Klucze do świątyni w mora sul i al shedim - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Jakub*,
Tak w roli ścisłości to tam nie ma Laresa bo on jest złodziejem w Geldern. Tam znajduje się Lester który jest niewolnikiem Orków przed Świątynią w ALSHEDIM. (czy jak się tam pisze) Mam nadzieję ze pomogłem.
Gość_Jakub*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dark dnia piątek, 9 lutego 2007, 14:34 napisał

Klucze do świątyni w Al Shedim:

Jeden klucz ma Saturas odda ci go bez zbędnych ceregieli.
Drugi ma Lares dostaniesz go jeśli przepędzisz orków z wykopalisk.
Trzy pozostałe są na terenie ruin Al Shedim.


Klucze do świątyni w Mora Sul:

1. Pierwszy klucz ma Gonzales dowódca Mora Sul sprzeda ci go za 10 tys. sztuk złota.
2. Kolejny klucz ma posiada Yussuf jest w tej samej oazie co paladyn Cruz.
3. Następny klucz posiada kupiec Ilja odda ci go jeśli przyniesiesz mu jakąś błyskotke z wykopalisk.
4. Przedostatni klucz ma najemnik Kirk przebywa w tawernie w Mora Sul.
5. Ostatni klucz ma Kalesch nadzorca wykopalisk odda ci swój klucz jeśli przynieśiesz mu pozostałe.

A oto mapa całego Varantu mam nadzieje że ci pomoże życze owocnych poszukiwań i miłej gry http://img168.imageshack.us/my.php?image=g3dr3ko8.jpg
Wartin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia środa, 18 lipca 2012, 12:03 napisał

Idź na południe od Mora Sul a na pewno znajdziesz.


Dzięki.
Jeździec Apokalipsy,
Idź na południe od Mora Sul a na pewno znajdziesz.
Wartin,
Ja mam wszystkie klucze do mora sul, ale nie wiem gdzie jest. Gdyby ktoś wiedział to proszę o pomoc!
Gość_wilku w.d.z*,
A gdzie jest świątynia w mora sul? Prosze pomóżcie!!!:-)
Gość_vorun*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dark dnia piątek, 9 lutego 2007, 14:34 napisał

Klucze do świątyni w Al Shedim:

Jeden klucz ma Saturas odda ci go bez zbędnych ceregieli.
Drugi ma Lares dostaniesz go jeśli przepędzisz orków z wykopalisk.
Trzy pozostałe są na terenie ruin Al Shedim.


Klucze do świątyni w Mora Sul:

1. Pierwszy klucz ma Gonzales dowódca Mora Sul sprzeda ci go za 10 tys. sztuk złota.
2. Kolejny klucz ma posiada Yussuf jest w tej samej oazie co paladyn Cruz.
3. Następny klucz posiada kupiec Ilja odda ci go jeśli przyniesiesz mu jakąś błyskotke z wykopalisk.
4. Przedostatni klucz ma najemnik Kirk przebywa w tawernie w Mora Sul.
5. Ostatni klucz ma Kalesch nadzorca wykopalisk odda ci swój klucz jeśli przynieśiesz mu pozostałe.

A oto mapa całego Varantu mam nadzieje że ci pomoże życze owocnych poszukiwań i miłej gry http://img168.imageshack.us/my.php?image=g3dr3ko8.jpg
Gość_Milsons*,
Cześć

Trochę stary temat, ale jeśli pozwolicie to go odświeżę. Trafia mnie. Mam klucze nr 2, 5 i 4 czyli od Lestera oraz jak się nie mylę, a jestem prawie pewien, to z ruin umarłych i szkoły wojowników. Wg mapki którą załączył kolega ( http://www.fotosik.pl...e200be954.html ) klucz nr 3 powinien się znajdować w bibliotece.... Wszytko tam wybiłem, wszystko gruntownie przeszukałem, a klucza ni widu ni słychu, są tam 2 kamienne skrzynie, prawda? Co do Saturasa, jakoś tak poprowadziłem fabułę że nie budzę w nim większego zaufania i klucz nr 1 odda mi dopiero jak znajdę pozostałe 4. Bardzo proszę o pomoc, czy to jakiś bug, moje przeoczenie? Z góry dziękuje.

