Czy paladyn może używać tych run? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bloin,
Jeśli mogę wtrącić. Paladyni nie uczą się kręgów tylko otrzymują runy od tego paladyna w posiadłości okupowanej przez Hagena. Magowie uczą się kręgów co jakiś czas podobnie jest z paladynami, z tym że oni nie tworzą run tylko za zasługi otrzymują coraz lepsze Runy Paladynów.

Co do Saturasa to on uczy kręgów magii tylko maga ognia kiedy przeniesiecie się do Jarkendaru.
Javier,
Może chyba tam gdzie Hagen i magowie ale nie wiem do którego poziomu chyba do 4
Archol,
Wiesz co, powiem Ci szczerze że nie pamiętam, być może.
Donovan,

Użytkownik Archol dnia Feb 14 2007, 01:37 PM napisał

Jeżeli dobrze pamiętam to w Gothicu II kręgi magii mogli zgłębiać tylko magowie ognia, paladyni mieli swoje runy a łowcy smoków wogóle nie korzystali z magii.

[post="54526"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



nie pamietam dobrze ale cyz to Saturas w nocy kruka nie uczył kręgów ?
Archol,
Jeżeli dobrze pamiętam to w Gothicu II kręgi magii mogli zgłębiać tylko magowie ognia, paladyni mieli swoje runy a łowcy smoków wogóle nie korzystali z magii.
Chabol,
@Up
Z tego co wiem, to on nie uczy kręgów magicznych, tylko daje runy dla palladynów, a te nie mają kręgów... Brałem od niego runy... daje ofensywne bądź leczące, a można u niego równierz zwiększyć ilość many. O tym, żeby podnieść u niego kręg magiczny nie słyszałem. Help...
Gabriel,
W posiadłości Hagena jest taki paladyn który cie tego uczy zaraz na lewo od wejścia studiuje jakąś księgę. Tak nawiasem mówiąc czary paladynów są tylko 7... 3 ofensywne, 3 defensywne i światło chyba... Zupełnie inne czary niż te magów.
Chabol,
W takim razie gdzie mogę zdobywać kręgi magiczne? Tzn. który npc może mnie tego nauczyć, kiedy jestem paladynem?
Xardas 2006,
Zależy jak masz np.3 krąg to używasz run na 3 kręgu albo niżej jak masz np.3 krąg a runa wymaga 4 to nie możesz jej użyć tak ma każda postać nie jest ważne kim grasz.
Chabol,
Czy paladyn może używać run wymagających jakiegoś kręgu magicznego?


Paladyn, paladyn. Pallad to taki pierwiastek...
Wczytywanie...