Brak rekacji NPC na zaczęcie rozmowy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Xardas 2006,

Użytkownik gość dnia Dec 24 2006, 11:46 AM napisał

Mam jedno pytanie. Otóż mam wykonać zadanie "Eksperyment". Czyli pobić jakiegoś gościa i rzucić na niegio zaklęcie zapomnienia. Na kogo to najlepiej rzucić?

[post="51936"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



3 razy przeszedłem gothica i zawsze bilem tego alchemika co nam zadanie zleca
Jeździec Apokalipsy,
Co do pierścienia:
1 pobiłem Constantina
2 ukradłem pierścień
3 jak wstał to rzuciłem niepamięć
4 i wykonałem 2 questy:Eksperyment i Pierścień Constantina
Verthogh,

Użytkownik Łowc@ dnia Dec 28 2006, 12:53 PM napisał

3) I idziemy do tej trzeciej. Ona daje nam klucz do skrzyni na wysepce widocznej z portu(trzeba pociągnąć już tylko za pochodnię żeby wyłączyć pułapkę)

[post="52073"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Hehe, a ja już byłem na tej wyspece i okradłem trzy skrzynie (właśnie do czwartej jest potrzebny klucz, a ja nie wiedziałem jak go zdobyć - dzięki Łowca ) bez wyłączania pułapki. Po prostu wszedłem na taki malutki pasek ziemi z prawej strony pułapki, a jak już przeszedłem ze dwa kroki, to skoczyłem Tam chyba w jednej ze skrzyń jest posążek Innosa, który można dać Eddzie za 100 XP

[Dodano po chwili:]
A co do Thorbena, to u mnie to wszystko było strasznie zabugowane, bo jak go pierwszy raz prosiłem o wytrychy, to pokazało mi się "nowy wpis w dzienniku". Jak go drugi raz poprosiłem, to mi się pokazało... "nowy wpis w dzienniku". Ale jak już go trzeci raz poprosiłem, to mi się pokazało... "nowy wpis w dzienniku" I tak w nieskończoność
A jak go poprosiłem, żeby nauczył mnie otwierania zamków, to powiedział, że "spłaciłem dług Gritty u Mattea" i że jestem w porządku... a najlepsze jest to, że ja to 100 szt. zł. wyciągnąłem od Gritty siłą, była na mnie wściekła
Ranger,

Użytkownik Verthogh dnia Dec 27 2006, 04:02 PM napisał

Najbardziej opłaca się chyba sprzedać Coragonowi, który - o ile się nie mylę - może ci za to dać Specjalne Piwo, wypicie którego trwale podnosi współczynniki (coś chyba mana +1 i punkty trafień +3). W grze można otrzymać tylko dwa takie piwa, więc raczej się opłaca.

[post="52051"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jest trick który pozwala sprzedać to wszystkim:
1) oddajemy ksiażkę thorbenowi, on sprzedaje nam wytrychy i uczy otwierania zamków. Prosimy o wytrychy i... kupujemy tą książkę.
2) Dajemy Coragonowi i znowu od niego odkupujemy
3) I idziemy do tej trzeciej. Ona daje nam klucz do skrzyni na wysepce widocznej z portu(trzeba pociągnąć już tylko za pochodnię żeby wyłączyć pułapkę)
Shade,

Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia Dec 26 2006, 10:06 AM napisał

Jak Cassia chce żebyś przyniósł pierścień Constantina to użyłem niepamięci na nim,a potem wyciągnełem pierścień ze skrzyni.

[post="52000"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wiesz co zrobiłeś źle???? Najpierw kradniesz on cię widzi, a potem rzucasz czar!!! Lub inny lepszy idziesz byle gdzie się przespać do północy zapisujesz przed domem Constantina save. Skradasz się do jego kufra otwierasz kufer i masz, jeżeli wytrychy ci się złamią, a Constantino cię zobaczy to wczytaj i zapamiętaj kombinację szyfru. i zrób już z tym szyfrem jak powinno być :-)
Verthogh,

Użytkownik Łowc@ dnia Dec 24 2006, 02:15 PM napisał

3) Chyba działa jak pobijesz kartografa(imię wyleciało mi z głowy )

[post="51944"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ten kartograf to Brahim (jak by ktoś nie wiedział, o kogo chodzi).

