Doradzcie jakies gierki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tim,
Ja polecam Guild Wars. Świetna gra.
mistyqju,
Ja polecam Allods online. Gra po Angielsku, ale jest ciekawa. Na serwerach (są2) jest dużo Polaków.
Jugg,
jeszcze możesz zagrać w pool of radiance: ruiny myth drannor
też fajna
krag,
Ja powiem tak. Grałem w Lineage 2, Guild Wars, WoW. To jak dla mnie 3 giganty MMO i nie sądzę żeby coś szybko je zdeklasowało,

Jednak World of Warcraft jak dla mnie jest zdecydowanym faworytem pod względem grywalności i tej swobody w działaniu. Polecam


A jeżeli już uprzeć sie na gry w 100% darmowe to tylko Kal Online. Boski klimat orientu, dobra grafika i sporo polakow mozna spotkac.
Jugg,
ale grywalność jak dla mnie dużo lepsza:P w diablo grałem= grafa sie dla mnie nie liczy:P a angielski znam wystarczająco dużo by nie mieć problemów w grze:P
Luyanki Werpolterop,
Runespace jest o wiele gorsze od Metina. Grafika jest brzydka, jest po angielsku.
Sosna,
Ja ostatnio zacząłem grać w Guild Warsa i gra pozytywnie mnie zaskoczyła
Naprawdę ładna grafika, mnóstwo potworów, na ogromnej mapie posklejanej teleportami. Nadzwyczaj wiele misji itp. Trochę podobna do Metina ale jest znacznie ciekawsza i bardziej rozbudowana, choć kosztuje teraz 100zł.
Luyanki Werpolterop,
Masz rację, ale przy niektórych stworach to nie obędzie się bez walki.
Sosna,
Ale nie zaprzeczysz, że mnóstwo qestów różni się np liczbą lub rodzajem potworów do zabicia, a potworów jest aż nadnaturalnie dużo a obok znacznej większości można przejść bez walki
Luyanki Werpolterop,
Po pierwsze część questów nie są identyczne, po drugie to w Metinie nie zabija się tylko zwierząt, są też i ludzie i gracze, których wyzwiesz.
Sosna,
Metin ma fajną grafę, ale na tym kończą się jego plusy, gra bardzo monotonna, wszystkie questy (których jest nadzwyczaj dużo), są prawie identycznie, ale jeżeli lubisz się wyżywać na zwierzętach to polecam
Luyanki Werpolterop,
A ja doradzam żeby pograć sobie w Metin 2.
Majarek,
ja bym ci doradził raczej tekstówki :]
Sosna,
Jeżeli chciałbyś zagrać w mmorpg, który zajmuje mało czasu itp. to polecam
www.my-fantasy.net
Grafa kiepska, ale mimo wszystko ta gra potrafi z czasem wciągnąć
FurryThales,
Jeśli chodzi o gry mmorpg to chyba najlepszymi będą Guild Wars oraz WoW, jednak żeby pograć będziesz musiał się przyszykować na nie mały wydatek
wawer07,
Najlepszy jest WoW
damianz,
Ja radzę:

-World Of Warcraft
-Guild Wars

(poza netem to Heroesy najnowsze )
123456,
Tak to są najlepsze:

-World of Warcraft
-GuildWars
-SilkroadOnline.
-Mu online.

Inne też są fajne ale dla mnie te są najlepsze.
Medivh,
Jeżeli nie grałeś to serdecznie polecam Planescape: Torment. Zajedwabista gra. Walki nie ma w niej dużo, gdyż wybór broni jest też ograniczony. Jedyną broń dalekosiężną posiada jedna postać w grze i nie można jej od niej wziąć Za to dialogów jest full i śmiem twierdzić, iż jest to najlepszy cRPG w jakiego grałem...
Wczytywanie...