"Atomowe piekło" - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ati,
Byłoby znowu komunistycznie ;x
Sosna,
Jak dla mnie teraz jest w miarę dobrze, gdyż jest równowaga, gdyby jej nie było szybko doszło by do ataku ze strony silniejszych, nie byłoby przeciwwagi, czasami lepiej się zastanowić zanim się coś powie
Tokar,

Cytat

Mała wojna by się przydała ale bez atomic tak by ktoś wpie... USA. Jak dla mnie mogli by wymordować całe stany.


Obawiam się jednak, że gdyby ktoś wkopał USA analogicznie wkopałby nam. Za dużo interesów łączy nas z Amerykanami, żebyśmy nie odczuli ich upadku na własnej skórze :'d Z resztą na wojnie tracą obie strony i USA jest tak powiązana różnymi sojuszami czy porozumieniami, że tylko szaleni odważyliby się im wypowiedzieć wojnę. Prędzej sami siebie doprowadzą do ruiny, niż ktoś ich :'d Już pomijam, żeby to ostro zachwiało równowagą światową (a wtedy zrobi się nieciekawie) i mam nadzieje, że tego nie dożyje. No chyba, że Polska stanie się mocarstwem, to wtedy cofam ostatnie zdanie :')

Zdanie z wymordowaniem skrzętnie pominę i prosiłbym o wstrzymanie się od takich słów (regulamin, regulamin ).
Nirbah,
Mała wojna by się przydała ale bez atomic tak by ktoś wpie... USA. Jak dla mnie mogli by wymordować całe stany.
Ati,
No dobra, jestem tylko kobietą, nie mam naturalnych męskich predyspozycji do opanowywania uzbrojenia.

Ale stworzyć to to chyba też nie jest tak łatwo, nie?
Beron Heavyhand,
Wiecie, nie chodzi o tsar bomb, która po okrojeniu o połową była wielkości mojego mieszkania, lecz o małe głowiczki, które potrafią zmieść miasto z powierz/żchni (nie wiem, jak to się pisze! Wasz forumowy sprawdzacz błędów podkreśla mi obie wersje, więc to już nie moja wina A używam opery, bo lepsza.) ziemi. Nawet takie małe coś potrafi wyrządzić bardzo ogromne szkody, a taka tsar bomb, to już całą wyspę rozwaliła
Sosna,
Tu chyba chodziło o atomówki, przewiezienie czegoś takiego nie jest raczej prostym zadaniem
Choć nie mówię, że jest to niemożliwe
Nirbah,
Pomyłka głowice małego zasięgu można zapakować w plecak;)
Ati,
Poza tym głowica nuklearna to nie karabin. Nie przeniesiesz tego pod kurtką i nie zmontujesz w piwnicy.
Sosna,
Jak dla mnie takiej bomby nie da się wcale tak łatwo na czarnym rynku kupić, bo taka bomba może być niebezpieczna w rękach Iranu, no i byłaby to taka karta przetargowa, nie sądzę, żeby kraje posiadające bomby atomowe były skłonne narazić się na takie ryzyko. Jeżeli chodzi o Koreę to oni nie mają chyba bomby, ostatnio w Wiadomościach był nawet filmik, na którym rzekomo wysadzają swoje laboratoria (jak dla mnie to tylko pic na wodę, ale wszystko wskazuje na to, że bomb jeszcze nie mają).
Tokar,
Póki co to piszecie tu teorie spiskowe dziejów i uprawiacie gdybanie, przydałby się tylko jakieś dowody.

