Przywitania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Niblla,
Witaj, witaj. Warto i łatwo się zasiedziec.
Epikur,
A więc tutaj się przywitam tak w miarę kulturalnie: Dzień dobry, w ten zaiste piękny dzień wpadłem na te forum i wielcem ciekaw czy warto tu w ogóle się zasiedzieć.
Kinder,
Czuciowcem chyba nie jestem - ale akurat tak się złożyło że właśnie odwiedzam Przybytek Zaspokajania Żądz Intelektualnych
Jezid,

Cytat

... byt na tym forum będzie ciekawym doświadczeniem

Czuciowiec! Ostrzegam, exp przydzielany jest skąpo.
Ati,
Cześć. Też mamy taką nadzieję.
Kinder,
Witam Wszystkich, sprowadził mnie tutaj dział o grach - jakoś tak wyszło że ostatnio często gram w cRPG. Dodatkowo lubię dobre fantasy więc myślę że byt na tym forum będzie ciekawym doświadczeniem.
chrumcio,
Witam i pozdrawiam,trafiłem tu szukająć coś co jest związane z postapo
Mortton,
Halo halo, dziń dobry witam bardzo serdecznie!
Jak tam zdrowie, żyjesz czy tak nie za bardzo?
DN4DR3AM,
Tak naprawdę to jedynym cRPG jakie znam to NWN, Baldru's Gate oglądałem tylko. Dziadek DN4 nie ma czasu tyle ile by chciał Ostatnio jak siadłem do kompa miałem tylko czas na zrobienie postaci Aribeth (grywalnej) w sensie wygląd jak z podstawki. A teraz spadam do roboty, dobrej nocy i do zobaczenia
Niblla,
Ojojo. Ja się dopiero teraz ze wszystkimi witam.

Hello!
dunio1,
Witam, witam. Mam nadzieję że jesteś fanem starych, klasyków c-rpg
krzyslewy,
Witamy i mamy nadzieję, że spodoba Ci się tutaj
Matthias Circello,
Witamy, witamy! I łatwo nie wypuścimy.
DN4DR3AM,
Witam, stary gracz z długim stażem. Neverwinter, Dota, Warcraft. Na forum zarejestrowałem się głównie dla działu o Neverwinter. Czy są może użytkownicy z Doliny NWN, która upadła?

Pozdrawiam wszystkich
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Tu jest sporo nieumarłych .
Jezid,
Jak demotywuję, skoro motywuję?
Laulajatar,
Dzięki za miłe powitanie
Wolvertino, wierzę na słowo^^
Wolvertino,
Drogi Jezidzie! Nie demotywuj rekrutów!

Witamy Laulajatar - u nas wieczna biesiada!
Jezid,
Jakieś oznaki życia są widoczne od czasu do czasu.
Laulajatar,
Hej!
Jestem tu nowa, więc uznałam, że wypadałoby się przywitać Mam nadzieję, że forum żyje i będę mogła zabawić tu dłużej
Wczytywanie...