Świątynia Śniącego, przełączniki z demonami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_ksrd*,
Wpierw trzeba wcisnąć te przyciski na górze (u mnie za pomocą kuszy), następnie kombinacja powinna być prosta.
Wpierw ten czerwony po lewej, potem ten na końcu i ten po środku.
Sosna,
Przyciski należy wciskać w prawidłowej kolejności, wywołanie błędnej kombinacji powoduje pojawienie się demona, możliwości są 2, albo pomijasz jakąś kombinację, albo masz do czynienia z bugiem.
Wiktul,
Przechodziłem to kilka razy, ale na tyle dawno, że już nie pamiętam. Spróbuj użyć "Telekinezy", jeśli masz dostępną gdzieś na zwoju, jeżeli sugestie Amrorsa nie pomogą
Amrors,
W zasadzie to nigdy tam nie doszedłem, ale postaram się pomóc. Tu masz link do solucji: http://gexe.pl/gothic...Solucja-Gothic
Nie jestem pewien, czy chodzi o tą scenę, ale znalazłem w solucji takie coś: "W kolejnym pokoju będą trzy przyciski - włącz je. Pokonaj demona. Zmaterializuje się szaman."
Jeśli ten szaman Ci się nie materializuje to spróbuj wczytać grę lub ją przeinstalować chowając gdzieś save'y. Uprzedzam, że nie jestem w tej kwestii doświadczony, więc radzę dokładnie przeczytać cały rozdział w solucji, którą podałem.
Gość_Canaton*,
Mam problem. Po zabiciu Strażnika Świątynnego tymi kolcami z podłogi otworzyłem pomieszczenie, gdzie mam kolejne 3 przełączniki. Po uruchomieniu każdego pojawia się demon do zabicia. Problem polega na tym, że po ich zabiciu nie otwierają mi się kraty których ten strażnik pilnował, a wypróbowałem wszelkie kombinacje w kolejności uruchamiania tych przełączników. Zauważyłem też u góry 2 kamienne przeciski, ale strzały z łuku nic nie dają. Może trzeba użyć czegoś mocniejszego.
Wczytywanie...