Pomoc - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

ramstein,
po co mordowac palka przez lep i tesz jest dobrze
Donovan,

Użytkownik Morra dnia Feb 21 2007, 07:14 PM napisał

Powracajac do pytania "Jak w G3 mozna zarobic troche kasy?"Trzeba  pobic jakiegos mysliwego na uboczu np.kolo Cape Dun,Lukjan i Pavel kolo Silden.Jeden łuk gonca lesnego jest wart ponad 5 tys. to sie opłaca,bo jak odejdziemy spory kawałek od niego to znowu bedzie go mial.30 łukow i jest zbroja paladyna.A co najwazniejsze nie rzuca sie do nas pozniej jak go pobijemy i mozemy na luzie handlowac i sie uczyc.

[post="55197"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



a czy nie lepiej zabić obóz gońców leśnych (dodam że reszta wcale nie reaguje nawet gdy ich mordujemy) ...wtedy będzie dużooooooo kasy
Morra,
Powracajac do pytania "Jak w G3 mozna zarobic troche kasy?"Trzeba pobic jakiegos mysliwego na uboczu np.kolo Cape Dun,Lukjan i Pavel kolo Silden.Jeden łuk gonca lesnego jest wart ponad 5 tys. to sie opłaca,bo jak odejdziemy spory kawałek od niego to znowu bedzie go mial.30 łukow i jest zbroja paladyna.A co najwazniejsze nie rzuca sie do nas pozniej jak go pobijemy i mozemy na luzie handlowac i sie uczyc.
Donovan,

Użytkownik złodziej dnia Feb 6 2007, 03:02 PM napisał

kostur możesz znależć w świątyni w geldern (leży na stole w ppokoju gdzie są dwaj szamani)

[post="53916"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





kostur maga wody ma koczownik Hurit
złodziej,
kostur możesz znależć w świątyni w geldern (leży na stole w ppokoju gdzie są dwaj szamani)
Pasoro,
Cresus, kostur możesz znaleźć u druida Torna. Jak masz misje z Gembackiem czy z Gunockiem nie pamiętam, że maż zabić druida, to w nim będą chyba dwa kostury.
Gabriel,
Jest w skrzyni nie pamietam której z koleji...
Gość_Guest*,
Mam takie pytanie: Gdzie można kupić miecz ,,inkwizytor" -gram już dość długo i jeszcze go nie spotkałem... Poproszę o szybką odpowiedź z góry dzięki.
Gabriel,
Spis tego co w skrzynkach znajdziesz w odpowiednim temacie Co do kosturów kolejni magowie je sprzedają
Gość_Cresus*,
No zgadzam się ,ale ale skoro mam ten kostur to czemu by nie użyć go do walki , chociażby po to aby utrzymać przeciwnika na dystans, a ja czytałem gdzieś że są kostury które i zadają spore obrażenia w walce i zapewniają stosowną ochrone itp., ale mimo ,że wiem że takie kostury są to CIĄGLE nie wiem gdzie ich szukać????? może w tych 48 skrzyniach???? HELP
Gabriel,
Magowie Wody maja rożne kostury, w klasztorze tez można fajne kupić.
Dany,
Kostury magiczne są właśnie po to, by nie ciepać w czerep. Mają ci zwiększać moc, obrażenia od czarów i dawać inne bonusy magiczne a nie zwiększać obrażenia wręcz.
Cresus,
Prosze niech ktoś mi napisze gdzie mogę znależć jakieś wypasione kostury magiczne ,bo czytałem że są niezłe ale nie mogę żadnego napotkać, gram magiem i jak na rasowego maga przystało musze mieć czym ciepnąć w czerep
Medivh,
Po jakiego grzyba potrzebny ci jest 'marvin'? W tej części nie ma takiego kodu. Nawet jak nie utworzysz tych folderów, a masz czarne kwadraciki, to kody i tak działają.
Xardas 2006,

Użytkownik Medivh dnia Dec 5 2006, 06:16 PM napisał

Później wstawiasz to np. na imageshack.us i dajesz na forum link.

[post="51220"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



wszystko zrobilem jak napisaleś ale tego ostatniego zdania nie rozumie

[Dodano po chwili]

Użytkownik Medivh dnia Dec 4 2006, 01:50 PM napisał

[color=lightgreen] Ścieżka dostępu do tego pliku wygląda u mnie tak:

E:\gothic3\Data\_compiledImage\_Intern

I to wszystko.

[post="51132"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



sorka za kłopot ale nie zaóważyłem tego.Faktycznie jest jedna Date zrobiłem tak jak pirzesz ale dalej gówno widzie ALE wpisuje marvin wciskam " ~ " i wpisuje god i dzala!!!
więc wniosek z tego jest taki ze jak ktos ma czerwona kwadraciki jak wpisuje"marvin" to kody i tak mozna wopisywac bo i tak dzialają
Medivh,
Na klawiaturze masz taki przycisk Print Screen. Klikasz go, później wklejasz to, co zrobiłeś do Painta czy innego programu graficznego i zapisujesz to. Później wstawiasz to np. na imageshack.us i dajesz na forum link.
Xardas 2006,

Użytkownik Medivh dnia Dec 5 2006, 02:03 PM napisał

Jak możesz mieć kilka Date... Może daj screena.

[post="51206"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



dalbym ale nie wiem jak
Medivh,
Jak możesz mieć kilka Date... Może daj screena.
Xardas 2006,

Użytkownik Medivh dnia Dec 4 2006, 01:50 PM napisał

[color=lightgreen]

folder o nazwie 'Data', a w nim stworzyć inny folder o nazwie '_compiledImage'.
E:\gothic3\Data\_compiledImage\_Intern

I to wszystko.

[post="51132"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Fajnie ale ja mam coś takiego:Data 1,2,3 i 4 chcialem wejsc w pierwszą date to nie moge, bo coś tam juz nie pamiętam co ale jakis błąd!!!
Medivh,
Forum to nie gadu-gadu. Każde zdanie zaczynasz wielką literą, używasz interpunkcji i co najważniejsze piszesz P O P O L S K U.

A wracając do sprawy - jeżeli widzisz w konsoli czarne kwadraciki, to musisz w folderze, gdzie wgrałeś Gothica, odszukać kolejny folder o nazwie 'Data', a w nim stworzyć inny folder o nazwie '_compiledImage'. Wejdź do tego folderu i stwórz w nim kolejny folder o nazwie '_Intern'. Ścieżka dostępu do tego pliku wygląda u mnie tak:

E:\gothic3\Data\_compiledImage\_Intern

I to wszystko.
Wczytywanie...