Jak otworzyć kufer Constantina - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Nikt ważny*,
Mozna rzucic czar sen i wtedy szybko otworzyc chesta za pomoca kombinacji lewo-prawo-prawo-lewo-prawo
Theoden,
Jeśli masz rozwiązane zadanie ze zwojem z amnezją nie musisz rzucać na Constantina czaru, bo to dłuższy i (dla mnie) gorzy sposób. No bo po co? Dla zabawy?!
Donovan,

Użytkownik Verthogh dnia Feb 13 2007, 06:43 PM napisał

Nie musisz cytować posta, który jest powyżej, każdy o zdrowych zmysłach domyśli się, o co chodzi.

[post="54478"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




no toi sorry może nie zauwązyłem
Verthogh,
Nie musisz cytować posta, który jest powyżej, każdy o zdrowych zmysłach domyśli się, o co chodzi.

Na kogo rzuciłeś to zaklęcie? Na Ignaza? Ja na początku próbowałem na Lehmara, ale potem rzuciłem na Constantina. Ale Lehmarowi i tak zabrałem tę księgę rachunkową i sprzedałem ją tym wszystkim trzem osobom Sporo za to miałem XP Wystarczy tylko dać temu, co sprzedaje wytrychy, poprosić go o wytrych, kupić tę księgę, dać ją tamtemu w tej gospodzie, powiedzieć, żeby pokazał swoje towary, kupić tę księgę i dać tej, co pracuje w tym budynku, co jest przejście do Gildii Złodziei.
Donovan,

Użytkownik Verthogh dnia Feb 12 2007, 07:24 PM napisał

Ten gościu od tego zaklęcia to Ignaz. Jest w dzielnicy portowej przy samym murze.

[post="54389"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





acha no racja ...ale jak ja tak ten czar na niego rzuciłem to mu się nic nie stało ...tylko sie na mnie żucił ,dobrze że miałem save'a
Verthogh,
Ten gościu od tego zaklęcia to Ignaz. Jest w dzielnicy portowej przy samym murze.
Donovan,

Użytkownik złodziej dnia Feb 9 2007, 04:19 PM napisał

A ja mam lepsz pomysł. Idziemy do tego gościa od czaru "amnezja" bierzemy ten czar, otwieramy skrzynię Constantina otwieramy, a następnie rzucamy czar manezji. Zatem mamy zrobione 2misje na raz!

[post="54113"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a czy ktoś wie co to za gośc od tego czaru?
złodziej,

Użytkownik robert5 dnia Jun 15 2006, 08:34 AM napisał

Mam takie pytanie jak otworzyć kufer constantina żeby wziąść jego pierscień i dać go do gildi złodzieji
(mam nauczone skradanie sie otwieranie zamków i terz mam kilka wytrychów) prosze powiedzcie jak otworzyć ten kufer za pomocą wytrychów

[post="44937"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A ja mam lepsz pomysł. Idziemy do tego gościa od czaru "amnezja" bierzemy ten czar, otwieramy skrzynię Constantina otwieramy, a następnie rzucamy czar manezji. Zatem mamy zrobione 2misje na raz!
Raphagorn,
A wiesz wogóle jak się otwiera zamki? Wciskasz i przytrzymujesz Ctrl jak ci się podświetla kufer lub drzwi i naciskasz na zmianę strzałki w lewo i w prawo. Każdy kufer i każde drzwi które można otworzyć wytrychem (niektórych nie można - potrzeba do nich właściwego klucza) mają własną kombinację kolejności naciskania strałek w lewo i w prawo, w tym przypadku jest to, tak jak napisał Wojo, lewo-prawo-prawo-lewo-prawo.
Konto usunięte,
Aby ukraść pierścień musisz posiadać umiejętność skradania się i otwierania zamków. Jeżeli ich nie posiadasz wykonania zadania będzie nie możliwe. Więc zaczynamy: Najlepiej o północy, podkradnij się do Constantina, otwórz kufer wytrychem (kombinacja: LPPLP) i zabierz pierścień. Wróć do Cassi a zostaniesz przyjęty do gildi złodzieji

Powodzenia
Gość_robert5*,
Mam takie pytanie jak otworzyć kufer constantina żeby wziąść jego pierscień i dać go do gildi złodzieji
(mam nauczone skradanie sie otwieranie zamków i terz mam kilka wytrychów) prosze powiedzcie jak otworzyć ten kufer za pomocą wytrychów
Wczytywanie...