Wybor i rozwijanie postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Devilus,
wiekszosc moich postow na tym forum o lineage jest sprzed jakiegos roku... wtedy sie bledy popelnialo, a jesli chodzi Ci o aktualne posty to nie wiem dokladnie o co
akodo_ryu,
tak odpowiem ni z gruchy nie z pietruchy, bo mnie długo nie było. Ale ty dev w większości pierdoły gadasz, aż mi sie nie chce czytać (tzn. nie mam już siły)... więc też nie odpowiem, ale jak powiesz coś nowego to skomentuje

pozdro
RaZielus,
U mnie na serwerze jest tak ze hate zucone na jeszcze niezaatakowanego moba dziala duzo silniej niz na chocby drasnietego i najczesciej wystarcza do konca

Hehehe to oczywiscie ja pisalem, Nazin dziwne to forum jest
O'rly? - D
darksamurai,
Ja tam w sumie w Lineage'a długo nie grałem. Jak grałem to miałem Palus Knighta na ok. 30 lvlu i Dark Wizarda na jakimś 15 lvlu. Znudziło mi się później.


Nie dziwota, długoś nie pograł - D
krag,
Ja osobiście jeszcze sie na tym nie znam ale zacząłem sobie właśnie gre Orkiem mam już 10 lvl i nawet dobry sprzęt bo dostałem od jednego kolesia. Ale mam też drugą postać. Dark Elfa Maga i powiem szczeże że byłem pod wrażeniem jak jednym atakiem połozyłem Kasha Wolf O.o albo tez inne potworki.
Deunan,
Razielus opisał sposób AOL, widziałam to w zastosowaniu, ma to sens raczej tylko na high rate... Na niższych ratach to takich tanków trzebaby kilku, oczywiście, nie na za silne moby, poza tym, nie sądzę, aby na low rate ktoś stosował power leveling.
Devilus,
no moze... ale ja zamiast tego 4 razy hate to bym kazal magom walnac sleeping cloud zestunowac nieuspionych i wykanczac jeden po drugim... ale coz kazdy ma swoja strategie
RaZielus,
Ale HAte jest wlasnie po to zeby nie olaly mnie, oczywiscie musze go wlaczyc okolo 4 razy zeby takiego bossa do konca przytrzymac z podwladnymi, magowie wtedy sleepuja podwladnych, rootuja bossa no i jazda
Devilus,
Lol to na jakims dziwnym serwie grasz, jesli to funkcjonaja, bo normalnie to Cie moby by olaly i pobiegly do magow, bo oni robia wiecej obrazen o.0
RaZielus,
Ale nie ma nic lepszego na bossa od Tanka ludzkiego z UD - np taka ishka- ja podchodze wlaczam hate aura wszytko sie na mnie zuca , ja bije ishke i zucam ud i tak sobie tam stoje z poitionem az nukerzy ja utluka i rzuci jakies wdzianko top c dla magow ;]
Devilus,
no tu sie nie zgodze w pelni....... da bardzo sie przydaje na polowaniach jako stunner, bo ma najlepszego stuna w grze... ale co do hate i hate aura.. coz.. magowie i dd tworza wiecej hate swoimi czarami/uderzeniami wiec duzo tu nie pomoze twoja aura... to samo jest z ultimate defence.. przydaje sie bardzo na pvp ale na grupowym polowaniu jest kompletnie bezuzyteczne... jedyne uzycie jakie dobre widzialem to znalezc sobie grupe pole users lub magow aoe, przebiegnac sie na hate aurze tak zeby z 30 mobow gonilo wlaczyc ud, i wtedy do akcji wkraczaja oni wybijajac wszystko za jednym zamachem.. na rate"ach gralem roznych od 1000 (do obejrzenia sobie postaci ) do najnizszej 4.. aktualnie gram na 6-8
RaZielus,
To prawda, nia siegu jest duzo wieksza zabawa , z DA jest tak ze jesli chodzi o pvp to na wyzszych levelach rozwija tylko Final Fortress, Stuna i Draina ale noych skilli nie ma, on bardziej sie opiera na wspomaganiu polowan i przyjmowaniu obrazen . Na jakich rates grales?
Devilus,
Haha, jednak jesli grasz juz troche w l2 to nie gadaj mi o life drainie i magach... bo malo ktora klasa moze pokonac magow, nie liczac archerow... a Da gralem i gralem wieloma innymi klasami, na levelu duzo wyzszym niz 48, i niestety musze Ci powiedziec, ze bedziesz mial coraz gorzej.. bo Da ma zawsze jedna taktyke, (no prawie) a inne klasy dostaja rozne skille wraz z levelami... powiedzmy taki shilien knight... do levelu kolo 60 rozwalasz go w 80% przypadkow... pozniej jednak to on ma znaczaca przewage biorac pod uwage lightnig strike i cubicy...a co do walki na arenie... wiesz ja to raczej uwazam za zabawe, ale doswiadczenia to sie zdybywa przy open pvp i siegach lub clan warsach, bo to jest co innego napieprzac w skroty pod wplywem adrenaliny a co innego gdy sie ma pewnosc ze itak za 5 sek sie wejdzie do areny na nowo....
RaZielus,
Ja mam slsa i zbieram key matsy na full plate armour, bo reszte setu juz mam, niestety te key matsy mozna miec tylko ze spoilu w Gigants Cave a to jedna z najtrudniejszych lokacji...
Jakób,
Oj... ja zaczynałem na człowieku, doszedłem nid do 24 lvl (Human Knight) i coś mi nie odpowiadało w nim... więc zacząłem grać Krasnalem. Nim doszedłem do 26 lvl (Spoiler) i myślałem że to będzie już moja postać (a w międzyczas grałem też Krasnalem Kowalem do 21 lvl)...