P.S.
Mam najnowsza wersje gry, tak mi się wydaje ---> Gothic3, V1.74.25931
Gość_Twoja stAra :P*,
Wielkie dzięki za klucze do świątyńki Al_SHEDIM
Gość_Aras*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia sobota, 30 sierpnia 2008, 10:19 napisał

Pobij go.

Jakie zadania zdołałeś wykonać w tym mieście?

co do lestera to ic do logo na plantacje i wykonaj misje u typka co zbiera ziolo i paczke bagiennego ziela mniej przy sobie to powinien z tobą gadać
Gość_xxd*,
Mam mały kłopocik poniewasz odbiłem miasto trelis a jak wiecie Vak przywódca trelis ma amulet adanosa a jak odbiłem miasto to go nie wziołem i mam pytanie da sie coś zrobić?????????????????????
Gość_karol*,
Siema wszystkim mam problem z laresem. On ma mi dac jeden z kluczy do al shedim ale nie moge go od niego wziąść zabiłem wszystkich orków obok swiątyni ale lares jest nadal w geldern a jak z nim chce rozmawiac to tylko można sie od niego uczyc złodziejstwa. DA SIĘ COŚ ZROBIĆ ZEBY DAŁ MI TEN KLUCZ . Proszę o szybką odpowiedz
Gość_karol*,
Siema wszystkim mam problem z laresem. On ma mi dac jeden z kluczy do al shedim ale nie moge go od niego wziąść zabiłem wszystkich orków obok swiątyni ale lares jest nadal w geldern a jak z nim chce rozmawiac to tylko można sie od niego uczyc złodziejstwa. DA SIĘ COŚ ZROBIĆ ZEBY DAŁ MI TEN KLUCZ . Proszę o szybką odpowiedz
Gość_*,
Jakie zadania zdołałeś wykonać w tym mieście?
[/quote]

pokolei
Alima
Pokonaj Grubasa
Strażnik Kaffu
Ranny pełzacz piaskowy
Handel artefaktami
Pokonaj na Arernie Angora, Oelka, Antosa, Paladyna
Delikatna Sprawa
Złoto Hectora
Księżycowe ostrze
Kaffu odzyskać złoto
Pozbądź sie nieśmiertelnych gońców pustyni
Kirk i pustynni rabusie
Dług i weksle
Podążaj za Marikiem
Eksportuj M.. do oazy M..
Złoto dla Gonzalesa
Smakowity prezent
Orknaruk niewolnik ze świątyni
Znajdź klucze 3, 4, 5
Ramirez zaginiony Asasyn
Puchary Duszy
Droga do Merdarion
Yasmin
Yusuf znika
Ammon,

Cytat

Ja mam podobny problem, Lester mi nie daje klucza. Nawet ze mna pogadac nie chce O co biega ?

Pobij go.

Cytat

Mam małe zapytanie o Mora Sul bo gdzieś chyba przesadziłem z uczciwoscia a propo miecza i Yusufa i teraz brakuje mi 5% by spotkać się z Gonzalesem i ruszyć dalej. Pytanie czy są jakieś kody które dają więcej punktów reputacji w danym mieście czy moze inne propozycje

Jakie zadania zdołałeś wykonać w tym mieście?
Gość_BaskaMc*,
Mam małe zapytanie o Mora Sul bo gdzieś chyba przesadziłem z uczciwoscia a propo miecza i Yusufa i teraz brakuje mi 5% by spotkać się z Gonzalesem i ruszyć dalej. Pytanie czy są jakieś kody które dają więcej punktów reputacji w danym mieście czy moze inne propozycje
Gość_Varrag*,
Ja mam podobny problem, Lester mi nie daje klucza. Nawet ze mna pogadac nie chce O co biega ?
Gość_artek15*,
mowicie ze pozostale klucze sa w ruinach, a ja mam 4 klucze i szukalem wszedzie i nie ma, brakuje mi 3 klucza, jak ktos wie gdzie on jest to prosze podajcie dokladna lokalizacje albo niech da mape z zaznaczonym punktem, z gory dziekuje
diego19,
Dzięki za pomoc , dzięki wam właśmie przeszłem gothica 3

Używaj słownika, bo już nawet innych użytkowników razi coś takiego...
Wczytywanie...