Zbroje i kamien ogniskujący ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

diego19,
I znowu sie z tobą zgadzam Archol:)
Archol,
Pierwszy kamień, ten od Y'beriona, znajduje się nad świątynią. Jak nie wierzysz to sam sprawdź, gdy będziesz w miejscu gdzie spotkałeś Nyrasa podejdź do brzegu skarpy i spójrz w dół . W ten sposób zawsze wracałem do Y'beriona po tym zadaniu, po prostu skakałem i lądowałem w świątyni wykorzystując bug z bezpiecznym lądowaniem.

Jeśli chodzi o kamienie od Saturasa to są one w:
-krypcie pełnej szkieletów niedaleko nowego obozu
-starej wieży z harpiami pomiędzy starym obozem a sektą
-kanionie trolli, obok obozu bandytów
-starej wieży na płn-wch
Raphagorn,

Użytkownik diego19 dnia Apr 5 2007, 10:46 AM napisał

Czy to ten kamień ogniskujący co ja myślę? ja tak to on znajduje sie dokładnie nad świątynią w bractwie (jak to ten kamień)A te zadanie to dostałeś od Yberiona(czy jakoś tak)?

[post="57363"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Kamień od Y'Beriona to pierwszy kamień, który trzeba zebrać w 2. rozdziale, a pozostałe 4 kamienie zbiera się w 4. rozdziale z polecenia Saturasa, tak więc jeśli został mu tylko 1 kamień do zebrania to na pewno nie jest to ten od Y'Beriona ale od Saturasa Ale który kamień znajduje się NAD świątynią w bractwie?!
diego19,
Czy to ten kamień ogniskujący co ja myślę? ja tak to on znajduje sie dokładnie nad świątynią w bractwie (jak to ten kamień)A te zadanie to dostałeś od Yberiona(czy jakoś tak)?
Morra,
Moze mu chodzilo o ten kamien z komiennego kregu on zdje sie byc najblizej terenu orkow.A co do inwestycji pkt. to tak jak reszta...w sile + dobry mieczyk-jazda na calego.A lepsza zbroje dostaniesz jak oddasz wszystkie kamienie,bedzie to bodajze....ciezka zbroja najemnika{nie jestem pewien,bo ostatni raz pierwsza czesc gry widzialem poltora roku temu}.
marcineczek22,

Użytkownik Donovan dnia Feb 16 2007, 03:57 PM napisał

ja też radze w punkty siły zainwestowac [ wtedy będziesz mmógł szybciej ich zabijac]
a tak pozatym to jaki kamien ogniskujący jest na teraenie orków?   czy to moja skleroza czy tobie sie cos pomyliło?

[post="54752"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





zgadzam sie bo chyba niema kamienia u orków

a inwestowac terz radził bym w siłe
Donovan,

Użytkownik Stefan dnia Feb 12 2007, 08:01 PM napisał

Kurde to nie wiem w co inwestować punkty, czy zbierac na kusze czy w siłę walic bo mam tylko 35siły.

To jaką moge dostać lepszą zbroje ?? gdzie i kiedy ??

[post="54393"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ja też radze w punkty siły zainwestowac [ wtedy będziesz mmógł szybciej ich zabijac]
a tak pozatym to jaki kamien ogniskujący jest na teraenie orków? czy to moja skleroza czy tobie sie cos pomyliło?
Raphagorn,
A co do zbroi to zdobędziesz nową w czwartym lub piątym rozdziale (nie pamiętam).
Dark,
Moim zdaniem zainwestuj trochę punktów w siłę. Co do kuszy to nie bardzo je lubię wolę łuki szybciej się z nich strzela i wogóle...
Stefan,
Kurde to nie wiem w co inwestować punkty, czy zbierac na kusze czy w siłę walic bo mam tylko 35siły.

To jaką moge dostać lepszą zbroje ?? gdzie i kiedy ??
Raphagorn,
Z tego co wiem, to ciężkiej zbroi strażnika w ogóle nie da się zdobyć, a na tym etapie nie będziesz miał żadnej innej Chyba że użyjesz kodów... Ale lepiej tego nie rób, popsujesz sobie w ten sposób zabawę
Stefan,
Witam wszystkich, ostatnio zacząłem grać w gothica. Postanowiłem grać po kolei od I części i chciałem się was zapytać jak zdobyć jakąś dobrą zbroje?? Aktualnie muszę zebrać kamienie ogniskujące (został mi tylko jeden ten na terenie orków), ale dostaje straszne baty od nich mam 17lv i Zbroje Strażnika??
Czy wy mieliście lepsze zbroje na tym etapie gry ?? i jak zdobyć Ciężką Zbroje Strażnika albo jakąś lepszą ??
Wczytywanie...