[Media] Twitter poszukuje redaktora naczelnego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Matthias Circello,
Wszystkie społecznościowe strony inne niż "Fejs" mnie odrzucają totalnie, tym bardziej szkoda, że teraz "nie można" się na nich nie znać, jeśli chcesz być traktowany poważnie w "branży".

Generalnie wku***ia mnie i śmieszy cały ten światek, ale fajnie od czasu do czasu ugryźć trochę tego tortu.

[Dodano po 40 sekundach]

Trochę się mi rozmyła wypowiedź. xD Generalnie - nie widzę osobiście w Twitterze nic przyciągającego, ale dla wielu ludzi jest ważniejszy i lepszy niż Face.
Ati,
A nie sądzicie, że takie stanowisko, jest właśnie robione po to, aby ktoś stworzył strukturę zapanowania nad tym śmietniskiem? Może coś jeszcze z tego być?
Lionel,
Zdecydowanie od kilku lat Twitter to poważne śmietnisko mało znaczących treści... to całe hastagowanie bzdurnymi informacjami strasznie mnie irytuje.
Hassan',
Ej, nie, bo ja!

Szambo czy nie, ta pensja!
Wiktul,
Ja! Ja! Już lecę!


A co to Twitter...?
Ati,
Słyszeliście o tym? Stanowisko dokładnie jest określane jako "head of news and journalism", a sama funkcja ma być ważniejsza niż szef CNN. Oczywiście wszystko jest odpowiednio nadmuchiwane, ale ile w tym właściwie prawdy (pod artykułem było ciekawe podsumowanie tego: "śmietnik szuka dozorcy")? Też sądzicie, że Twitter to nic innego jak śmietnisko i rozsiewnia plotek? A może istotny element naszych codziennych mediów?

I artykuł dla zainteresowanych
Wczytywanie...