Uzbrojenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Vardamir,
Jeeeju, ja za pierwszym razem to polowe grania spedziłem ze srebrnym mieczem błyskawic, i nim sobie radziłem nie ważne jest uzbrojenie, tylko umiejetność gry, ja ostatnio latam sobie w zwykłym ubranku ze sztyletem
Turin Mroczny,
Fajny stuff mówicie:

Chryzamer(claymore na południe od Sandrich Mora, znajduje sie w jaskini)
Opoka Eliodona(w jaskini Ibar-Dad, wisi na suficie)
Czerpak i Brzytwa(ale to główny wątek)
Smoczy Kirys( na południe od Ebonheart w zatopionych dwemerowych ruinach(uwaga trzeba mieć zwoje z otwarcie 100pkt)
kirys Bogów( jaskinia niedaleko Ebonheart)
Ostrze Monarcha( twierdza Rethan na Sheogorat)

I jeszcze duzo, dużo więcej mógłbym wymienac
xyszdas,
Odnośnie posta mojego przedmówcy - zgadzam się, przywoływanie to całkiem niezły "biznes". Kiedy osiągnie się już znaczący poziom w sztuce zaklinania, można utworzyć np. Wspaniały pierścień, z zaklęciami Daedryczny Kirys, Buty i Hełm, oraz stałym efektem dzięki czemu można mieć cały ekwipunek, który zupełnie nic nie waży dosłownie w jednym palcu
enKage_,
Fajny stuff? Po prostu przywołujemy ;] Całkiem pokaźny Damage, do tego rośnie uumiejętność przywołanie

I zwiększa umiejętnośc na czas trwania czaru

I nie obciąża postaci
SaintMaster,
Ja osobiście na początku polecam obrabować Skarbiec Rodu Telvanni w Vivek...
Magik,

Użytkownik Deunan dnia śro, 02 sie 2006 - 09:19 napisał

Aaaargh, wy to wszystko byście chcieli od razu. Ja mam tylko taką sugestię - zwiedzać, zwiedzać i zwiedzać. Grobowce, jaskinie przemytników, forty, pobawić się w złodzieja, wkurzyć jakiegoś strażnika w Vivek, nabroić w skarbcu jakiegoś rodu, zatłuc kolesia na plantacji i wziąć sobie daikatanę... Nie chce mi się wymieniać...

[post="46660"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wkurzanie strażników w Vivek jest absolutnie niekorzystne. Zabierając im zbroje, przestają mnie kochać Rzucają sie na mnie i nie są już potulni jak baranki (w złotych maskach).
Verthogh,

Użytkownik Messenger of death dnia Tue, 08 May 2007 - 22:54 napisał

Ja polecam Topór Wiecznego Ćpuna:
Leży w....
.........w umiejętności zaklęcia deadrycznego cięzkiego topora ładunkiem ok 90 punktów od ognia:D
Po dobrym zamachu każdy klęka...

[post="63673"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Eeee... Co?...
Messenger of death,
Ja polecam Topór Wiecznego Ćpuna:
Leży w....
.........w umiejętności zaklęcia deadrycznego cięzkiego topora ładunkiem ok 90 punktów od ognia:D
Po dobrym zamachu każdy klęka...
Briam,
Powiedzmy sobie szczerze. Nie ważne jest jaki masz pancerz czy zbroję tylko ich magiczne właściwości. Najwspanialszym z przedmiotów jest pawęż daedryczna. Dzieki jej ładunkowi miałem kameleona 70%. Z odpowiednim pasem i pierścieniem samoróbkom nikt nie stanie ci na drodze
Jeździec Apokalipsy,
Kirys Bogów jak dla mnie to jedne wielkie gówno.Osobiście bym nie radził go zabierać z tej jaskini.Sam bym zaklną lepszy pancerz.Więc co do pancerza to radził bym samemu zaklnąc albo przyłączć się do świątyni i tam dostać Ebonową Zbroje albo poszukać Smoczego Kirysu.Dobrą zbroją jest Skóra Hiricina w szafie u Fyra.
Eris Delair,
Pancerz najlepiej zdobyć w Ebonheart(mam na myśli wspaniały Kirys bogów) wystarczy tylko otworzyć zaklęciem zamek. Co do reszty uzbrojenia to tak jak pisali wyżej warto jest rabować, plądrować i zabijać. Mało chwalebne ale bardzo opłacalne. O ile się nie mylę, gdzieś na północnych wyspach jest jaskinia, gdzie przesiaduje spora grupka rabusiów, wyposażona w same ebonowe pancerze. Warto zatem tam powędrować
Briam,

Użytkownik Verthogh dnia Apr 29 2007, 12:16 PM napisał

Też dawno nie grałem, ale...

Upiorna Brama?...

[post="60010"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Właśnie, dzięki xD
Verthogh,
Też dawno nie grałem, ale...

Upiorna Brama?...
Briam,
Dla tych co lubią lekkie pancerze najlepiej pójść do bramy do centrum Morrowinda, oświećcie mnie nazwą bo dawno nie grałem. W każdym razie można tam ukraść cały set szklany oraz jeden z najlepszych łuków grze, nie licząc tych z modów.
Jeździec Apokalipsy,
Pookradaj skarbce wielkich rodów.
Briam,
Szukać po jaskiniach, kraść, zabijać, wykonywać questy, grzebać po skrzyniach, rozmawiać z większością npc a podstawą w morrowindzie jest NIE KUPOWAĆ ... no, tylko w ostateczności.
Ellevyn van Burning Flame,
Jak masz duży level to idź na złote święte albo daedry.Mają wypas rzeczy
Jeździec Apokalipsy,
Przyłączyć się do Kultu Tamriel i Świątyni bo tam są najlepsze żeczy.
Kaliousehio,
Popieram Shadowdale i Vergotha. Na Plantacji Dren oprócz tego, co pisał Vertgoth, zdobyłem daedryczną dai-katanę(ma ją jaden goście w chatce na drabince: ))
Wczytywanie...