Gdzie można znaleźć taką zbroję? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Mr. Pixel*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tomizzo7 dnia czwartek, 5 października 2006, 19:19 napisał

Czy ten sędzia jest w jakimś miejscu w Gothicu 1????????????

tego pancerza straży królewskiej nie można normalnie zdobyć, a jest to zbroja strażnika z starego obozu tylko z innymi kolorkami, a co do tej szaty sędziego to ten sam sędzia z intra gothic 1 jest w gothic 2 (zobacz sobię zresztą)
FurryThales,

Użytkownik Capek=] dnia pią, 13 paź 2006 - 20:48 napisał

W G1 nie ma takiej szaty, A to jest screen z G2.


Jest, nawet bez tego moda Co prawda można ją znaleźć zdobyć tylko za pomocą kodów, ale jest!

http://img151.imageshack.us/my.php?image=121pv1.jpg

[Dodano po chwili]

Użytkownik Capek=] dnia pią, 13 paź 2006 - 20:48 napisał

W G1 nie ma takiej szaty, A to jest screen z G2.





[Dodano po chwili]

Użytkownik Capek=] dnia pią, 13 paź 2006 - 20:48 napisał

W G1 nie ma takiej szaty, A to jest screen z G2.


Jest, nawet bez tego moda Co prawda można ją znaleźć zdobyć tylko za pomocą kodów, ale jest!

[Dodano po chwili]

Użytkownik Capek=] dnia pią, 13 paź 2006 - 20:48 napisał

W G1 nie ma takiej szaty, A to jest screen z G2.


Jest, nawet bez tego moda Co prawda można ją znaleźć zdobyć tylko za pomocą kodów, ale jest!
Theoden,
Na stronie skąd tego screena ściągnąłeś Tomizzo, są pokazane wszystkie zbroje z GI łącznie z tymi z początkowego filmiku .
Omernon,

Użytkownik anonim dnia czw, 21 cze 2007 - 15:14 napisał

coto jest Diccuricu

[post="70464"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Diccuric to Mod do Gothica 1.
Gość_Guest*,

Użytkownik Strażnik dnia nie, 01 paź 2006 - 11:56 napisał

A oto niezawodny sposób na zdobycie tej zbroi! Jeśli grasz na kodach, wpisujesz:

insert grd_armor_i


I pancerzyk pojawia się przed tobą. Innego sposobu na jej zdobycie nie ma.

[post="48780"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


a podaj skrut
Gość_anonim*,

Użytkownik Capek=] dnia pią, 13 paź 2006 - 20:48 napisał

W G1 nie ma takiej szaty, A to jest screen z G2.

Wracając do pytania z 1 postu, to takiej zbroi bez kodów lub innych "ułatwiaczy" nie znajdziesz. Taką zbroję można zdobyć w Diccuricu (Nie pytajcie gdzie bo grałem w to dawno temu i to po Niemiecku).

[post="49046"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


coto jest Diccuricu
diego19,
Archol ma racje ja ją tam kupiłem (przeciętna zbroja)
Archol,
Można tą zbroję kupić od jednego z handlarzy w mieście, tego w szacie maga ognia, nie pamiętam imienia. Najpierw jednak musimy wykonać zadanie "handlarze". Mówię oczywiście o Diccuricu.
Capek=],

Użytkownik Wojownik ADANOSA dnia Oct 3 2006, 05:20 PM napisał

Prawdopodobnie jest to szata sędziego (jest w filmiku na początku) Ale chyba z 2-ójki bo raczej w pierwszej części jej nie ma=]

[post="48836"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


W G1 nie ma takiej szaty, A to jest screen z G2.

Wracając do pytania z 1 postu, to takiej zbroi bez kodów lub innych "ułatwiaczy" nie znajdziesz. Taką zbroję można zdobyć w Diccuricu (Nie pytajcie gdzie bo grałem w to dawno temu i to po Niemiecku).
switek,
Sędzia i straż królewska jest tylko w filmiku. W Górniczej Doliny nie ma NPC'a z taką zbroją/takim ubraniem.
Można je zdobyć z kodu, ale nie podam go, bo nie znam Wiem, że zbroja straży królewskiej jest w Dicuricku.
Tomizzo7,
Czy ten sędzia jest w jakimś miejscu w Gothicu 1????????????
Wojownik ADANOSA,
Prawdopodobnie jest to szata sędziego (jest w filmiku na początku) Ale chyba z 2-ójki bo raczej w pierwszej części jej nie ma=]
Tomizzo7,
A przy okazji nigdy nie widziałem faceta w takiej szacie:
  • 23.jpg
  • pierscien.jpg
Konto usunięte,
Proponuje wpisać:
insert armor


Pojawi się wtedy przed tobą cały worek wszystkich pancerzy z gry. Chociaż nie działa to we wszystkich wersjach.
Strażnik,
A oto niezawodny sposób na zdobycie tej zbroi! Jeśli grasz na kodach, wpisujesz:

insert grd_armor_i


I pancerzyk pojawia się przed tobą. Innego sposobu na jej zdobycie nie ma.
Wojownik ADANOSA,
Moim zdaniem nie znajdziesz, takich zbroi nie ma w Gothicu, jest tylko w filmiku rozpoczynającym grę jak strażnicy cię wrzucają. Potem na 99,99% jej nie spotkasz a ten screen to pewnie osoby która robiła sobie ubranka w edytorze=]
Gość_Guest*,

Użytkownik Dany dnia Sep 28 2006, 06:28 PM napisał

A grałeś choć trochę w tę grę? Przecież wiadomo, że podobne barwy nosi się w Starym Obozie. Więc to pewnie ci Strażnicy je noszą. Wystarczy trochę pograć w Starym Obozie i się nim zostaje (najpierw Cień). Radziłbym najpierw pograć, potem pytać.

[post="48682"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Grałem i to długo i nie znalazłem
Dany,
A grałeś choć trochę w tę grę? Przecież wiadomo, że podobne barwy nosi się w Starym Obozie. Więc to pewnie ci Strażnicy je noszą. Wystarczy trochę pograć w Starym Obozie i się nim zostaje (najpierw Cień). Radziłbym najpierw pograć, potem pytać.
Tomizzo7,
Ale gdzie mogę znaleźć tych strażników???????
Ekhtelion,
Przecież napiasł w nazwie tematu, że to jest pancerz straży królewskiej...
Wczytywanie...