Katany - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_och dzieciaki*,
Druga katana jest przy wejściu do pewnej jaskini w Varancie, zadanie z Nefariusem dotyczące grobowca legendarnego wojownika nazywającego się bodajże Haran Ho. Katana znajduje się po lewej stronie przed wejściem do tejże jaskini
Ranger,

Użytkownik SmokLares dnia Feb 13 2007, 08:41 PM napisał

hehe tek katany powinny być w varancie bo właśnie takie rodzaje mieczy używaja asasyni.

[post="54489"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Chyba nie.
SmokLares,
hehe tek katany powinny być w varancie bo właśnie takie rodzaje mieczy używaja asasyni.
Donovan,

Użytkownik SmokLares dnia Feb 12 2007, 09:52 PM napisał

Jeżeli jest projekt na miecz mistrzowski i jest zapisane  że trzeba mieć 2 katany to powinny być2 katany. Powinien mieć wojownik w Varancie.

[post="54404"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





jak mnie wkurza takie rozumowanie (tylko jeśli chodzi o gothica) od ogółu do szczegółu w grze gothic nic nie jest przewidywalne ... jest 12 pucharów ognia a jest tylko 11 paladynów. Jak to ? przecież to niemożliwe ... taki błąd !?!?! Ja osobiście uważam ze tak samo jest z katanami ,przykre ale prawdziwe. Aha jeszcze jedno pytanie czemu ty w ogóle uważasz, że katanę ma być na pustyni co ma katana do pustyni ?? to tak jakbym ja mówił że jaszczurek łuków powinienem szukać w varancie ... . Choć chyba trochę cię rozumiem, jeszcze nie byłeś na pustyni i oczekujesz że katanę tam właśnie znajdziesz i według ciebie budowa katany jest podobna do miecza asasyna ?... no może troszkę ,ale to jeszcze o niczym nie świadczy ...


Gabriel : hahaha masz racje ja znalazłem również tak dużo katan w takich różnych skrzyniach ...gdzieś razem było ich ze 30 no spoko może 26, ale to było tak dawno że naprawdę nie pamiętam może kiedyś jak będę miał czas to napisze tutaj ale teraz wybaczcie bo troszkę mi sie spieszy. hahaha
Gabriel,
Katany jako takie są losowo w różnych skrzyniach... ja 2 miałem w skrzyni Tajfuna (gdzieś czytałem że taka opcja jest i rzeczywiście po ntym wczytaniu była, 15 chyba ) A gdzie żem znalazł 3 juz nie pamiętam... :dry:" Dawno w to grałem bo trza się uczyć było... Jak sobie przypomnę to napisze
SmokLares,
Jeżeli jest projekt na miecz mistrzowski i jest zapisane że trzeba mieć 2 katany to powinny być2 katany. Powinien mieć wojownik w Varancie.
Donovan,

Użytkownik złodziej dnia Feb 9 2007, 05:07 PM napisał

Jak by kto wiedział gdzie jest druga katana to niech się pochwali na forum plizzzzzzzzzzzzzz

[post="54114"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a czytałeś ten temat ?jeśli ktoś znalazłby katane której nie ma to napewno sie pochwali
złodziej,
Jak by kto wiedział gdzie jest druga katana to niech się pochwali na forum plizzzzzzzzzzzzzz
Ranger,
@Donovan: bez przegięć

Podpowiedź do Gabriela - Za żaden quest w Nordmarze nie dostajesz katany
Donovan,

Użytkownik Gabriel dnia Jan 26 2007, 07:17 PM napisał

jak dwóch miec nie można??? Ja 3 Miałem A nie używam kodów bo psują zabawe.

[post="53485"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





Gabriel a czy mógłbyś powiedzieć gdzie je znalazłeś??

haha i tak znam odpowiedź : ehh ...yhh...no tam w obozowisku orków... eee ...yhyy...miał ją kupiec ale nie pamiętam jak sie nazywał ...eee...yuy.uuu...no i za mijsje od gościa z nordmaru

hahaha napisz odpwiedź tutaj albo wyślij mi prywatną wiadomośc
Gabriel,
Nie tamtych miałem ze 100
Donovan,

Użytkownik Gabriel dnia Jan 26 2007, 07:17 PM napisał

jak dwóch miec nie można??? Ja 3 Miałem A nie używam kodów bo psują zabawe.

[post="53485"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a może ci sie katana z mieczem asasyna pomyliła ?
Teenager,

Użytkownik Gabriel dnia Jan 26 2007, 07:17 PM napisał

jak dwóch miec nie można??? Ja 3 Miałem A nie używam kodów bo psują zabawe.

[post="53485"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


skoro takiż mądry jesteś to podaj gdzie...
pewnie jak odpowie to napisze że nie pamięta i z tego wniosek taki że kłamie... Jakoś nie zdaje mi się aby ta katana była!

Donovan,

Użytkownik Gabriel dnia Jan 26 2007, 07:17 PM napisał

jak dwóch miec nie można??? Ja 3 Miałem A nie używam kodów bo psują zabawe.

[post="53485"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]






a czy możesz uprzejmie powiedzieć gdzie je znalazłeś
1-w 14# skrzyni[nie pisz gdzie się ta skrzynia znajdowała bo to nic nie ułatwi]
2-podobno ktoś pisał ze na zachód od ishtar (tam gdzie są te dwie farmy?)
3-nie mam pojęcia??
Gabriel,
jak dwóch miec nie można??? Ja 3 Miałem A nie używam kodów bo psują zabawe.
Medivh,
spawn It_1H_Katana_01

ewentualnie

give It_1H_Katana_01
Donovan,

Użytkownik Teenager dnia Jan 26 2007, 01:15 PM napisał

No i to jest prawda 2 Katan nie ma no chyba ze ktoś użyje kodu na katane, ale to nie to same co wykucie broni samemu, szukanie samemu składników a nie po prostu wpisane kodu na Katane, ale cóż może w kolejnych pachach albo w dodatku zostanie dodana druga katana

[post="53448"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





a no własnie zna ktos koda na katane?
Teenager,
No i to jest prawda 2 Katan nie ma no chyba ze ktoś użyje kodu na katane, ale to nie to same co wykucie broni samemu, szukanie samemu składników a nie po prostu wpisane kodu na Katane, ale cóż może w kolejnych pachach albo w dodatku zostanie dodana druga katana
Donovan,
no dobra powiem ci że całej grze gothic jest tylko jedna katana (chodzi o tą z14# otworzonej przez ciebie skrzyni ) a mówienie że jest ona w skrzyni Tjalfsa [nie tujfana] nie jest prawdą a poza tym potwierdzam że miecz mistrzowski można kupić od Enzo z Ben sali ,lecz odradzam wam kupowania projektu miecza bo i tak nie znajdziesz drugiej katany potrzebnej do wykucia tej broni .Ja miecz mistrzowski znalazłem w 36#otworzonej prze zemnie skrzyni ,lecz jeśli ktoś jest tak uparty może szukać katany po całym świecie gothica ale po co ?? przechodzę gothica 5 raz i wiem że nie ma dwóch katan. no niestety
Ranger,
@up
Zakręciłeś mną xD. Chodzi chyba o to, że 14. skrzynia jaką otworzymy(niezależnie od jakiejkolwiek kolejności) będzie zawierać Katanę. Jeśli tak to zapomniałeś o kropce oznaczającej kolejność
Wczytywanie...