Przepisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
ja kupiłem od ingvara el bastardo
Patton,

Użytkownik Donovan dnia Feb 6 2007, 01:27 PM napisał

znajdziesz je w skrzyniach powtarzam w SKRZYNIACH w 39[miecz przodków] i 43[moc przodkó] no i jescze jest jeden chyba gdzieś w dwudziestej którejś

[post="53902"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie kapuje tych cyferek jest może gdzieś mapa z zaznaczonymi skrzyniami?? Jeżeli tak to gdzie??
I jeszcze gdzie można znaleźć dwie katany i czy da się znaleźć gdzieś bryłki czystej rudy poza opisanymi wyżej (znaleźć albo w jakiś sposób wytopić).
diego19,
Ja to ten przepis to w bakaresh kupiłem:)
Gość_Guest*,
Ingvar sprzedał mi przepis na miecz runiczny. Na bank!!!!!!!!
Ranger,

Użytkownik Donovan dnia Feb 7 2007, 07:43 PM napisał

INGVAR z kalnu młota ?...nie... on sprzedaje przepisy na miecze z MAGICZNEJ RUDY .Nikt nie może ci sprzedać przepisu miecza z czystej magicznej rudy .Są one tylko w skrzyniach.
czy ty kupiłeś ten przepis czy tylko słyszałeś plotke od "kolegi"?

a teraz podchfytliwe pytanie skoro uważasz ze Ingvar sprzedaje przepisy na  miecze z czystej magicznej rudy to czy możesz powiedzieć mi jaki on ma przepis?   czekam na odpowiedź ...

[post="54020"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Wywnioskowałem po prostu z tego, że każdy w kowal w grze mówi: "Nie nauczę cię wykuwać miecza z czystej rudy. Tylko Ingvar potrafi." Najlepszy przepis jaki ma to "Rubinowe Ostrze". Ale fakt nie jest z czystej magicznej rudy.
I co ty masz za manię? Że wszyscy chcę cię okłamać? Pomyłki się zdarzają.
Donovan,

Użytkownik Łowc@ dnia Feb 7 2007, 10:25 AM napisał

No sory ale czy Ingvar nie sprzedaje przepisów na miecze z czystej rudy?

[post="53964"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





INGVAR z kalnu młota ?...nie... on sprzedaje przepisy na miecze z MAGICZNEJ RUDY .Nikt nie może ci sprzedać przepisu miecza z czystej magicznej rudy .Są one tylko w skrzyniach.
czy ty kupiłeś ten przepis czy tylko słyszałeś plotke od "kolegi"?

a teraz podchfytliwe pytanie skoro uważasz ze Ingvar sprzedaje przepisy na miecze z czystej magicznej rudy to czy możesz powiedzieć mi jaki on ma przepis? czekam na odpowiedź ...
Ranger,
No sory ale czy Ingvar nie sprzedaje przepisów na miecze z czystej rudy?
Donovan,

Użytkownik Gabriel dnia Jan 6 2007, 07:53 PM napisał

Są u różnych kowali najwięcej i najlepszych znajdziesz w Nordmarze w każdym klanie. Są one generowane losowo więc wczytuj grę póki jakiegoś ciekawego mieć nie będziesz

[post="52484"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




czytaj ze zrozumieniem ,kolega napisał gdzie kupi przepisy na miecze z CZYTEJ MAGICZNEJ RUDY ...
Żaden kowal nawet najleprzy na świecie nie sprzeda ci przepisu na miecz z czystej rudy .Jedynie możesz znaleźć 3 przepisy i znajdziesz je w skrzyniach powtarzam w SKRZYNIACH w 39[miecz przodków] i 43[moc przodkó] no i jescze jest jeden chyba gdzieś w dwudziestej którejś ,ale radze ci nie zużywać bryłek na te słabsze miecze lepiej poczekaj aż będziesz miał moc przodków on 160 atakuje + jakaś tam ochrona. Acha ale jest taki mały psikus aby zrobic ten miecz moc przodków potrzebujesz 2 bryłki czystej rudy. no i tu jest problem bo zdobyć dwie jest strasznie trudno ,ale jest taka możliwość
-za wyzwolenie Nordmaru dostajemy od Kertha
-a teraz prosze sie nie sprzeczać ja gdy grałem bez kodów znalazłem tam moją drugą bryłke a grając na kodach jej tam nie znalzłem chodzi mi o nie opisany kufer w Ben sali w domku w którym Julio pali fajke wodną ...to tam radze wczytywac gre i sprawdzać i tak w kółko
drago174,
ok dzieki wielkie
Gabriel,
Są u różnych kowali najwięcej i najlepszych znajdziesz w Nordmarze w każdym klanie. Są one generowane losowo więc wczytuj grę póki jakiegoś ciekawego mieć nie będziesz
drago174,
Witam
Od kogo moge kupic te przepisy na wykucie broni z czystej rudy tzn mam juz ta umiejetnosc tylko teraz nie mam przepisu zeby zrobic ktoras z mozliwych broni skad moge te przepisy kowalskie wziasc??
Wczytywanie...