Chowaniec - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

LIRAEL,
bony a po co Ci 500 HP MAGIEM???????pomęcz się troche...równie dobrze by można było na kodach grać...
Soldier,
Grałem w Baldur'sa jak tylko wyszła ta gra, ale na tego buga nie trafiłem, nie miałem okazji.
Nie wątpię, mają 500 punktów życia to można wymiatać.
Gość_Forgotten*,
Khem... a ja znalazłem kiedyś fajny sposób użycia chowańca (choć trochę czasochłonny) .

Zaczynałem grę, przywoływałem chowańca (dostawałem HP), eksportowałem postać, zaczynałem nową grę wyeksportowaną postacią, przywoływałem chowańca, eksportowałem postać, itd.

Można się nieźle HP dorobić.


Cóż, taki bug.


PS. Grałem tak tylko raz i muszę powiedzieć że Mag z 486 HP jest bogiem.
Zeal,
chowaniec w bg ma zadanie tylko urozmaicać plecak oraz dodać hp do naszego maga nic więcej to nie jest nwn gdzie chowaniec robi za fightera
LIRAEL,
w baldurze nie awansuje w NWN awansi więc możesz go od razu przywołać i schować do plecaka bo ma tyyyylle życia że od jednego ciosu kaputen...
Soldier,
Z tego co pamiętam chowaniec z nami nie awansuję, ma tyle samo punktów życia
Endrinor,
Jak my awansujemy to chowaniec też dostaje nowe PZ jeżeli go już mamy? Czy już nie? Bo nie wiem czy odrazu przywoływać
LIRAEL,
są chyba 2 zwoje z tym czarem a złodziej z używaniem każdego przedmiotu może również rzucać czary ze zwojów jak i uyżwać krasomira np... stąd chowniec u mnie:)
Redhorn Steelaxe,
Bodaj natknąłem się na taki czar (zwój) ale sam nigdy czarującą klasą nie grałem a drużyna mieć chowańca nie morze Chyba że inny sposób zna ktoś.
korowiow,
A skąd wziąłeś chowańca grając w/z?
LIRAEL,
całe szczęście że stopuje...ja miałem na 40 lvl w/z ok 160...ale duży bonus dostałem do chowańca..
Yale'mallis,

Użytkownik Wilk dnia pią, 14 lip 2006 - 22:25 napisał

Przywołałem sobie chowańca. Jestem magiem praworządnym złym i jest to mefit. Ma on tylko zmianę kształtów i nic więcej. Dodatkowo jego rada jak na razie jesdyna to żebym pocałował się w zad .To jakiś żart czy mój chochlik z czasem nabierze szacunku??

[post="46178"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Gram teraz Monkiem o takim samym charakterze i nie jest to mefit, tylko chochlik, bardzo przydatny, szczególnie na początku gry i wg mnie jest to najfajnieszy chowaniec, rozmawia się z nim jak z Cespenarem.
LIRAEL,
chowańce w bg są praktycznie przydatne tylko do podwyższenia PŻ..niestety...ale grając wojownikiem/złodziejem udało mi się przywołać chowanca po tym jak uzyskałem atut używanie magicznych przedmiotów czy jakoś tak...zawsze pare punktów zycia wiecej...
Yale'mallis,
Tylko z trzecim składnikiem może być problem.
Ornikiel,
Tak sobie myślę i myślę, ale może nie każdy to wie, ale jest pewna sztuczka.Jeśli moderatorzy uznają ten temat za nie pasujący bądź cokolwiek i się nie spodoba to proszę go usunąć nie dając mi upomnień.

Któż z was nie marzył o własnym chowańcu? Łowca, Kapłan, Wojownik, Paladyn. Każdemu się łezka kręciła w oku na myśl o własnym milusińskim, którego można by pogłaskać, przytulić czy może zwyczajnie kopnąć w zadek gdy mamy zły dzień. Spoglądaliśmy z zazdrością na maga, który dbał o swe zwierzątko karmiąc je, wychodząc na spacery i sprzątając kupe.
Oto nadeszły dni zmiany tej jakże nie sprawiedliwej sytuacji. Biegnijcie do Rejka by przygotował wspaniałą obrożę i smycz. Na targ przygód po jakąś fikuśną zabawkę dla milusińskiego. Oto przedstawiam wam sposób na chowańca dla każdej profesji.


Przepis


Składniki

1.Przygotować dowolną miksturę.
2.Zwój przywołania chowańca.
3. Jednorazowy worek i plastikowa łopatka na kupy.

Wykonanie

Miksturę umieszczamy w ekwipunku w dowolnym slocie. Ważne by nie był to szybki slot. Czyli ten podręczny.
Pauzujemy grę i wchodzimy do ekwipunku. Prawym klikamy na buteleczce, a potem wypijamy miksturę. Następnie nie wychodząc z ekwipunku zabieramy butelkę na inny slot, a w jego miejsce wkładamy zwój przywołania chowańca. Wychodzimy z ekwipunku i odpauzowujemy grę. I o to ku naszemu zdumieniu czary mary Nasz bohater nie będący magiem ma chowańca.
Podawać na ostro lub na słodko.

Tak można z każdym czarem zrobić, ale woj rzucający zatrzymanie czasu to przegięcie. A myślę, że małe stworzonko umilające nam chwile podczas błąkania się po labiryntach, lochach, piekielnych czeluściach to fajna sprawa. Pomijając nawet, że dostaniemy kilka ptk życia.

Kolejne przepisy mam nadzieję że wkrótce, jeśli coś mi przyjdzie do głowy.

Zapewne wiele osób wie, że można tak zrobić, ale znajdą się też i tacy co nie wiedzieli. Wiec to dla nich.
Yale'mallis,
Czy jest jakiś mod pozwalający mieć innego chowańca, niż zezwala nam na to charakter?? np. Mając Chaotyczny Dobry, chciałbym mieć fretkę.
Smoon Lodowe Serce,
A Boo, chomik Minsca?? Czemu on mu w niczym nie pomaga, a zajmuje cenne miejsce w ekwipunku.
Quessir Elvenhair,
Myślę jednak, że chowańce powinny być bardziej rozwinięte. Czy znacie jakieś mody na więcej chowańców?
Smoon Lodowe Serce,
Zwierzątka domowe są najlepsze. Nadają się do wszystkiego. To kolejna zaleta tej gry. Ludzie i ich zwierzęta nie są dyskryminowani. Zwierzęta wręcz przeciwnie.
Quessir Elvenhair,
Miałem raz fretkę, raz kota Te zwierzaczki są rzeczywiście najfajniejsze, sympatyczne i zdolne
Wczytywanie...