Shadowrun Returns – Premierowy zwiastun - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Matthias Circello,
Nie będę wyprzedzał Hassana, ma zaklepane pierwsze wrażenia. Skomentuję pod artykułem.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Tylko nie zapomnij ...
Withord,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia czwartek, 25 lipca 2013, 19:24 napisał

Ściągam

[Dodano po 3 minutach]

Wtf, ściągnąłem w 2 minuty. oO

GRAM!

Żądam relacji!
Hassan',
A ta ta ta, stop. Pierwsze wrażenia będą jutro
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
I jak, i jak?

My english is not very bad, but i dont know two things:
1. Is that game good?
2. Can i mean english in this game?

[Dodano po 53 sekundach]

Musiałem po angielsku przygotowuję się
Matthias Circello,
Ściągam

[Dodano po 3 minutach]

Wtf, ściągnąłem w 2 minuty. oO

GRAM!
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Mnie nie stać na razie, ale jak bedzie conajmniej -50% to wtedy kupie, nie śpieszy mi się. Są rzeczy do grania przynajmniej do świątecznej wyprz.
Matthias Circello,
Przekonamy się. 60 zł to nie jest fortuna, jestem w stanie zaryzykować. Ale tak samo mówiłem przy BG:EE... xD
Hassan',
Ciężko powiedzieć co mielibyśmy dostać w ramach rekompensaty w tym przypadku.

Swoją drogą, grą przede wszystkim zainteresowany jestem dlatego, że to pierwszy spośród hordy kickstarterowych produktów jadących głównie na nostalgii graczy. Ostatnio wszak jeden z największych kickstarterowych projektów wybuchł w twarz, kiedy okazało się, że gry na Ouyi mają sprzedaż rzędu 500 sztuk, 1000 sztuk... Sama konsola zaś zbiera co najwyżej przeciętne recenzje, a na projekt dano twórcom w ciemno kilka milionów.
Matthias Circello,
Nie obrażę się, jak teraz będzie podobnie. xD
Hassan',
12 euro jak za taki tytuł to dużo nie jest - gdyby robiło go duże studio, kazaliby sobie bulić 49, albo 59. Szczególnie, że jak napisał Matt, gra jest w przedpremierowej obniżce.

W takiej samej obniżce, zabawna historia, był nowy dodatek do Civ5. Kosztował w przedpremierze 10% taniej, kupiłem go (Civ5, no weźcie), a potem przyszedł Gabe i zbawił świat promocją, znowu. I dodatek do Civa kosztować zaczął 40% taniej - podniesiono raban, następnego dnia, każdy z kupujących w przedpremierze dostał przeprosiny i kopię Civa4, wartego bez obniżek tyle samo co dodatek do piątki.
Matthias Circello,
Jest promocja na Steamie, jeszcze przez 9 godzin, 10% mniej.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
To mów czy fajne...

Bo też bym może kupił gjere o ,,Łiiii Cyberelfach", lecz musiałbym czekać na promocje na steamie, bo w sklepach nie będzie, ponieważ utrzymują ,,Englisz raśzm", a na necie za drogo
Matthias Circello,
Ja jeszcze raz uwierzę i kupuję jutro od razu. Jak się zawiodę, to będzie to ostatni (serio, ostatni!! jasssne) raz.
Tokar,

Cytat

Dobrzy bogowie, czy Tokar jest tym, który puka?


Now... Say my name

Tak swoją drogą, żeby nie spamować ponownie - sam na ten tytuł czekam i ostrzę sobie na niego zęby. Tym bardziej, że to pierwszy poważny test dla kickstarterowego modelu tworzenia gier oraz powrotu klasycznych cRPG. Znaczy się, zakupię z pewnością. Może nie w dniu premiery, bo raz, że się już naciąłem w taki sposób na indie "Van Helsinga" i nadal pluję sobie w brodę (gierka smaczna, ale od strony technicznej oraz optymalizacyjnej woła o pomstę do nieba), a dwa, iż już cały swój budżet growy na najbliższe tygodnie wyprztykałem na wyprzedaży steamowej. Jednak, co się odwlecze...
Withord,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik chades dnia środa, 24 lipca 2013, 22:41 napisał

tak patze i sie hyba poprzedni post niezapisal a powinien a to koleiny minus dla gexe i ja chyba pisac tu wiencej nie bende. Som wieksze fora gdzie ciekawej piszom np cdation i ten poltergaj. A tam to nawet o warhamerze 40t piszom a ja fanem jestem od kiedy brat ni porzyczyl don o war. a na cdaction wiencej ludzxi jest i sie tam szanujom a nie obrazaja w dysputoiwaniu jak tokarz mnie. jeszcze bym pisal bo zgadzam sie z dalejdogardelwyrzynacich bo gra intro ma ze slaidow i gameplaju a to jest zle. musze teraz isc spac bo school morning czeka a ja mam klasuwke z polaka.

Hassan',
Dobrzy bogowie, czy Tokar jest tym, który puka?
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Chodzi mi, że nawymyślali i zwiastun-klapa.
Nie gra.
Tokar,

Cytat

Troche ,,strasznie" to wygląda...


Cytat

Zgadzam siem z tym Dalejem. Gra wyglonda mi na stara taka jaka se z androida odple. wogule rzut izo to po co, skoro jest 3d? Co oni robia? intro wyglonda mi na bardzo slabe, nie to co przy tych od blizzarda. a wogule to elfy, trolle i cyberpank ze co? to gupie i mnie nie interesuje. '


Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Troche ,,strasznie" to wygląda...
Wczytywanie...