Zadania poboczne DSII - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gresh,
Na podłogach są podane kolejności, czyli - śmierć, ślepota, wzrok i życie.

A TAK POZA TYM, TO Są JESZCZE POBOCZNE, WIęC MóW W AKTACH I ROZDZIAłACH, CAPISHI ???

ps. Boze...kupcie se wreszcie czarną edycję...
InsideOfMe,
Prosze Pomocy mam te zadanie 17 .... ide ide sobie i po dojsciu do tej gwiazdki (konca katakumb) mam 4 "statuetki" sa na nich 4 symbole prosze pomozcie pamietam ze kiedys zrobilem te zadanie ale to bylo 2 lata temu 0o ...
Gresh,
1. Kopalnia Glorydeep będzie dopiero w cz. 3

2. Chyba ci chodzi o elizę. Przeszukuj wszystkie jaskinie w jednej z pierwszych lokacji, a znajdziesz

3. A tu nie wiem o co ci chodzi. Celeb'hel powinien być w lesie na polance. Jemu daj kamień

I NIE KASUJCIE TEGO !!!
Nemeru,
Ja już Valdisa pogromiłem i ten ostatni element z questu Finali znalazłem na Północnej pustyni Kaderak. Jedyne czego nie mam to zadania z Rahvanem... tylko puste okienko Teraz próbuje sił w dodatku gdzie też jest kilka misji pobocznych ciężkich do rozwiazania: Kopalnia krasnoludów , babka na jagodach i Celeb'hel starszy.
Gresh,
Darthul jest dopiero w 3 akcie. Jak nie ukończyłeś tego 2 aktu to nie masz co tam szukać. O ile pamiętam tam chyba była wylęgarnia Durvli. Jak grałem w postawkę, to nie zdobyłem jedynie wszystkich zaśpiewów.
Nemeru,
Hmm niestety nie pokazała mi się ta misja gdy mu dałem maski. Może to dlatego iż przerwało mi z nim dialog gdy zaatakowały mnie stwory. Wam tez przerywa dialogi np miedzy postaciami z drużyny? To trochę wkurzające jak nagle odzywa się np Taar, coś tam mówi, nie zdąży powiedzieć do końca ani nie da się kliknąć własnej kwestii bo potwory atakują. A może da się te dialogi jakoś cofnąć/przejrzeć znowu?

Mam wszystkie misje poboczne zrobione prócz tej z Rahvanem i Finalą. Gdzie jest ten ostatni posterunek Mordenów co ma się do niego jakąś wajchę zdobytą w Darthul?
Gresh,
Emmm...sorry...mi się pomyliło. Daj maski Rahvanowi, a da ci przejść i da misję poboczną.
Nemeru,
Głowy towarzyszy? Tych co ich maski zbierałem? Te głowy będą w tym samym miejscu?
Gresh,
Chyba najpierw zdobądź głowy jego towarzyszy, a potem da zadanie z Letiso : "Klątwa Rahvana"

Oczywiście mogę się mylić, bo dawno grałem.
Nemeru,
Dzięki bardzo.

Jeszcze jedno, jak aktywować zadanie z Rahvanem? Jeśli chodzi o tą zjawę przy Nekropolii Azunitów to ona nie ma żadnego pytajnika/wykrzyknika.
Gresh,
Jest na południowym zachodzie Aman-lu na jakiejś plaży.
Nemeru,
Witam,
Akt 2: Deru szuka skarbów...

Nie mogę znaleźć tego Albaina? Gdzie on się w tym Aman'lu znajduje? przebiegłem miasto z dziesięć razy i nic. Oczywiście mam Deru w drużynie.
Gość_Gresh*,
Spróbuj gdzieś kupić

I kupujcie czarną edycję bo tam jest obszerna instrukcja.

Można dać jakieś porady na chirurgów chowańców ???
Mr.Bronson,

Cytat

4. Pazur Zmii


Mam problem z tym zadaniem :] Mianowicie heh.... zadania poboczne postanowiłem zostawić na sam koniec, mam do odnalezienia wyszczerbiony grot i gryfie pióro i za cholerę nie mogę znaleźć lokalizacji tych przedmiotów :] Może ktos byłby w stanie podzielić sie wiedza na ten temat ??
Gość_Gość z Aranny*,
Witajcie!
Jestem zapaleńcem DSa, ale dopiero niedawno sobie kupiłem na własność (dokładniej wersję deluxe). I mam take 2 problemy: po pierwsze Broken Wrold mi się strasznie przycina (nawet przy obcięctych detalach utp. chociaż mój komputerek jest nowiutki i spełnia wymagania). Jedak jest coś gorszego. Nie wiedziałem, że przez BW można grać w wersję podstawową i w nią grałem normalnie (tzn. bez wchodzenia prze menu BW). Gdy potem przekonwertowałem postaci do BW, to okazało się, że nie mogę wziąć nikogo z gospody i wywalić kogoś, bo po ponownym uruchomieniu gry wracał. To samo w klascyczym DS, ale uruchomionym z poziomu BW. Proszę, niech ktoś mi pomoże! W gospodzie miałem muła z wszystkimi zestawami i unikatami, które znalałem!
Gość_Pastor*,
Witam wszystkich .
Mam problem z sekretnym q ,chodzi mi dokladnie o tego zlodzieja ktory pokazuje sie w losowo wybranych lokacjach.
Zabilem dziada dostalem kamien teloeportacyjny posiadam rowniez wiaderko do tego dziwnego seta zalozylem no i przelazlem.
Ale z kad wziac reszte itemow do tego kompletu ,czy sa gdzies ukryte czy poprostu da sie wydropic z potworow?




POZDRO.
Pyjak,
W DS II, 2 zadania mnie dobijają Rozpacz Lelani i Duchy Arany Ciąglną się przez całą grę
Tokar,

Cytat

witam // mam pewnien problem odnoscie jednej misji pobocznej - feldwyr zbrojmistrz // jedna z tych czesci (kowadlo) ktore musze zebrac mam, ale drugiej nie idzie zwziasc, po drugiej stronie korytarza, gdzie jest drugi itemek wszystkie potwory maja lvl 22-24 i srednio pare ich atakow to dla mnie calkowita smierc // nie wiem czy tak ma byc i np zadanie trzeba dokonczyc troche pozniej czy jak, ale wyglada mi to troche podejrzanie poniewaz lvl ktory jest wpisany jako minimalny to tylko 11, przy czym ja mam 13 ;/


Zrób zadanie trochę później W tym momencie przewyższa ono Twoje możliwości.
Gość_gwyn*,
witam // mam pewnien problem odnoscie jednej misji pobocznej - feldwyr zbrojmistrz // jedna z tych czesci (kowadlo) ktore musze zebrac mam, ale drugiej nie idzie zwziasc, po drugiej stronie korytarza, gdzie jest drugi itemek wszystkie potwory maja lvl 22-24 i srednio pare ich atakow to dla mnie calkowita smierc // nie wiem czy tak ma byc i np zadanie trzeba dokonczyc troche pozniej czy jak, ale wyglada mi to troche podejrzanie poniewaz lvl ktory jest wpisany jako minimalny to tylko 11, przy czym ja mam 13 ;/
Wczytywanie...