problem z grafika w grze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bezimienny Michał,
Prawda gdyz ten blad jest dopiero w wersji 1.12 [niedopracowany zostal] a jezeli ktos ma 1.07 czy inny to tego bledu niema
diego19,
Ja mam v1.07 i takich błędów nie mam:)
Bezimienny Michał,
Poczytalem sobie i co do sytuacji pewee oraz byc moze do wszystkich. Mozliwe ze grafika jest zwalona przez zle ustawione opcje np jezeli masz v1.12 to w szczegolach na dole jest cos takiego jak postprocessing i jezeli sie ustawi to do prawej to wtedy sa duze problemy z grafika wiec trzeba albo do lewej lub na srodek, chociarz ja proponuje na srodek. A co do kart: wlasciwie moze sa robione gry pod Nvidie lecz ATI jest rownie dobre i szczerze mowiac niewidze roznicy w nowych grach ale czasami w starych np mialem klopot z grafika w Mafii jak mialem Radeona.
diego19,
Ja miałem podobny problem jak miałem angielską wersje , gdy zainstalowałem polską to te paski nigdy już nie wróciły:)
pewee,
Wnerwilem sie na tego gothica i dalem sobie z nim spokoj ale teraz znowu mam na niego chec wiec zrobilem formata,zainstalowalem gre i lipa;/ znowu to samo...

Użytkownik Guest dnia Dec 16 2006, 06:55 PM napisał

co do pewee. jakie shadery masz włączone ?? Możę 3,0 (twoja karta ich nie obsługuje)??

[post="51623"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Mam w opcjach wszystko na low, a shadery pewnie calkowicie wylaczone-.-

Jakby ktos mial jakis dobry pomysl co by to mozna jeszcze zrobic to jestem otwarty na propozycje;/
Gość_Guest*,
co do pewee. jakie shadery masz włączone ?? Możę 3,0 (twoja karta ich nie obsługuje)??
Gość_Guest*,
No to zmieniam na niskie gra nie wygląda wtedy zbyt fajnie ale może pasków nie będzie
Ranger,

Użytkownik Medivh dnia Dec 13 2006, 12:16 PM napisał

Ja tak miałem, gdy zmieniłem sobie ustawienia z maksymalnych na najniższe Dziwne. Pomogło, gdy zmieniłem na średnie ustawienia....

[post="51468"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To dowodzi, że twórcy dbają o jakość tego co zobaczysz na ekranie . Po co ci słabe jak możesz mieć Średnie? xD
Medivh,
Ja tak miałem, gdy zmieniłem sobie ustawienia z maksymalnych na najniższe Dziwne. Pomogło, gdy zmieniłem na średnie ustawienia....
Gabriel,
Miałem podobnie... Na to rady chyba nie ma, a pojawiało sie jak byłem np. na pustyni. Trzeba poczekać albo F5 i F9
Gość_Guest*,
Mam pytanko dotyczące grafiki. Podczas otwierania skrzyni lub podchodzenia do gór pojawiają się białe paski i wkurza mnie to cholernie. Paski znikają jak tylko odejdę ale jak właśnie walczę sobie z orkami a mi tu jakieś paski wylatują mój komp:

AMD Athlon 3000+ (64 bit)
1024 RAM
Dysk po formacie najnowsze sterowniki, i DirectX
Wolnego miejsca mam 76 GB
Na początku takie błędy nie występowały

PLX HELP
Shade,
Jeżeli ci się chce żrób formata wszystkiego od nowa i zainstaluj ponownie sterowniki powinno pomóc ...
baniutek,
Ja bym na twoim miejscu zainstalował G3 no i karte tez na nowo
Ranger,

Użytkownik Ekhtelion dnia Nov 24 2006, 06:22 PM napisał

Mój zgryźliwy komentarz tyczył się jakże życiowej rady - "wywal radeona".

[post="50467"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Dobra może trochę przesadziłem
Ekhtelion,
Lol... a czy ja gdziekolwiek napisałem, że nie trzeba 'czegoś' doinstalowywać? Mój zgryźliwy komentarz tyczył się jakże życiowej rady - "wywal radeona". A swoją drogą to sterowniki to jest taki dosyć ważny 'coś' do doinstalowania.

Cytat

Z tym z kolei ja się nie spotkałem, gry w większości robione są pod nvidia
Zanim się zacznie przepychanka w stylu dzieci z piaskownicy to może przyjmijmy, że liczba gier robionych pod chipy NVidii i Ati (a raczej AMD-Ati teraz ) jest równa? Ba, nawet by to pewnie zgodne z prawdą było. Co z resztą nie zmienia faktu, ze gra ma chodzić na jednym i drugim sprzęcie.l


To, że Gothic to programistyczna fuszerka nie jest żadną tajemnicą i być może inna wersja sterowników rozwiążę problem.
Ranger,

Użytkownik Dany dnia Nov 24 2006, 07:18 AM napisał

Pod Radeonem? Nie wiem skąd ci się to wzięło, nigdy praktycznie nie miałem z nim żadnych problemów, nie spotkałem się z przypadkiem, gdy gra nie chodziła pod ATI. Natomiast pod GeForce są gry, które poprostu nie chodzą.

[post="50421"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Z tym z kolei ja się nie spotkałem, gry w większości robione są pod nvidia

Cytat

"Taaa, ewentualnie można stanąć na rękach podczas pełni księżyca, tez powinno pomóc... Jednym słowem bajki opowiadasz."

Super zabawne... Jest jak powiedziałem

BTW: Ekhtelion sam sobie przeczysz? Najpierw mówisz o nowych sterownikach a potem piszesz, że nie trzeba do instalowywać?
Dany,
Pod Radeonem? Nie wiem skąd ci się to wzięło, nigdy praktycznie nie miałem z nim żadnych problemów, nie spotkałem się z przypadkiem, gdy gra nie chodziła pod ATI. Natomiast pod GeForce są gry, które poprostu nie chodzą.
Ranger,
Ja radzę wywalić radeona i mówię to z dobrego serduszka. Bo prawda jest taka, że pod każdę grę trzeba coś doinstalowywać albo zmieniać.

Taaa, ewentualnie można stanąć na rękach podczas pełni księżyca, tez powinno pomóc... Jednym słowem bajki opowiadasz.
pewee,

Użytkownik Ekhtelion dnia Nov 20 2006, 06:45 PM napisał

DirectX? Nowe sterowniki do grafy?

[post="50344"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



przeciez podczas instalacji g3 mozna zainstalowac od razu najnowszego directax-.= wiec go zainstalowalem
Ekhtelion,
DirectX? Nowe sterowniki do grafy?
Wczytywanie...