Puchary ognia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Paweł*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wartin dnia środa, 18 lipca 2012, 23:34 napisał

Cruz jest koło Mora Sul a z Kalanem jest troszkę trudniej: jak jesteś w Trelis ( od strony ogrów ) to idziemy na farmę, skręcamy w prawo, wchodzimy na pagórek i skręcamy w prawo kak wejdziemy na drugi pagórek to idziemy prosto, aż go zobaczymy.

[Dodano po 33 minutach]


OGNISTE PUCHARY
Cape Dan-Urkrass
Geldern-w kopalni złota
Montera-niewolnik
Vengard-Markus
Okara-niedaleko jest jaskinia Rakusa
Klasztor-Milten
Mora Sul-niedaleko jest obuz gdzie jest Cruz
Varant/Nemora-Kruz złodiej
Mora Sul-Masil
Nemora-Treslott
Trelis-Konrad
Silden-chata Zapotka

12 PALADYNÓW
Klasztor-Olivier
Trelis-Konrad
Nemora-Karlen
Cape Dan-Wenzel
Okara-Roland
Vengard-Cobryn, Georg, Thordin, Markus
Redock-Javier
Mora Sul-Cruz
Klan Ognia-Trijthof

MAM NADZIEJĘ, ŻE WSZYSTKO SIĘ ZGADZA!
Wartin,
Cruz jest koło Mora Sul a z Kalanem jest troszkę trudniej: jak jesteś w Trelis ( od strony ogrów ) to idziemy na farmę, skręcamy w prawo, wchodzimy na pagórek i skręcamy w prawo kak wejdziemy na drugi pagórek to idziemy prosto, aż go zobaczymy.

[Dodano po 33 minutach]

OGNISTE PUCHARY
Cape Dan-Urkrass
Geldern-w kopalni złota
Montera-niewolnik
Vengard-Markus
Okara-niedaleko jest jaskinia Rakusa
Klasztor-Milten
Mora Sul-niedaleko jest obuz gdzie jest Cruz
Varant/Nemora-Kruz złodiej
Mora Sul-Masil
Nemora-Treslott
Trelis-Konrad
Silden-chata Zapotka

12 PALADYNÓW
Klasztor-Olivier
Trelis-Konrad
Nemora-Karlen
Cape Dan-Wenzel
Okara-Roland
Vengard-Cobryn, Georg, Thordin, Markus
Redock-Javier
Mora Sul-Cruz
Klan Ognia-Trijthof

MAM NADZIEJĘ, ŻE WSZYSTKO SIĘ ZGADZA!
jacksonheyes,
Przeszukaj może kufry obok. Jeżeli to nic nie pomoże to będziesz musiał sobie odpuścić tego questa lub spróbować na kodach.
Gość_serius*,
jak zabilem Kurta i nie bylo pucharu co zrobic?
Gość_wiolcia*,
wiecie co... 12 paladynem moze byc Orkanok... z Varantu(nie pamietam w ktorym miescie)to byl ten ktory straszyl tam jakiegos grubasa kupca w nocy i on kazal nam go gdzies wyniesc- chyba Mora Sul

ja mam inny problem... przeszlam juz cala gre zostaly mi puchary... no bo wyobrazcie sobie ze wzielam wszystrkie puchary od kazdego, ale ja dalej mam 11 a nie 12... no i co teraz? a wiem ze bralam kazdy po koleji...
jakis blad w grze... kocham ta gre ale te bledy przyprawiaja mnie o nerwice !!! choc czasem sa pomocne, np kiedy po zadaniu ciosu strzala, ofiara dalej stoi w miejsu i pokornie przyjmuje strzaly:D
Bezimienny Michał,
Można w trakcie grania, nasz save działa, lecz ja grałem od początku, więc nie wiem czy nie będzie jakichś skutków ubocznych i czy coś się nie zacznie w grze psuć
malik,
a czy można go zainstalowac w trakcie grania czy trzeba bedzie od początku grac??
Bezimienny Michał,
To prawda z tym patchem, wystarczy zajrzeć do tematu "nowy patch do Gothic 3" http://forum.gexe.pl/Nowy-Patch-do-Gothic-3-t6632.html, instaluje się patcha 1.31 [z instrukcją] potem 1.4 i znaczna większość bugów znika, osobiście go testowałem i polecam, gdyż teraz przyjemniej się gra. Po zainstalowaniu można dać puchar temu z klanu ognia.
malik,
gdzieś czytałem że jest jakiś patch który umożliwia danie pucharu temu kolesiowi z klanu ognia..na f........jeżeli ktoś o tym coć wie to niech napisze........
Nikas,
mam takie pytanko:). Mam juz 12 poblogoslawinych pucharow. czy ja mam je oddac 12 palladynom? Jezeli tak to ktorym?
Dzieki z gory
Gość_Guest*,
JA MAM TROCHE PODOBNY PROBLEM NIE MOGE ZNALESC TEGO Całego KURTA WIBIJAM WSZYSTKIM Bandytów I NIC MOZE MI KTOS COS PORADZIC
Gość_Guest*,
Zapomnieliście o piątym paladynie z Vengardu ;-)
Keldron
Gość_karlen*,
gdzie mozna znalezc karlena w nemorze? nie moge go znalezc
Bezimienny Michał,
Oj rzeczywiście on ma imię Kurt, sorry nie grałem już jakiś czas i mi się pomyliły imiona [pamiętałem tylko że ma na 4 litery]
razor,
z tymi pucharami to prawda,dodam tylko,że w grze jest ich 11,a powinno być 12,ten palaadyn nazywa się Kurt a nie Ivan,a ten kolo z klanu ognia na F u mnie też nie chce pucharu.
Bezimienny Michał,
One nic nie dają, chodzi o to żeby oddać je paladynom [mogą wtedy używać magii np kula ognia ], ale tego zadania niemożna wykonać ponieważ aby zdobyć 1 z pucharów musimy zabić Ivana a on jest 1 z paladynów . Niektórzy twierdzą ze można oddać jeszcze jakiemuś tam w klanie ognia na F..., ale jakoś nie mam takiej opcji.
ADIAGO,
po co są te puchary?;> jakąś moc one dają nam czy co?;>
Nikas,
Mam male pytanko a "propos pucharow i mysle ,ze nie tylko ja !
Piszecie ,ze jest jakis Bug ,ze jest ich tylkio 11 a nie 12!! Ja jak na razie mam 8 pucharow.
Cape Dun-Wenzel
Montera-niewolnik
Vengard -Markus
Okara-rakus
Geldern-w kopalni na koncu korytarza
Trelis -Konrad
Silden_ w chacie Zapoteka
Nemora/Varant-Kurt
natomiast moje pytanie to : gdzie nie ma tego jednego pucharu?
i nastepne jezeli go nie ma to mam inny zapis w grze,ze pobilam Markusa i zabralam mu puchar i dostalam zadanie wiec mam dwa puchary ,jeden dodatkowo. I tu pytanie czy to nie ma wplywu na gre ,ze tak zrobilam?
Wasabi,
Czyli nie zrobie tego questa :C ?
SaintMaster,
To jest bug, bo właśnie nie ma 12 paladynów...(jest jeszcze Kurt, ale go trzeba zabić)
Wczytywanie...