Problem z misją Vahtacen Secret - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

szyszka,
Witam, jeśli mógłby ktos cos doradzić ....
musiałam wyjść z jaskini, gdy chciałam ponownie przejść przez labirynt to w miejscu zaraz za Danelem, po przejściu przez jedne drzwi z "drzewkiem" dalej jest mechanizm i trzeba stanąć na przełączniku znajdujacym się na podłodze aby ściana przed nami się osunęła i otworzyła przejscie dalej. Niestety to mi nie działa. Proszę o pomoc. Co robić? błąd gry? czy to dlatego, że mam już wpisy w dzienniku z późniejszych działań w tej jaskini?


[Dodano po chwili]

problem rozwiązany, gdy zalogowałam się ponownie przejście w ścianie już było
Ammon,

Użytkownik (Gość)sosna* dnia sob, 08 gru 2007 - 21:39 napisał

witam
ja juz pod koniec szukam przełączników do podniesienia schodów, biegam, świecę, macam ściany
HELP
gdzie one są

[post="96758"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Z tego co dobrze pamiętam to: wychodzisz innymi schodami, a w jednej z kolumn jest niebieski przełącznik.
Courun Yauntyrr,
Po prostu puszczasz odpowiednie czary w te główne ściany. Gdy trafisz każda lekko się unosi.
Gość_sosna*,
witam
ja juz pod koniec szukam przełączników do podniesienia schodów, biegam, świecę, macam ściany
HELP
gdzie one są
emkakafetheelderscrools,
Wiesz co? próbowałem różne czary i jakoś mi wyszło...
Medivh,
Chyba najciekawsza misja w Gildii Magów. Tutaj musisz użyć odpowiednich czarów na odpowiednich częściach kolumny. Zaczynasz od 'magickiej lorii', a dalej zgodnie ze wskazówkami zegara. I po kolei musisz rzucić czary - ognia, zimna, uszkodzenia many i wzmocnienia many. W zwoje możesz się zaopatrzyć za darmo, biorąc je ze skrzyni obok Denela. Nic ci przy tym nie zrobi.
emkakafetheelderscrools,
no więc tak-wykonuje quest chyba tajemnica czegośtam.., jestem w jaskini koło cheyanidal, latam między tymi swoma ziomami, mam odczytać znaki na ścianach, wszystkie wyczytałem, gość mi je elegancko przetłumaczył ale co mam robić dalej???



PS. jeden napis to "magicka sila"

[Dodano po chwili]

to quest " Vahtacen Secret "
Wczytywanie...