Świątynia Śniącego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

kisia_fariatka,
hej, rozdział mam V. Byłam we wieży, obeszłam parę razy, wróciłam do Xardasa i dalej nic. Spróbuję wyrzucić i podnieść tą zbroję. DZIĘKUJĘ za wszystkie podpowiedzi :-)
SaintMaster,
Skoro masz miecz Uriziel jeszcze nienaładowany i tą zbroję to dziwne... a który masz rozdział? V czy VI?
Courun Yauntyrr,

Użytkownik kisia_fariatka dnia pią, 08 cze 2007 - 23:44 napisał

hej! tylko takie dwie opcje, kolejny poziom i kupić jakieś rzeczy!
nie wiem już co robić ...nie naładowałam jeszcze Uriziela bo nie mam formuły, która jak pisze w solucji powinnam dostać od Xardasa.

[post="68755"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Solucja z GE brzmi tak:
"Gdy ten będzie studiował sposób odtworzenia mocy Uzriela, udaj się do zatopionej wieży maga po nową zbroję - następnie wróć do Xardasa, który da ci zwój niezbędny do rzucenia zaklęcia na miecz. Udaj się zatem do nowego obozu. Znajdź Miltena i porozmawiaj z nim. Pomoże ci rzucić czar na miecz."

Wiele minęło odkąd grałem w Gothica, ale może po prostu trzeba poczekać? Polecam przespać się przez jakiś dzień lub dwa i wtedy dopiero wrócić do Xardasa. Ewentualnie wywal tę zbroję i ponownie ją podnieś - czasem działa.
kisia_fariatka,
hej! tylko takie dwie opcje, kolejny poziom i kupić jakieś rzeczy!
nie wiem już co robić ...nie naładowałam jeszcze Uriziela bo nie mam formuły, która jak pisze w solucji powinnam dostać od Xardasa.
SaintMaster,
A jak rozmawiasz z Xardasem to jakie masz opcje rozmowy z nim?? Naładowałaś już Uriziela??
kisia_fariatka,
witam, nie chce otwierać nowego tematu jak jest już zbliżony treścią. Chodzi mi o to, że nie wiem jak sie dostać do "jaskini powyżej".("Teraz idź do pomieszczenia, w którym po prawej stronie są zakratowane drzwi, a po lewej filary - po nich dostaniesz się do windy. Zjedź. W pokoju z wodą wciśnij przyciski. Otworzą się zakratowane przejścia w jaskini powyżej. Zabij demony i udaj się długim korytarzem naprzód".). Jakim korytarzem? na dole oprócz przełączników i paru potworków nic nie ma, a do "jaskini powyżej nie umie sie dostać. jest jeszcze jakiś korytarz? dzięki i pozdrawiam

[Dodano po chwili]

to znowu ja, ta gra mnie chyba nie lubi. znalazłam juz wejście tam, pogadałam z tym szamanem, uciekłam, poszłam do Xardasa, pogadałam z nim i kazał mi iść po zbroje do zatopionej wierzy. jest tylko mały problem... juz tam byłam!! mam tą zbroję od dawna i nic nowego tam nie ma.... i znów jestem w kropce:(
Archol,
Na tym forum został umieszczony opis przejścia rozdziału piątego, poszukaj.
Gość_problem ze swiatynia*,
NAPISZE MI KTOS NA GG 4582213 jak przejsc ta swiatynie sniacego? bo sobie nie moge poradzic juz na poczatku....
Oskar1994,
Oto kod na strzałę:
INSERT_ITRW_ARROW
Raphagorn,
To żaden problem z tym chrząszczem, jak się w niego zamienisz to nie musisz przechodzić pod tymi drzwiami (kratą itp. itd.), tylko możesz do nich podejść i wcisnąć Enter, wtedy odmienisz się w człowieka i pojawisz się już po drugiej stronie (to działa chyba nie tylko z chrząszczem ale też z innymi przemianami, chociaż nie jestem pewien). Kod na łuk (krótki, żebyś nie miał problemu z za małą zręcznością ) to insert ITRW_BOW_SMALL_01 a na strzałę kodu nie znalazłem niestety ale może jakąś masz, a kod na zwój przemiany w chrząszcza to insert itarscrolltrfmeatbug. Tabelę kodów włączasz tak, że wchodzisz w ekran atrybutów i umiejętności (S lub B), wpisujesz MARVIN, wyłączasz ekran, wciskasz F2, wpisujesz kod i wciskasz Enter.
Wojownik ADANOSA,
A jak jesteś magiem to może masz przemianę w chrząszcza?! ja pierwsze słyszę o tym strzelaniu do przełączników zawsze zmieniałem sie w tego małego robaczka i próbowałem przejść na drugą stronę ( robiłem to z 50 razy ) ale się wreszcie udało i jakoś tam wszedłem ale już wyjście jest łatwiejsze.
Strażnik,
Niestety nie da sie inaczej. Musi być łuk albo kusza. Czarami nie próbowałem. Rozejrzyj się po świątyni, pewno twórcy zostawili gdzieś tam jakiś prosty łuczek i strzałę dla zapominalskich.

Ja grając swoim magiem miałem przy sobie podstawową kuszę i dość dobry miecz jednoręczny (mistrzostwo w walce nim), to wszystko z cienia mi zostało.
Gość_Rork*,

Użytkownik halogen17 dnia Jul 7 2006, 02:12 PM napisał

strzelic z luku lub kuszy w taki przycisk na scianie pod sufitem

A zna ktoś metodę na to, żeby zrobić to bez łuku (kuszy) bo moja postać jako mag nie korzysta z tych dobrodziejstw techniki. Wyjść ze świątyni po łuk nie mogę bo dostałem się tam przez teleportację i wyjście cały czas mam zamknięte?
halogen17,
no musisz isc do pomieszczenie na lewo od gor boba
tam otworzyc takie pomieszczenie przyciskiem nastepnie strzelic z luku lub kuszy w taki przycisk na scianie pod sufitem dalej to juz moze sobie poradzisz
mikellus,
Mam taki problem: co mam zrobić gdy pokonam tego gor boba?
Wczytywanie...