Kim według ws był najłatwiej przejść gre?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_xardas*,
Najlatwiej jest paladynem oto powody:
Walczysz i mieczem i magią
Łatwo zostajesz paladynem
Masz najlepsze zbroje w grze i nienajgorszą broń
Dostajesz za darmo zbroje, miecze i runy pala
Masz łatwy dostęp do miejsc niedostępnych dla łowcy czy maga
Posiadasz ( po jakimś czasie) bardzo potężne runy

Ktos może podac więcej argumentów do jakiejkolwiek innej postaci? Chętnie poznam opinię innych poto właśnie jest to forum czyż nie?
Seqe,
Zdecydowanie mag, jest postacią trudną na początku, ale w późniejszym czasie to niesamowity wymiatacz
Ulu-Mulu,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik morton24 dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 13:30 napisał

UlU-MULU ale tu chodzi o podstawową wersje gry, a nie o noc kruka.


No tak w podstawowej części Gothic 2 to naprawdę jest trudno wejść do klasztoru no chyba że się zostanie kowalem Harada i będziesz wyrabiał pełno broni to około 30 min wyrabiania takich broni to 50+ czyli ponad 10 tysięcy gold no ale wbicie porządnego lvla magiem ognia bez nocy kruka to jest bardzo ciężko zwłaszcza że z NK zżera ci mnóstwo many bo jej masz mało mimo że tam z 5 lvl wbiłeś a bez NK to w ogóle jest ekstremalna trudność
Mortton,
UlU-MULU ale tu chodzi o podstawową wersje gry, a nie o noc kruka.
Ulu-Mulu,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 10:28 napisał

Oczywiście, że na wyższych poziomach mag jest wyjątkowo prosty i walka nim nie wymaga za dużego myślenia (jeżeli ktoś nie chce), ale na pierwszych poziomach jest on dość słaby, a poza tym dojście do klasztoru, ofiarowanie owcy 1000sz też nie jest takie łatwe (ale swoją drogą, to ciekawy aspekt fabularny był).


No tak ale jeśli ktoś ma , a raczej teraz to już ponad połowa graczy ma dodatek NK to jest jeszcze przyjemniejszy sposób oprócz 1000 gold i owca Można odzyskać posążek Darona od goblinów i już masz zapewnione wejście do klasztoru.
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ulu-Mulu dnia wtorek, 29 czerwca 2010, 07:44 napisał

Niby to Magiem Ognia jest najtrudniej a ja wam powiem że nie ;d jechałem każdego na Dworze Irdorath a przedtem ubiłem wszystkich wokoło zamku Starą dobrą Runą " Burza Ognia "


Oczywiście, że na wyższych poziomach mag jest wyjątkowo prosty i walka nim nie wymaga za dużego myślenia (jeżeli ktoś nie chce), ale na pierwszych poziomach jest on dość słaby, a poza tym dojście do klasztoru, ofiarowanie owcy 1000sz też nie jest takie łatwe (ale swoją drogą, to ciekawy aspekt fabularny był).
Ulu-Mulu,
Niby to Magiem Ognia jest najtrudniej a ja wam powiem że nie ;d jechałem każdego na Dworze Irdorath a przedtem ubiłem wszystkich wokoło zamku Starą dobrą Runą " Burza Ognia "
Gość_GothicIIFan*,
Mi tam najłatwiej gra się w Gothicu 2 łowcą smoków. Nigdy nie miałem kłopotów z zarobkiem, do tego dochodzą świetne bronie. Mag ma bardzo ciężko na początku gry, a paladyn? Niby najsilniejszy, ale nie dla mnie. Jego czary ofensywne działają tylko na kilka stworków, a na ludzi to wogóle. Więc zostaje wojaczka, a tutaj lepszy łowca
Mortton,
Najłatwiej najemnikeim.
Wenzel,
Moim zdaniem nowicjusz a później mag okazali się dla mnie najłatwiejsi. Chociaż jako strażnik miejski i jako najemnik też grałem. Lecz największa satysfakcja jest przy magu.
Sosna,
Ja osobiście lubię Najemnika->Łowcę Smoków.
Nie ma postaci, którą można najprościej przejść gry, każda ma swoje wady i zalety w różnych sytuacjach i momentach gry.
Np. na początku łatwiej wojem, no bo Nowicjusz (późniejszy mag), ma dość ograniczone możliwości ataku, później mag ma sporo kłopotów z maną (ciągłą koniecznością doładowywania), ale na końcu ma za to naprawdę potężne czary
Darnith,

Cytat

Co prawda oprócz tej sytuacji mag wymiata - wytępiło się nastu orków Śmiertelną Falą i Deszczykiem Ognia biggrin.gif

W szóstym rozdziale każda armia wroga to bułka z masłem, nawet 10 jaszczuroczłeków naraz - pamiętam, jak cyk pyk i dziesięć trupów
Tamc.,
Hm, najprawdopodobniej tym śmierdzącym paladynem.

Ładnych parę lat temu, gdy sam przechodziłem Gothica po raz pierwszy (nie było jeszcze NK ;(), zrobiłem to właśnie paladynem - niepodważalny dowód, że KAŻDY może dać nim radę. ~~

Huh, ładnych parę lat temu, to były czasy...
Kiyuku,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnith dnia czw, 17 lip 2008 - 09:56 napisał

Mag, mag, oczywiście, że mag. Na początku trudno nim zostać, ale potem ma genialne czary i w ogóle. Szaty ma właściwie dobre... to nim najłatwiej i najfajniej się przechodzi grę.


Taa... najłatwiej - darnith co byś zrobił jakby wyskoczyli skads oddział 20 orków prosto na ciebie - czaru byś nawet nie zdążył wyjąć. Więc prawdopodobnie najłatwiej paladynem - dobra zbroja, dobra broń i pancerz też nie najgorszy

Co prawda oprócz tej sytuacji mag wymiata - wytępiło się nastu orków Śmiertelną Falą i Deszczykiem Ognia
Darnith,
Mag, mag, oczywiście, że mag. Na początku trudno nim zostać, ale potem ma genialne czary i w ogóle. Szaty ma właściwie dobre... to nim najłatwiej i najfajniej się przechodzi grę.
Finrod,
Zdecydowanie paladynem. Wszystko przychodzi takiemu bardzo łatwo: miejsce w szeregach straży, dobra broń i zbroja, niezła magia, itp.
Ale łatwiej nie znaczy przyjemniej.
^ZORG,
Najłatwiej:Bez dyskusji paladynem:jak ktoś skacze to mieczem a jak jakiś paker to zaklęcie i leży.A i ciężko nim zostać nie jest.
Soldier,
No Paladyn właśnie za zbroję i magię.
Chociaż magiem też się łatwo gra, już tak od drugie rozdziału to wymiata.
Ale najlepszy jest łowca smoków ,nim trzeba się namęczyć a to lubię
Theoden,
Najlepiej jest przejść paladynem, ponieważ ma najlepszą zbroję i to w dodatku za friko! Najlepszą, bo ma największe ochrony (tylko Mag Ognia ma większą przed ogniem i magią). Chociaż na początku gdy jest się strażnikiem to dostaje mało zadań. Bodajże cztery, nie to co Mag Ognia. A w grach CRPG najlepiej lubię wykonywać zadania poboczne.
matriotto,
Paladynem wypas pancerz
Wczytywanie...