Problem w Geldern - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

razor,
Ponieważ odbiłes więcej,niż trzy miasta orków.Od tej pory,jak chociaż raz się spotkasz z orkowym przywódcą,już do końca gry wszyscy orkowie będą cię atakować.
Gość_MAX*,
Czy ktoś może mi coś doradzić bo kiedy podchodze do grocka on mówi ze "złe wieści mora już dłużej was nie bedziemy tolerowac " i mnie atakuje a nic w geldern nie namieszalem, Prosze was napiszcie co o tym myslicie.
Gość_MAX*,
Mam pytanie jestem w geldern mam prawie full reputacji i jak wchodze do szamana grocka to od razu mnie atakuje.Prosze was o odpowiedż.
Morra,
Pogadaj z Mirzo{pojawi Ci sie zadanie;odkryc tajemnice skad Mirzo bierze artefakty}i pojdz do starej,niefunkcjonujacej kopalni niedaleko płd. bramy tam bedzie jego brat(zapomnilem jak sie nazywa).Powinno Ci wystarczyc reputacji
złodziej,
Ja radzę nie szukać tych ruin z berłem cienia tylko poszukać Balloka lub Bollocka.Otóż przy tym łowcy druidów jest pozornie wiiiiiieeeeeeelka góra, należy iść zgodnie z urwiskiem (czy jakoś tak nie wiem jak to określić słowami) aż znajdzie się miejsce po którym można wejść na górę.
To był pierwszy sposób traz drugi: Za wilczą jaskinią idziemy dalej prosto i po zabiciu 3 troli idziemy dalej na północ aby wejść na górę z lewej. I to TA góra!!!!!!!
i jak ktoś czytał temat "skrzynki" ten wie że wcale nie trudno to znaleźć!

ps.więc polecam ten temat

ps.2 a tak wogóle to gdzie jest ten smok na północ od Geldern??
Morra,
ten artefakt nazywa sie berlo cienia i dosc trudno go znalesc. Jest na duzym wzniesieniu kolo wielkich wodospadow znajdujacych sie na polnoc od silden. Sa tam 3 trole i kilka cieniostworow w ruinach zamku, tam jest berlo.
Gość_gość*,
hehe... a ja się dziwiłem że po zabiciu smoka w ruinach jakiejś wieży (też na północ od Geldern) było tylko złoto, kosztowności i jakieś duperelki A co do tego, mówisz że trzeba iść na północ do rozwidlenia i w lewo na górce tak? bo jakoś nie moge tego znaleść
Medivh,

Cytat

To zanaczy że jestem teraz orkowym najemnikiem?


Nie, to znaczy, że orkowie cię lubią. A poza tym nawet jakbyś został najemnikiem, to nic by ci to nie dało. Przykładowo - możesz robić naraz zadania dla Orków i Buntowników i nic ci nie zrobią (trzeba tylko unikać bardzo skrajnych zadań).

A co do zadań - z tego co wyczytałem z twojego posta, to możesz zrobić jeszcze takie zadania na reputację:

-Powiedzieć Laresowi, żeby poszedł do Jareda, który chce go bardzo poznać
-Przynieś Nemrokowi 30 bryłek siarki
-Przynieś Nemrokowi 40 złotych samorodków
-Idź z Bardzo Ochoczym Niewolnikiem do wilczej kopalni
-Przynieś Grimbollowi 5 siarki (ja musiałem mu ją sprzedać, bo nie było opcji w rozmowie - w każdym bądź razie, po sprzedaniu zadanie się zaliczyło)
-Po wybiciu wilków przy wilczej kopalni, doprowadź tam kilku niewolników
-Zabij druida Runaka
-Zabij wilki przy wilczej kopalni
-Zabij zębacze przy kopalni siarki

A co do artefaktu - też nie mogłem znaleźć tych ruin, ale w końcu, po długich poszukiwaniach udało się. Idziesz na północ od Geldern, aż do rozwidlenia rzeki (a właściwie to jest takie, zakole... mniejsza o to ). tam powinno być kilka trolli i coś w rodzaju Stonehenge'a. Z tego co pamiętam, to trzeba było odwrócić się w lewo i wspiąć się wysoko na górę. Tam znajdziesz ruiny i (jakżeby inaczej) mnóstwo potworów.

No i jeszcze ps. - używaj słownika! To nie boli!
Xardas 2006,
Mam taki problem mianowicie:jestem w Geldern i wykonuję zadania na reputację mam 74% i tylko jeden procęt mi brakuje do 75 a muszę mieć te 75% żeby Grok dal mi mapę wykopakisk.Wykonalem już misje z kopalniami ze szczawiem królewskim z tajemnicą kupca Mazina,zabilem Torna i Iwana i ze zuchwałym handlażem Hamilem i pokonalem wszystkich trzech gladiatorów.I mam te 74% podchodze do Samuela żeby dal mi jakieś zadanie więdz wybieram opcję(jeżeli można tak to nazwać )chcę się do was przyłączyć to daje mi misję żebym pszedł do kopalni i ją oczyścił oczysciłem i wszystkich mam na zielono(chodzi o to że mają zielone napisy nad glowami np.zwiadowca)a wcześniej mieli białe.To zanaczy że jestem teraz orkowym najemnikiem??A ja chcę być Asasynem!!
I mam taką proźbę może mi ktoś powiedzieć jeszcze o innych zadaniach na reputasję w Geldern oprucz tych powyżej rzecz jasna Aha i niewykonalem jednego zadania dla Nemroka mie przynioslem mu artefaktu z ruin na północy,bo nie mogę znaleść Więc prosze powiedzieć czy są jeszcze jakieś zadania na reputacją w Geldern.Z góry bardzo bardzo dziękuję
Wczytywanie...