Parę pytań dotyczących questów. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
Pablo to jest ten strażnik, co na początku cię zaczepia i mówi, że cię skądś zna i pokazuje ci list gończy. Raz jest koło vatrasa ( za kapliczką ) raz pod knajpą coragona a raz koło kuźni harada ( stoi naprzeciw )
TomekPL,
ja bym wzial:
girion-paladyn w miescie uczy kuszy

bennet-kowal u onara czegos tam uczy i mozna mu sprzedac caly syf jaki zbierzemy z orkow i innych potworkow

vatras-mag wody w miescie nie wiem po co ale biore

milten-stary kompan dla magow on moze byc pomocny

Lee-przywodca najemnikow

Gorn-stary druch

lester-bardzo chce jechac tez kompan zza bariery

angar-przyda sie w walce kolejny przyjaciel >

jorgen- kapitan sa 3 opcje kapitana ale jego wole najbardziej

Diego-najbardziej nam pomogl w kolonii

mozna jeszcze wziac innych czyli mario, laresa ale tamten sklad sie preferuje

ps. mozna min. 5 wziac a max. 10
Xardas 2006,

Użytkownik Gabriel dnia Jan 19 2007, 11:42 AM napisał

A byłeś najemnikiem czy Paladynem? Paladyn może wziąć jednego mniej ponieważ jeden z paladynów (nie pamiętam imienia) płynie z Bezim...

[post="53008"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Pierwszy raz jak gralem to przeszedłem grę Magiem potem Najemnikiem a na końcu Paladynem
Ranger,
Kandydaci:
Lester
Lares
Diego
Milten
Gorn
Vatras
Strażnik z karczmy pod Kuternogą(imie wyleciało mi z pamięci )
Paladyn który chce nas pilnować(tylko dla paladyna)
Lee
Beef
Angar
Bennet

Kandydaci na kapitana:
Jergan, Jack, Torlof

Minimum trzeba wziąć 5 a max chyba 8(Paladyn 7 i tego drugiego Paladyna).

Warto wziąć
Diego(pomaga nam na wyspie)
Miltena lub Vatrasa(handel + nauka)
Angara(pomaga wycinać jaszczuroludzi na wyspie)
Gorna(niepamiętam w czym, ale jestem prawie pewien, że pomaga )
Benneta(uczy siły do 100 , handel i nauka kowalstwa) lub Tego Strażnika(ma niezły miecz, nie to co święty kat ale zawsze coś )
Resztę można komponować dowolnie. To znaczy w ogóle możesz olać te wymienione postacie, ale dobrze je mieć.
Jak sobie kogoś przypomnę to zedytuję
Gabriel,
A byłeś najemnikiem czy Paladynem? Paladyn może wziąć jednego mniej ponieważ jeden z paladynów (nie pamiętam imienia) płynie z Bezim...
Dany,
To rób jak uważasz, ja tam wcisnąłem praktycznie wszystkich.
Xardas 2006,

Użytkownik Dany dnia Jan 6 2007, 06:06 PM napisał

Możesz wziąć prawie wszystkich, nie starcza miejsca tylko dla jednego. Jeżeli chcesz wziąć Vatrasa, to możesz nie brać Lestera.

[post="52482"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie chce się kłócić ale jestem pewien na 99% że kandydatów na statek jest 12 a 9 max można wziąć
Dany,
Jeżeli mówiłem, żebyś brał wszystkich, to oznacza, że wszyscy się przydają Poza tym pytałeś kogo, a nie dla dlaczego. Będą uczyć kradzieży, czarów, zręczności, siły, walki broniami, kowalstwa (Bennet). Będą sprzedawać czary, mikstury, trochę broni. Sam się domyśl kto czego.
Gość_Guest*,
Chodzi mi przede wszystkim o umiejętności i czego mogą mnie nauczyć. Czy będą przydatni.
Dany,
Możesz wziąć prawie wszystkich, nie starcza miejsca tylko dla jednego. Jeżeli chcesz wziąć Vatrasa, to możesz nie brać Lestera.
Gość_Guest*,
Tyle to ja już wiem .
Ale kogo najlepiej? Bo nie mogę wziąć wszystkich starych przyjaciół.
Dany,
Bierz wszystkich starych przyjaciół, możesz wziąć też Vatrasa. Nie bierz na pewno gościa z portu koło gospody.
Gość_gość*,
Kogo najlepiej wziąć na statek?
Jeździec Apokalipsy,
Brawo mistrzu zabiłeś sędziego mi nigdy się to nie udało.Teraz zabij Lorda Hagena potem Lorda Andre i reszte nieśmiertelnych,a co do zadania uznaj,że je wykonałeś.Ja dałem dowód dla Lee,że sędzia wynają bandytów którzy mieli zabić Lariusa i też dostałem przepustke na okręt i nic nie pisało,że sędzia musi być nieżywy...grałem najemnikiem.
Gość_Bard*,
Sprawa taka że zabiłem sędziego gdzieś w 3 rozdziale. Gram najemnikiem i kiedy przyszła kolej na zdobycie okrętu, przeczytałem że niezbędny jest nieżywy już sędzia.
Poszedłem do Lee, żeby to sprawdzić, a ten nic nie wspominał o sędzi, tylko dał mi przepustkę podpisaną "podrobionym" podpisem. Mogłem wejść na statek.

