zacina się - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Matthias Circello,
Nie, po prostu mamy (przynajmniej ja) stare kompy i tanie wersje z jakiś gazet, czy skądś.
Po przejściu tej jednej lokacji wróciło wszystko do normy.
Luyanki Werpolterop,
Wy chyba macie podróby bo u mnie się to nie zdarza.
Matthias Circello,
Też mi się to dziś przydarzyło. Nie powiem, dość denerwujące. Przeinstalowałem grę i kupa. Przejdę jakoś te podziemia i obaczymy, czy przejdzie.
Grom Hellscream,
Jeśli jesteś w podziemiach hordy w drugim etapie to mi terz tak się przytrafiło. Graj Dalej aż do powierzchni powinno przestać przycinać. ok
DeBe,
U mnie też zaczęło ciąć po pewnym czasie, miałem niezłego kompa i wcześniej działało płynnie nawet na maksymalnych detalach, rozdzielczości itp. Więc musiałem znacznie zmniejszyć rozdzielczość i już tak grałem do końca (grafika była nie wiele lepsza niż ta z Baldurs Gate). Wcześniej grałem na 2 razy gorszym kompie i było ok.
Zeal,
ta avasta ale przed odpalaniem gier niektorych zawsze biore ctrl+alt+delete i zakanczam zadania wszystkie zwiazane z nim update itd
Dasaka,
A masz może poinstalowane jakieś programy antywirusowe?
Zeal,
nie w kazdym miejscu tak tnie ale gra chodzi bardzo płynnie i znienacka po prostu zwiesza sie sam ekran dodam ze icewinda posiadam z extra klasyki
Dasaka,
A w każdym miejscu tak tnie? Czy tylko w niektórych?
Sprawdź jaką masz ustawioną prędkość gry (liczba ramek na sekundę). W konfiguratorze.
Zeal,
mam tak samo sproboj zainstalowac patcha 2.01b mi osobiscie on nie pomogl probowalem tez wlaczac/wylaczac kolejne opcje i patrzec gdzie najczesciej mi sie wiesza
gracz222,
No nie wiem. Normalnie nie wiem. Przez jakis czas gram sobie w icewind dale 2 i po kilkunastu dniach zaczelo mi zacinac jak [cenzura] Zmiejszylem wymagania do minimum nawet przeinstalowalem gre ale d***. Normalnie pokaz slajdow. A komputer mam dosc dobry.
Wczytywanie...