Ruiny Rasy Stwórców - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Janhornes*,
Dzięki, nie wiedziałem jak to zrobić, bo nie mogłem podzielić kamieni...
Lionel,
Do środkowej fontanny włóż zielone kamyki, a do pobocznych w jednej niebieskie a w drugiej żółte.
Gość_Janhornes*,
Jak przejść rytuał światło???? plis...
Kaskader,
no raczej tak... więcej chyba się nie da
Gość_Forgotten*,
Odejmowały chyba coś w granicach 15 pkt. życia.
swirek14_pl,

Użytkownik Guest dnia sob, 03 lis 2007 - 18:47 napisał

Ja przechodziłem normalnie,pioruny zabierały mi tylko troche życia

[post="90575"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To one wogóle coś życia odejmowały??A sposób jest prosty, staniesz w drzwiach i samo Cie wypchnie za drzwi;]tylko z towarzyszem mogą być problemy...
Gość_Forgotten*,
Ja tam przez drzwi przechodiłem jak błyskawica. Nigdy nie zdażyło mi się by mnie zatrzymały.
Gość_Guest*,
Ja przechodziłem normalnie,pioruny zabierały mi tylko troche życia
Atis,
Tylko się nie popłacz ze szczęścia XD.
Hawkwood,

Użytkownik Taramelion dnia nie, 19 sie 2007 - 16:13 napisał

W życiu Hawkwood tak nie będzie. Tak napisali grę i tak jest. Piec tu nie ma nic do gadania.

[post="79813"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Jestem naprawdę wzruszony. Po trzech latach ktoś skomentował mojego posta... Chyba się popłaczę... (niech mnie ktoś przytuli...).
Atis,
Tak Tar, PC nic nie ma do rzeczy. To ciekawe dlaczego nie mogłam grac w NWN2 na mojej karcie 64MB, no bo skoro PC nic do rzeczy nie miał, to może Firewall nie pozwalał grac... lepsze, nie mam Firewalla!
Taramelion,

Użytkownik Hawkwood dnia pon, 20 gru 2004 - 20:44 napisał

Szczerze mówiąc nie sądzę, żeby charakter miał tu jakieś znaczenie, prędzej ustawienia graficzne, albo wydajność pc-ta..., zresztą sam nie wiem...

[post="8108"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



W życiu Hawkwood tak nie będzie. Tak napisali grę i tak jest. Piec tu nie ma nic do gadania.
Atis,
Głowa mnie boli.
Jeśli dobrze pamiętam, a pamięc może mnie zawodzic, to jest tak: albo w całych ruinach, albo gdzieś w pobliskich skrzyniach, znajdują się klejnoty w różnych kolorach. W sadzawkach wybierasz dwa kolory. Tu kłania się lekcja plastyki, barwy podstawowe i pochodne. Barwy podstawowe wybierasz przy sadzawkach a jaki wyjdzie ci wynik (w twoim przypadku to fioletowy), takiego koloru kamień wsadzasz do tej środkowej. To była zagadka barw o ile dobrze pamiętam...
Diablik,

Użytkownik Nasher-Maugrim dnia pon, 03 sty 2005 - 17:19 napisał

Nasher-wystarczy a że staniecie w piorunach a potem albo same was przeżucą albo przejdzieci sami tsak wam mówi władca Neverwinter
Maugrim-Tym razem ise z tobą zgodze wyjątkowo

[post="8891"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Siemanko mam problem z sadzawkami w ruinach stwórców,wcisnołem w lewej sadzawce czerwony klejnot a w prawej niebieski no i nie wiem co dalej help! pozdro
Nasher-Maugrim,
Nasher-wystarczy a że staniecie w piorunach a potem albo same was przeżucą albo przejdzieci sami tsak wam mówi władca Neverwinter

Maugrim-Tym razem ise z tobą zgodze wyjątkowo
Medivh,
A mnie nie chciały te pioruny przepuścić. Zastanawiałem się nad tym długo. Aż w końcu zrobiłem sposób z wejściem na próg :wink:
Hawkwood,
Szczerze mówiąc nie sądzę, żeby charakter miał tu jakieś znaczenie, prędzej ustawienia graficzne, albo wydajność pc-ta..., zresztą sam nie wiem...
Rincewind,
Mam neutralny dobry (najkrótszy post ).
Jakób,
Rincewind, a masz może Praworządny Dobry??
Rincewind,
Mnie szczerze mówiąc też przepuszczały, nawet jak biegłem, więc zdziwiłem się z deka, jak zobaczyłem ten problem :? .

Cytat

Może byłem akurat na tyle godny, aby mnie przepuściły?


Wiesz co Hawkwood, może coś w tym jest .
Wczytywanie...