Beron używaj słownika forumowego.
Beron Heavyhand,

Cytat

Beron to dlaczego Korea Północna, Irak czy Iran nadal nie mają swojej bomby atomowej skoro jest taka łatwa do stworzenia ? Łatwo to można wykonać 'brudną bombę' czy biologiczną, ale co do atomowej to bym polemizował.
Myślę, że dla tak dużego "zgromadzenia", jak Państwo, które ma więcej kasy niż Bill Gates, bez problemu mogłoby zakupić całą bąbę, bądź części do jej stworzenia, lecz na czarnym rynku. Ale nikt tego nie robi, bo jakby to wyszło na jaw (a nie brak takich, coby za grosze sprzedali informacje), to byłby już koniec. Z krajami bliskiego wschodu, jak Iran itp, to już inna historia. Kto wie, co oni tam cichcem robią, szczególnie, gdy wojna jest, bądź się zbliża.
Tokar,

Cytat

Błąd Tokar Korea Płn czyli KRDL posiada ok 8głowic atomowych. To raz, ale nie mogą ich użyć bo po czesci mimo iż to państwo Totalitarne itd są kontrolowani "po cichu" przez Chiny. Czemu? Gdy KRDL wypuści atomice dostaną je z nawiązka a to tez obszarowo sięgnie CHINY i to jeden z ich ważnych obszarów.


Mógłbym poznać źródło tych informacji ? :'d
Nirbah,
Błąd Tokar Korea Płn czyli KRDL posiada ok 8głowic atomowych. To raz, ale nie mogą ich użyć bo po czesci mimo iż to państwo Totalitarne itd są kontrolowani "po cichu" przez Chiny. Czemu? Gdy KRDL wypuści atomice dostaną je z nawiązka a to tez obszarowo sięgnie CHINY i to jeden z ich ważnych obszarów.

Dwa. Żadne państwo nie wypuści atomicy, ludzie tacy jak terroryści fanatycy czy separatyści tak. Tyle że oberwie się za to pewnemu państwu a co za tym idzie całemu globowi.

Trzy. Nie będzie 4 wojny światowej czemu? Bo nie będzie życia i planety.
Tokar,
Beron to dlaczego Korea Północna, Irak czy Iran nadal nie mają swojej bomby atomowej skoro jest taka łatwa do stworzenia ? Łatwo to można wykonać 'brudną bombę' czy biologiczną, ale co do atomowej to bym polemizował.
Beron Heavyhand,
Tak, chodzi o przeciwnika zgrupowanego w jednym miejscu przez nasze własne oddziały.
Ati,

Cytat

(...)jak również wojska przeciwnika zgrupowane dzięki działaniom jednostek własnych.


Czy ja dobrze rozumiem, że chodzi tu o dywizję zgrupowaną przez atak, czy cuś? Bo tak trochę na około to napisane.
Beron Heavyhand,
Jeśli sobie stworzą? Tu problemu dla nich raczej nie ma. "Przepis" na bombę nuklearną możesz sobie nawet w goglach wyszukać, a oni mają tyle kasy, że składniki nie stanowią problemu. Naukowców opłacić, też nie problem, a jak coś nie tak, to zawsze pogrozić można. Bądź i od razu gotowca (po co będą się chrzanić, jak mogą mieć gotowe ) kupić na czarnym rynku. Nie wierzę, że nie mają takiej możliwości. I jeśli już mówić o inteligencji narodów, co do tej sprawy, to sądzę, że już prędzej te kraje blisko wschodnie mają więcej w głowie, jeśli chodzi o planowanie ataku itp. Oni nie wypuściliby bomby na jakieś miasto, bo wiedzą, że np. takie stany zjednoczone zmiotłyby ich z powierzchni ziemi, zanim ich atomówka zdarzy zniszczyć dwa hektary. Nie chcę przez to powiedzieć, że prędzej zaufałbym arabowi, bo fanatycy, to ludzie, których wystrzegam się najbardziej. Ale już prędzej taka dumna Rosja mogłaby wywołać wojnę. Oczywiście mówię o całych narodach, bo małe grupki terrorystyczne, to już co innego... jeśli wpadłaby im przypadkowo taka bombka w łapki, to już koniec
Sosna,
Szkoda, że ten poprzedni tekst został usunięty
Ta druga wersja też fajna, osobiście sądzę, że ani Rosja ani USA atomów wobec siebie nie użyją, są na to za mądrzy, ale tacy fanatycy z Pakistanu albo Iranu (jeżeli stworzą bombę w przyszłości) są do tego zdolni, nie mówiąc już o terrorystach
Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do tego w bliskiej przyszłości
Ati,
Lepsze to niż nic. Podziękowała
Wczytywanie...