Moje pytanie brzmi: "Czy te zadaniem mogę uznać za wykonane?" Klikam w menu zadań, a ono ciągle tam jest. Co mam zrobić?
Ranger,

Użytkownik Lionel dnia Dec 30 2006, 07:22 PM napisał

podobny cmentarz NPC jest w NK i znajduje się on w kopalni pod słonecznym kręgiem, pojawiają się tam ciała magów wody

[post="52197"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



I w 6 rozdziale w jaksini ze smoczą zgubą jest ciało Xaredasa... No i co to ma do tematu?
Lionel,
podobny cmentarz NPC jest w NK i znajduje się on w kopalni pod słonecznym kręgiem, pojawiają się tam ciała magów wody
Verthogh,
Jak już napisałem, jeszcze nie próbwałem otwierać zamków, więc nie wiem na czym to polega. A jak widziałem na różnych stronach jakie są kombinacje (np. do zamka Constantina czy w Gildii Złodziei) to... moja pierwsza myśl: "Jak te są takie trudne, to inne też muszą być... Tu jest z milion możliwości, nigdy tego nie złamię!"

Medivh: Leniem rzeczywiście jestem. Ale jakby nikt nie zamieścił tu odpowiedzi, to i tak bym spróbował otworzyć sam. Wczoraj pisałem tego posta w pośpiechu i nie miałem czasu poszukać kombinacji w necie (sprawdziłem tylko, czy nie ma na forum, ale nic mi nie znalazło).

Dany: Aktualnie mam 3 wytrychy, a nie 5 (już widzię twojego kolejnego ironicznego posta, "możesz przecież zapisać grę, złamać trzy, potem wczytać i wtedy to jest tak, jakbyś miał 6...")

Ale nie kłóćmy się, święta są. Pokój i miłość.

[EDIT:]
O kurde, jakie to łatwe, to otwieranie zamków Spróbowałem i wszystko jasne A wcześniej myślałem, że samemu trzeba ustalić długość kombinacji i nie pokazuje się przy każdym naciśnięciu klawisza, czy dobry się wcisnęło czy nie Teraz to banalnie łatwe ;-)
Medivh,
Wdech, wydech... Ufff... Shade, czy ty musisz tak spamować, do cholery Fajnie, święta idą, można wrzucić na luz, ale bez przesady...

Verthogh - jeżeli jesteś już takim leniem/jesteś taki niecierpliwy, że nie możesz poświęcić 5 minut na rozbrojenie zamka (zresztą to jest jeden z elementów gry, także...) to wystarczy wejść na gexe.pl i sprawdzić czy nie mamy takiego arta. Po to ktoś to robi, żeby korzystać, a nie żeby się kurzyło...

http://gexe.pl/Szyfry-Zamkow-art81.html
Ranger,

Użytkownik Verthogh dnia Dec 23 2006, 08:22 PM napisał

Shade, chyba w złym temacie zamieściłeś screeny zza palisady orków W "Jak podnieść siłę" Swoją drogą, to nieźle się tam pokłóciłeś z Danym

A gra mi się nieźle, mam 7 lvl, coś koło 16 tys. XP.

I mam jedno takie małe pytanie:

Jaka jest kombinacja zamku do kufra na górze piramidy (ten kufer z Orkową Zgubą)? Jeszcze nie próbowałem otworzyć, bo najpierw muszę dołączyć do Gildii Złodziei (żeby umieć otwierać zamki),

[post="51927"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jeśli oddasz Thorbenowi książczeczkę Lehmara to on cię też nauczy otwierania zamków
Pssssst: Jest taki trick! Save przed otwarciem zamka i ew. Load
Jestem pewien że gdzieś były wszystkie kombinacje. Chyba na www.gothic.phx.pl
Wczytywanie...