Co was najbardziej zdziwiło w Gothicu? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,
Mnie najbardziej zdziwiło to
SPOILER
1000 sztuk złota które trzeba było przekazać do klasztoru i ta owca.
O boże pomyślałem. Skąd ja wezme taką kase.
Ulu-Mulu,
Mnie też zdziwiła zdrada Xardasa A lubiłem go najbardziej z all NPC (nie wliczając bezimiennego)
Gość_fangothica123*,
Mnie w Gothic 2 zdziwiła zdrada Xardasa! Pomagał nam, wspierał, a nagle ot tak sobie nas zdradził Oprócz tego, zdziwiło mni jeszcz to,że szefem gildii złodziei w Khorinis jest...kobieta!
Fodro,
Tak to prawda nie ma dzieci. Szkoda fajnie byłoby z nimi pogadać Albo zwierząt domowych na jakimś gospodarstwie prócz owiec. A mnie w sumie zdziwiło to że ma inne ubranie niż te co miał z jedynki.
^ZORG,
Zauważyliście, że nie ma tu dzieci...znaczy się w gothicu



Mam coś jeszcze:ale nie mogę screena dodać (a może dodałem?)

piranhas crunching your boots.
well, swim home to mommy

To pewnie chodzi o tego potwora morskiego
Darnith,
A ja w zamku ubrałem strój bandyty. Rycerze zamiast mnie ciachać to zabijali się nawzajem...
I to są ludzie Garonda:)
Pretor99,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Innos96 dnia czw, 10 kwi 2008 - 17:39 napisał

No w mojej wersji nie. Próbowałem w każdym rozdziale i zawsze jest nieśmiertelny:(


Jak orkowie wbijają do zamku to musi by śmiertelny. Inaczej nigdy by nie zdobyli zamku.

Mnie najbardziej zdziwiło to jak byłem palladynem, V rozdział, niedługo wyjazd na Irdorath i podchodzę do Hagena, zaatakowałem go i wszyscy palladyni rzucili się na niego. Za każdym razem, gdy wchodziłem do górnego miasta wszyscy palladyni w zasięgu wzroku walczyli z Hagenem.
Darnith,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia pią, 04 kwi 2008 - 00:30 napisał

Garond jest śmiertelny, od piątego aktu.


No w mojej wersji nie. Próbowałem w każdym rozdziale i zawsze jest nieśmiertelny:(
Frodon,
Co mnie zdziwiło? No najbardziej to, że końcowa walka w dwójce był taka łatwa. W ogóle satysfakcji nie czułem.
Redhorn Steelaxe,
Garond jest śmiertelny, od piątego aktu.

Mnie zdziwiło iż w gothicach tak łatwo być potężnym, w 1 np na 9lvl lałem Lee i chodziłem z jego toporem 105, w dwójce kołowałem lodową falę i w 1-2 akcie miałem smoczą zgubę, ew orkową jeśli robiłem maga, w nocy kruka można nauczyć się kucia mieczy dwuręcznych z rudy w 2 akcie (miecz 80 i +10 do walki dwurakami, 60siłki wymagania) i zdobyć zbroję lepszą od zbroi strażnika kruka (z pełzaczy) a dopiero potem przejść z zamkniętymi oczami Jarkendar, w 3 cz natomiast wystarczy pakować tylko w siłę żeby chodzić z orkową halabardą czyniącą makabryczną żeź albo chadzać sobie z dwoma broniami (jedna broni a druga atakuje) lub po prostu dopakować hp do 1000 i chodzić nawet bez zbroi, szkoda że gothic pomimo tylu zalet jest banalnie prosty ;(
Darnith,
Mnie zdziwiło, że postacie, które są potrzebne do fabuły gry są nieśmiertelne...
Oczywiście jak były by śmiertelne, to bym zabił i na sto procent wczytał...
Np. w Morrowindzie możesz każdego zabić. Na szczęście wyskakuje informacja, że zabiłeś postać potrzebną do fabuły...
A szkoda, że np. Garond nie jest śmiertelny. Bo wnerwia mnie taki po prostu... Gdyby był to dawno już Garond byłby legendą...
Piotreq,
Tak, na pewno to byl on! Co do miejsca pobytu to nie pamiętam. Możliwe, ze Kiyuki ma racje xD
Kiyuku,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Piotreq dnia nie, 09 mar 2008 - 19:04 napisał

Mnie ostro zdziwiło to, ze w Górniczej Dolinie w jakieś jaskini leży Martwy Xardas o.0 Bug? A może tak ma być? Bo chyba miał przy sobie jakiś list...



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia nie, 09 mar 2008 - 19:35 napisał

Pierwsze słyszę czy to z pewnością był Xardas ???


Sosna to napewno było Cmentarzysko NPC-w khorinis jest takie niedaleko słonecznego kręgu
Piotreq znalazł go pewnie w jaskini pod klasztorem tam gdzie w jedynce był KO za palisadą orków
Sosna,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Piotreq dnia nie, 09 mar 2008 - 19:04 napisał

Mnie ostro zdziwiło to, ze w Górniczej Dolinie w jakieś jaskini leży Martwy Xardas o.0 Bug? A może tak ma być? Bo chyba miał przy sobie jakiś list...


Pierwsze słyszę czy to z pewnością był Xardas ???
Piotreq,
Mnie ostro zdziwiło to, ze w Górniczej Dolinie w jakieś jaskini leży Martwy Xardas o.0 Bug? A może tak ma być? Bo chyba miał przy sobie jakiś list...
Theoden,
Mnie zdziwiło to, ze po zapaleniu zielska cały ekran jest zielony, "kamera" się kołysze, i Bezi dziwnie chodzi. W Gothic I po zapaleniu ziela dodawało ci tylko doświadczenie lub manę. Teraz to pewnie ulepszyli towar o tajemniczy składnik .
Pyjak,
Xardas nas wykorzystał jak jakąś Dzi**** Ale dziwne jest to że Sługa Beliara nagle chce zbawić świat W ogóle całe postępowanie w 2 jest nie tak ;] W 1 to chciał się wydostać i przy okazji wessać moc Beliara, ale w 2 nagle stał się taki cnotliwy itp Choć ostatni filmik w grze jest fajny ;]
Darnok Smith,

Użytkownik Frodon dnia wto, 19 lut 2008 - 21:15 napisał

Pokaż mi erpega, w którym tak nie ma. Czekam. 

[post="108418"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Neverwinter Nights przykładowo.

Mnie zdziwiła nasza ostatnia rozmowa z Xardasem - daje dużo do myślenia.
Pyjak,
e to jakoś biedny twój bezi Ale faktem jest że bezdenna kieszeń bezi to jednak niedopatrzenie, ale w sumie to nawet dobrze, bo nie muszę biegać ciągle tą samą trasą bo będę mieć pełny plecak ;] A wracając do tematu Mnie zaskoczył Sekob ;] A dokładnie ile Xardas musiał mu zapłacić aby pilnował skrzyni ;]

A co do RPG gdzie plecak jest skończony to: TES [przynajmniej 3 i 4]; DS2, Wiedźmin, Frater ;] Tyle mi przychodzi na myśl w obecnej chwili ;]
Frodon,

Użytkownik Lenwe dnia wto, 19 lut 2008 - 01:47 napisał

Mnie zdziwiła sytuacja gdy bezi nosi poupychane po kieszeniach 12 dwurecznych, 19 półtoraków, 50 zardzewiałych krótkich mieczy, 4 zbroje tonę złota i kopiec rudy.


Pokaż mi erpega, w którym tak nie ma. Czekam.
Wczytywanie...