrzyni, drugą dostaje się od Kertha z Klanu Ognia po wykonaniu zadania moc przodków i oczyszczeniu w Nordmarze obozów orków, trzecią można znaleźć w kopalni w klanie młota niedaleko pieca z rudą ( tylko z patchem 1.7 ).
Gość_Martin*,
Ja miałem wielkie szczęście . Szabkę czystej magicznej rudy znalazłem już na 20 lvl. Za Silden, idąc w kierunku chaty myśliwych wszedłem do lasu na zboczu (koło wodospadu). Znalazłem tam zmęczonego niewolnika itp. dalej były 3 krokodyle. Pilnowały 2 kufrów - w jednym była stabka czystej magicznej rudy
Bezimienny Michał,
Nie możesz, dostać więcej, jeżeli będziesz miał szczęście i otwierał dużo skrzyń to może ci się trafić w ciężkich kufrach, ja np znalazłem w takich 2 bryłki czystej rudy .
SaintMaster,
Też miałem taki problem i dobrze, że sprawdziłeś że taki temat był. Jednak nie ma w nim dobrej odpowiedzi.
Soldier,
Wiem, że taki temat już był, ale nic z tego nie wyszło.
Wiem, że po wybiciu orków z Nordmaru jedną się dostanie, a potrzebne są co najmniej trzy .
Wiec gdzie je znaleźć ????
Pasoro,
Zróbcie sobie kod...
Buntownik,
Według mnie nie ma sztab czystej magicznej rudy w kufrach. W KUFRACH, w METALOWYCH KUFRACH są tylko mniej ciekawe rzeczy. Natomiast w SKRZYNIACH znajdują się nowe rzeczy takie jak miecze, łuki topory, kusze. Ale na 99 procent i w SKRZYNIACH nie ma sztab czystej magicznej rudy. Jest taka lista SKRZYŃ z której zostały mi 3 ostatnie do znalezienia, a w tych znalezionych ani śladu sztabki czystej magicznej rudy.
Też by mi się kilka sztabek czystej przydało bo znalazłem plan mocy przodków
SaintMaster,
wiem że arcytrudne zamki spotkałem(w gothcie, u bandytów przed monterą itd.) ale niestety jeszcze żadnej takiej sztabki nie znalazłem...
złodziej,
Nie znam dokładnego miejsca pobytu sztaby czystej magicznej rudy, ale należy szukać w skrzyniach z arcytrudnym do otwarcia zamkiem.
SaintMaster,
to czy jest jakieś PEWNE miejsce a nie losowe kufry gdzie jest ta Sztaba czystej magicznej rudy?? bo bardzo potrzebuje...
Ranger,

Użytkownik SmokLares dnia Feb 23 2007, 12:10 PM napisał

czyli sztabka czystej magicznej rudy jest losowo w kufrach?? ale wydaje mi sie że w pewnych kufrach są rzeczy które sie nie zmieniają.

[post="55307"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tak ale to są specjalne kufry potrzebne do zadań.
SmokLares,
czyli sztabka czystej magicznej rudy jest losowo w kufrach?? ale wydaje mi sie że w pewnych kufrach są rzeczy które sie nie zmieniają.
Donovan,

Użytkownik Elldred dnia Feb 21 2007, 09:59 PM napisał

Taki sam tekst mogę napisać tobie... ale po co? skoro uważasz że twoja prawda jest "prawdziejsza" niż moja . Nie mam zamiaru się kłócić  szczególnie na poziomie "bo on jest gorszy a ja mam racje" bo to będzie prowadzić tylko to następnych tego typu wypowiedzi....

[post="55205"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




no dobra masz racje lepiej z tym skończmy bo ten temat już wcale nie jest o sztabce czytsej magicznej rudy tylko stał sie źródłem offtopicu ,który jak masz racje nigdy sie nie skończy i prowadzi to nikąd

a wiec tak, ty sie pomyliłeś i miałeś racje
ja sie pomyliłem i miałem rację


a wiec koniec

No, a już szykowałem się do interwencji ;]
Elldred,

Użytkownik Donovan dnia Feb 21 2007, 04:58 PM napisał

ojojojoj no i może masz racje ,ale powiedz czy to coś zmienia jeśli zamiast czysta magiczna ruda powiem sztabka czystej magicznej rudy skoro w świecie gothica jest tylko "sztabka czystej magicznej rudy"?? kurde bo przez to wszystko sam już nie wiem jak to sie nazywa. Sensu zdanie nie straciło bo to miało być tylko zastąpienie wyrazu aby sie nie powtarzał a