Użytkownik Łowc@ dnia Dec 24 2006, 02:15 PM napisał

1)Zwykle opłaca się pobić Lehmara(tego od pożyczek) ma on książkę którą za złoto i expa możemy sprzedać kilku postaciom: Thorbenowi, Coragownowi i... tej no spod sennej sakiewki

[post="51944"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Najbardziej opłaca się chyba sprzedać Coragonowi, który - o ile się nie mylę - może ci za to dać Specjalne Piwo, wypicie którego trwale podnosi współczynniki (coś chyba mana +1 i punkty trafień +3). W grze można otrzymać tylko dwa takie piwa, więc raczej się opłaca.
Jeździec Apokalipsy,
Jak Cassia chce żebyś przyniósł pierścień Constantina to użyłem niepamięci na nim,a potem wyciągnełem pierścień ze skrzyni.
Shade,
Ja to zrobiłem w taki sposób:
1. Poszedłem pobić Valentina
2. Strażnicy zaczęli mnie bić wraz z Valentinem
3. Po powstaniu podszedłem do Valentina on powiedział:, że Lord Andre się o tym dowie
4. Rzuciłem na niego czar
5. Pogadałem z nim jeszcze raz i zaczął gadć inaczej
6. Wróciłem do Ignaza po EXP.
Ranger,
Sąróżne wersję. IMHO to jest jedyne zabugowane zadanie w GII
1)Zwykle opłaca się pobić Lehmara(tego od pożyczek) ma on książkę którą za złoto i expa możemy sprzedać kilku postaciom: Thorbenowi, Coragownowi i... tej no spod sennej sakiewki
(Cholera pamięć mi szwankuje muszę znowu przejść Gothica).
2) Niektórzy twierdzą, że można pobić właśnie Igaraza i na nim testować ale mi nigdy nie wyszło
3) Chyba działa jak pobijesz kartografa(imię wyleciało mi z głowy )

OCZYWIŚCIE nic nie jest pewne.
Gość_gość*,
Mam jedno pytanie. Otóż mam wykonać zadanie "Eksperyment". Czyli pobić jakiegoś gościa i rzucić na niegio zaklęcie zapomnienia. Na kogo to najlepiej rzucić?
Shade,
Tutaj daję c mapkę z tym alchemikiem ....mapa_miasta2.JPG
Ranger,
off: już mogę?? xD

3) Wchodzisz do miasta. Za domem Mateo skręcasz w lewo. Przechodzisz przez wyrwę w murze i jesteś na podwórku na którym jest kowal. Znowu w lewo i idziesz wzdłuż muru. Ostatnia chata -> alchemik którego szukasz.
Medivh,
Najlepsza porada na to - naucz się pisać PO POLSKU. Jak poprawisz post i zmienisz nazwę tematu, to pomyślimy nad odpowiedzią na twoje pytania.

ps. W poprawianiu pomoże ci słownik forumowy, z którego korzystaj na przyszłość.
pluto,
mam takie 2 problemy
1. Najważniejszy to taki że nie mogę gadać z niektórymi gościami te śledzie poruszają sobie rączkami i wzdychają zamiast mi pomóc proszę o pomoc BŁAGAM !!
2. Niektórzy goście nie gadają tylko muszę czytać np Vatras i reszta magów wody ale są też inni
z góry
3.jest taki gościu w mieście alchemik Inogaz czy jakoś tak ale nie mogę go znaleźć przeszukałem każde miejsce albo jestem ślepy albo go nie mam
PS. Sorki za błędy moja siostra pisała temat bo ja musiałem gdzieś iść i się spieszyłem i dlatego tak późno poprawiłem
Wczytywanie...