Elder Scrolls IV - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
mógłby mi kotś powiedziec jak zrobić zoom przy strzelaniu z łuku?? i jakiego poziomu umiejętności marksman to wymaga
VL,
Chyba się nie zrozumielismy, chodzi mi o Obiliviona, a on dodatkiem do Morrka napewno nie będzie. Oczywiście, mi będzie zależeć na płynności gry. Zatem takie masowe graficznie opcje napewno się w nowym TES'sie przydadzą.
Devilus,
powiedz mi cos... po kiego *uja ci ladna grafa w dodatkach? dodatki maja wzbogacic nude, bugi itd. a nie upiekszyc jedna lokacje w ktorej i tak nic nie ma...morrowind byl skopany bo byl pusty.. krotki i zwiezle
VL,
Ale te NPC będą niezwykle inteligentne. Nie wiadomo jaki wielki ma być świat. Może być tak, ze ta suma będzie wystarczająca. Co do wymagań to z tego co wiem, będziesz mnustwo opcji graficznych, dzięki którym dostroimy nowego TES'a jak zegarek. I wcale nie będzie potrzebny komp z XXII wieku;]
olo,
hmmm niedawno czytałem sobie na jakiejs stranie internetowej (chyba dawnej Ad. Wieży) o nowym ES, ktre wyjdzie i wyszło że bedzie naprawde mało NPC'ków, w stosunku do całego świata ktory ma być naprawde przeogromniasty, a to nam raczej nam nie umili gre ;(
Devilus,
hmmm ja to powiem tak... slyszalem ze gierka bedzie fajna i tak dalej ale jak gadalem sobie z kumple (admin oficjalnej polskiej strony morrowinda) to mi mowil ze tak skopanego tesa to jeszcze nie widzial... no coz jesli to prawda, to nie bedzie tylu rajcujacych dodatkow jak w trojce... dla mnie osobiscie morek byl ok ale bardzo nuzacy a dobre dodatki potrafily naprawde doda duzo miodu
Dany,
Dla tej gry warto upgrade'ować kompa Na moim narazie nie pójdzie ale może kiedyś... Gra może być wyjechana i się dziwię jak oni porobili te kwiatki, przecież na całej planszy będą inne w różnych miejscach, różne większe rośliny od trawy, a plansza będzie ogromniasta:) Poczekamy, zobaczymy...
Jakób,
No niestety, Oblivion ma wyjść dopiero w 2006. Gra będzie niesamowita, prawdziwe życie będzie się toczyć w miastach (ludzie będą chodzić do kościołów, coś takiego jak w Gothicu, tylko jeszcze bardziej rozbudowane), potworki lub ludzie będą już przechodzić z lokacji do lokacj, nie będzie czegoś takiego że uciekamy z grobowca przed trupokmi, śpimy przed grobowcem 24h i wracamy, teraz trzeba będzie naprawde uciekać, ale co najważniejsze: grafika. Takiej grafiki jeszcze w życiu nie widziałem.
Draxor,
Z tego co wiem, mówi się o 2006, przybliżonej daty premiery nie ma. A co do gry: widoki faktycznie zapierają dech w piersiach. To, co szykuje dla nas Bethesda, bez wątpienia stanie się hitem. Wymagań przypuszczalnych nie skomentuję
olo,
Kurde im więcej screenów ogladam to mnie coraz bardziej bierze na tę gre.............kto wiem kiedy zostanie(czy może została)podana przybliżona data premiery???
Deunan,
Do premiery gry jeszcze mnóstwo czasu, wymagania mogą zmieniać się drastycznie... Ja w to raczej nie pogram. A chciałabym bardzo.
Devilus,
Do czasu kiedy wyjdzie ta gra to beda juz pewno karty grafiki 512....
Deathrower,
Gra zapowiada sie genialna, szata graficzna jak w realu tylko... bedzie problem z odpaleniem tego giganta na kompie
olo,
Niedawno w CD-Action została zamieszczona zapowiedz tejze (mam nadzieje) super gry.....zostały tam przedstawione całkiem ciekawe informacje....
Ekhtelion,
Trójeczke polecam! Bardzo fajna gierka choć może troche zbyt pusto tu i tam. Ale o tym więcej w dziale o ES. Mimo to i tak warto zobaczyć.
Atis,
Ja jeszcze w pozostałe ES muszę zagarć :PPPPPP.
huberthc,
AAAAAAAAAAAAAAA bosko ;]
czekam z niecierpliwoscia
Atis,
Wow, szykuje się eRPG stulecia........zaraz po NwN, oczywiście.
Nazin,
no dokładnie gra będzie musiała mieć wymaganie ogromne, ale coś się z kompem wymyśli :]
a co do screenów to na stronie jest więcej

p.s. cieszymy sie z powrotu :wink:
Ekhtelion,
Robię come back w pięknym stylu . A co do specyfikacji to ja też wole o tym nie myśleć. Ale jeśli będe mógł pochodzić po takim lesie to chyba kompa zupgrade'uje. W końcu gry zaczynają wyglądać tak jak jeszcze pare lat temu mogliśmy tylko pomarzyć.
Wczytywanie...