a jeśli napisze czysta magiczna ruda, zamiast sztabka czystej magicznej rudy ... no może i jest różnica ale to nie zmienia postaci rzeczy 

bo przecież nie pomyliłem zwykłej rudy tej co można sprzedać za 24 zł tylko zapomniałem napisać "sztabka" i czy to robi taką różnicę ?????
kurde... wyłapałeś jedno zdanie w którym sie pomyliłem , no bo racja nie ma bryłek czystej magicznej rudy ...   tylko są sztabki  no i moze sie pomyliłem ale to nie powód do takiej reakcji
no ale spójrz obiektywnie czy to ty nie popełniłeś większego błędu.??? choćby nawet dlatego że sam temat nazywa sie "Sztaba czystej magicznej rudy" a ty cały czas pisałeś o magicznej rudzie  no chyba nie rozumiesz ze to ty zrobiłeś większy błąd.

a proszę kogoś nie stronniczego aby osądził to wszystko i powiedział kto zrobił większy błąd(najlepiej twórca tematu)

[post="55183"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Taki sam tekst mogę napisać tobie... ale po co? skoro uważasz że twoja prawda jest "prawdziejsza" niż moja . Nie mam zamiaru się kłócić szczególnie na poziomie "bo on jest gorszy a ja mam racje" bo to będzie prowadzić tylko to następnych tego typu wypowiedzi....
Donovan,

Użytkownik Elldred dnia Feb 20 2007, 06:15 PM napisał

LOL i ty mi mówisz o pomyłce ? raczej łatwiej pomylić czystą rude z magiczną niż magiczną z bryłkami....
Poza tym czytaj co napisałem SZTABKI MAGICZNEJ RUDY nie czystej magicznej rudy ....    Ja biłem do tego że mówiłeś że to zadanie jest z bryłkami rudy a nie z sztabkami . naucz się czytać co się do ciebie pisze...

PS: do pomyłki z czystą sie przyznaje co nie zmienia faktu że i tak miałem racje co do zadania z SZTABKAMI

[post="55101"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ojojojoj no i może masz racje ,ale powiedz czy to coś zmienia jeśli zamiast czysta magiczna ruda powiem sztabka czystej magicznej rudy skoro w świecie gothica jest tylko "sztabka czystej magicznej rudy"?? kurde bo przez to wszystko sam już nie wiem jak to sie nazywa. Sensu zdanie nie straciło bo to miało być tylko zastąpienie wyrazu aby sie nie powtarzał a

a jeśli napisze czysta magiczna ruda, zamiast sztabka czystej magicznej rudy ... no może i jest różnica ale to nie zmienia postaci rzeczy

bo przecież nie pomyliłem zwykłej rudy tej co można sprzedać za 24 zł tylko zapomniałem napisać "sztabka" i czy to robi taką różnicę ?????


kurde... wyłapałeś jedno zdanie w którym sie pomyliłem , no bo racja nie ma bryłek czystej magicznej rudy ... tylko są sztabki no i moze sie pomyliłem ale to nie powód do takiej reakcji
no ale spójrz obiektywnie czy to ty nie popełniłeś większego błędu.??? choćby nawet dlatego że sam temat nazywa sie "Sztaba czystej magicznej rudy" a ty cały czas pisałeś o magicznej rudzie no chyba nie rozumiesz ze to ty zrobiłeś większy błąd.

a proszę kogoś nie stronniczego aby osądził to wszystko i powiedział kto zrobił większy błąd(najlepiej twórca tematu)
Elldred,

Użytkownik Donovan dnia Feb 20 2007, 05:27 PM napisał

a co to za różnica sztabki... i bryłki... przecież to jedno i to samo 



LOL i ty mi mówisz o pomyłce ? raczej łatwiej pomylić czystą rude z magiczną niż magiczną z bryłkami....
Poza tym czytaj co napisałem SZTABKI MAGICZNEJ RUDY nie czystej magicznej rudy .... Ja biłem do tego że mówiłeś że to zadanie jest z bryłkami rudy a nie z sztabkami . naucz się czytać co się do ciebie pisze...

PS: do pomyłki z czystą sie przyznaje co nie zmienia faktu że i tak miałem racje co do zadania z SZTABKAMI
Wczytywanie...