Ale nie podobało mi się w krasnalach że one są raczej rasami do tworzenia niż jak w D&D dobrymi wojownikami :mrgreen:

No i zacząłem grać Ciemnym Elfem, najpierw poszedłem na Paulus Knighta potem na Bladedancera (obecnie mam 52 lvl). Mam stuff top c-grade (full plate), mieczyki też jedne z najlepszych c-grade (katany)... a najlepsze jest to że to wszystko dostałem za darmo od klanu ;p ;p

Aaa... mam też drugą postać... Krasnala :mrgreen: , kowala na 26 poziomie. Ale on jest tylko do tworzenia różnych przedmiotów, najbardziej zależy mi na SSC bo ostatnio bardzo mało jest ich na rynku :mrgreen:
RaZielus,
Wow grales DA, straaaszne. Tak na arenie, jestem PK tylko w w sytuacji gdy ktos mnie naprawde wkurzy, a na rozowo walczyc nie lubie.
W kazdej walce podstawwa nie jest hammstring tlyko stun i tym swoim drainem zrobisz GOWNO kazdemu magowi, nie zabierzesz nawet 5 % hp, bo maja za duzy mdef.
I ty nie kluc sie bo ja gram Da
Devilus,
bede tak pisac, jezeli sztyleciarze Cie klada... hahah czlowieku jezeli kladzisz lucznikow i magow, to albo na arenie, albo sa oni kompletnymi idiotami... niestety prawda jest taka ze malo kiedy tank kladzie maga.. z lucznikiem jest juz wieksza szansa...a hamstring to podstawa na lucznikow i magow, ktorzy beda cie kite'owac, a stun jest wlasnie poto by wrzucic czary jak life drain... poza tym nie kloc sie ze mna ba gralem da...
RaZielus,
Tak myslisz? to ciekawe czemu ja klade spellhowlerow albo np destroyera wyzszego o 4 lev, nie mialem tez problemu z pokonaniem lucznika na moim lev a nastepnie bez zadnego restu paladyna tez na moim, panterki nie uzywam na arenie poniewaz bieze ona za duzo kasy i nie jest mi potrzebna, taki sztyleciaz rozwalil mi panterke 5 ciosami, stun to podstawa dla kazdego ludzkiego tanka i uzywa sie go kiedy tylko mozna, a drain tak ale tylko na rozpoczecie walki, bo za dlugo sie laduje zeby go uzywac "pod ostrzalem" Hammstring na 1lev wchodzi zadko i naprawde ma bardzo maly efekt a czzas zucenia jest dlugi... Mozliwe ze na moim serwerze sztyleciaze maja przeladowane statystyki, ale nie pisz ze mam slaba taktyke jesli nie widziales mnie w akcji...
Deunan,

Użytkownik Devilus dnia Nov 24 2005, 09:13 PM napisał

...tylko akodo znalazlem, ale zadnej Deunan...

Graviga :]
Devilus,
a slyszales moze o taki skillu jak shield stun? a life drain? no bo jesli ktos jest takim noobem zeby tluc tylko wroga to oczywiscie zginie... on Cie Bach to gu stunem, zaladowac bss, life drain, hamstring, stun, pantherka, i po kolesiu.. musisz miec naprawde kiepska taktyke jesli Cie sztyleciarze klada...
Wczytywanie...